Ne 14.4.19 16:15 HANSP Šotgani Mestek 97 FC   (HL6L)
Ne 14.4.19 17:30 HANSP Bruchos HFC DDR FC   (HL7I)
Ne 14.4.19 18:45 HANSP Paraguay Defect Praha   (HL5G)
Ne 19.5.19 18:45 P2 Caroil VET Poštmistři VET B   (VL4E)
Ne 19.5.19 20:00 P2 Habet Praha FŇ Huňáč PK   (HL4F)

16. 6. 19 18:45 MIKU1 Guaraní Strážci Pomeranče 11. 1:3 (0:1)
První poločas vstřelili Strážci pomeranče gól, i když Guaraní hráli v poli lépe. V druhé polovině přidali Strážci dva góly a vyhráli.
Guaraní Strážci Pomeranče
Enrique Montes Munoz – Taras Andriychuk, Alaaeldin Elgharib, Ezequiel González, Alcides Gabriel Grance Valiente, Oleksandr Vovchuk vs Richard Zandt – Jakub Crha, Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, David Šťastný, Petr Tinka, Šimon Větrovský
46. Alcides Gabriel Grance Valiente 12., 36. Slavomír Stárek
52. Petr Tinka
2. 6. 19 17:30 MIKU2 Strážci Pomeranče Splašený kozy TR 10. 6:4 (4:2)
Vyrovnané utkání z obou stran. Ke konci první půle hosté dostali dva góly. Domácí drželi tempo a hostům docházely síly, protože neměli na střídání.
Strážci Pomeranče Splašený kozy TR
Richard Zandt – Jakub Crha, Tomáš Prokš, Slavomír Stárek, David Šťastný, Petr Tinka, Šimon Větrovský vs Milan Flanderka – Martin Danielovský, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Lukáš Tejnor, David Wister
34., 57. Tomáš Krajčovič
26. 5. 19 17:30 P3 Hypochondři Strážci Pomeranče 9. 1:4 (1:2)
Strážci vyhráli díky rychlému přechodu do protiútoku a lepší obraně. Janča
Hypochondři Strážci Pomeranče
Albert Sýkora – Michal Hejč, Jan Martinec, Jan Stokláska, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Richard Zandt – Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, Petr Tinka, Šimon Větrovský
27. Robert Sýkora 20 Robert Sýkora 5. Lukáš Stárek
16., 45. Jindřich Marhoul
60. Petr Tinka
18. 5. 19 08:45 BECH Strážci Pomeranče Sen Černý Most II PG 8. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Strážci Pomeranče Sen Černý Most II PG
vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, Lukáš Hamouz, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart
12. 5. 19 18:45 MIKU2 Homogen 1.FC A Strážci Pomeranče 7. 4:1 (1:1)
Pěkné, pohledné utkání, které bylo plné kombinací, skončilo zaslouženým vítězstvím domácích.
Homogen 1.FC A Strážci Pomeranče
Ondřej Šinágl – Yordan Ganchev, David Hron, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon vs Richard Zandt – Jakub Crha, Harry Löwit, Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Slavomír Stárek, David Šťastný, Šimon Větrovský
6., 42. Jakub Maňas
50., 58. Lukáš Hron
25. Jindřich Marhoul
5. 5. 19 15:00 MALES Strážci Pomeranče SAS fans 6. 3:3 (2:2)
Bojovné utkání, bez fotbalové kvality.
Strážci Pomeranče SAS fans
Richard Zandt – Jakub Crha, Harry Löwit, Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Petr Rokyta, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, David Šťastný, Šimon Větrovský vs Slavomír Giertli – Martin Čech, Peter Giertli, Aleš Glazar, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Richard Šubrt, Václav Tejml
58. Aleš Glazar
27. 4. 19 10:00 BECH Hoptajch team Strážci Pomeranče 5. 1:1 (0:1)
Skvělý zápas, šance na obou stranách. V zápase dominovali oba gólmani, kteří drželi týmy ve hře. Podali vynikající výkony. Remízu oba soupeři brali jako spravedlivou. Milan Kašpar
Hoptajch team Strážci Pomeranče
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Netušil, Robert Nykl, Marek Růžička, Vladyslav Spirin vs Richard Zandt – Jakub Crha, Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Petr Rokyta, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, David Šťastný
45. Vladyslav Spirin 28. David Šťastný
13. 4. 19 10:00 HOSTI Strážci Pomeranče Sananim FC A 4. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání v prvním poločase. Po změně stran gólman Sananimu špatně vyhodnotil malou domů a byl z toho nešťastný vlastní gól. Druhý poločas už patřil Strážcům. Čapla
Strážci Pomeranče Sananim FC A
Richard Zandt – Harry Löwit, Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Petr Rokyta, Lukáš Stárek, David Šťastný, Petr Tinka, Šimon Větrovský vs Martin Tůma – Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Radim Šebestík, Patrik Turan, Tomáš Veselý
26. Tomáš Prokš
37. OG
41. Šimon Větrovský
44. Lukáš Stárek
25. Patrik Turan
40. Tomáš Veselý
7. 4. 19 15:00 TEMPO Callida CS Strážci Pomeranče 3. 4:2 (1:1)
I přes užší soupisku vyhrál zaslouženě díky lepší technice na míči tým Calida. Vostatek
Callida CS Strážci Pomeranče
Vojtěch Piatak – Marek Červenka, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Marek Štěpán vs Tomáš Prokš – Jakub Crha, Harry Löwit, Jindřich Marhoul, Petr Rokyta, Lukáš Stárek, David Šťastný, Richard Zandt
9. Marek Michálek
32., 56. Marek Červenka
39. Dominik Kundrát
27. Tomáš Prokš
57. Jindřich Marhoul
31. 3. 19 17:30 CESMI Strážci Pomeranče PPPO 2. 4:1 (2:0)
PPPO bylo lepším týmem, ale neproměňovalo své šance. Naopak Strážci pomeranče byli efektivní v zakončení a náskok si zkušeně hlídali.
Strážci Pomeranče PPPO
Richard Zandt – Jakub Crha, Harry Löwit, Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Petr Rokyta, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, David Šťastný vs Jan Dolejška – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
14. Petr Rokyta
21., 33. Tomáš Prokš
41. Jindřich Marhoul
60. Ondřej Tichý
24. 3. 19 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC Strážci Pomeranče 1. 2:2 (1:0)
Zápas byl vyrovnaný od začátku do konce. Oba týmy odcházejí s remízou. Ondřej Beneš, Jiří Černý
Hattrick Prosek FC Strážci Pomeranče
Patrik Hozák – Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek vs Richard Zandt – Harry Löwit, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, David Šťastný, Šimon Větrovský