Čt 4.4.19 20:30 MOTO2 Viktoria Bítovská B Měcholupská střeva   (HL8E)
Út 30.4.19 18:15 HANSP Babočka Admirál FC B Jedna noha netleská   (HL8C)
Út 30.4.19 19:30 HANSP Real Praha A Petřiny 09 FC   (HL6D)

16. 6. 19 17:30 DEKAN Pfefrs FC NBND FC 11. 9:1 (3:0)
Kombinačně i herně byli lepší domácí, kteří soupeře přehrávali.
Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl vs Petr Stejskal – Jakub Jelínek, Martin Loquens, Petr Loquens, Jan Rett, Petr Šebesta, Petr Voldan
14., 56., 60. Tomáš Rothe
49. Matyáš Hájek
40. Jan Rett
2. 6. 19 16:15 MOTO1 City Lhotka FC Pfefrs FC 10. 1:9 (0:4)
Pfefrs byli velmi běhaví, vraceli se poctivě a podnikali nebezpečné protiútoky, z kterých vstřelil čtyři góly. Ve hře byl vidět respekt k soupeřům, s minimem faulů. Absence střídání u obou týmů ukázalo dobrou fyzičku všech, zvláště s ohledem na vysoké teploty, kdy se každý nový hráč v poli hodí.
City Lhotka FC Pfefrs FC
Ladislav ŠpičkaMilan Dědek, Miroslav Landa ml., Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Jan Znamenáček vs Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl
38. Jan Znamenáček 9., 56. Matyáš Hájek
13. Štěpán Hájek
18., 28., 34., 40., 54., 60. Tomáš Rothe
26. 5. 19 10:00 HANSP Pfefrs FC Drny FC 9. 2:1 (2:0)
V prvním poločase se hrál klidný zápas s převahou domácích, ve druhém poločase se hra vyrovnala a přibylo i zbytečné nervozity.
Pfefrs FC Drny FC
Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Jan Endlicher, Martin Hruška, Michal Hruška, Josef Kašpar, Jan Pleskanka, Jakub Šlégl, Štěpán Sršeň, Gejza Trgiňa
7. Jakub Skuhrovec
15. Matyáš Hájek
49. Radek Čebiš 55. Štěpán Sršeň
19. 5. 19 10:00 HANSP Beton FC Pfefrs FC 8. 5:1 (2:1)
Slušné utkání rozhodla kvalitní koncovka hráče Bendy. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Beton FC Pfefrs FC
Marek Šístek – Petr Benda, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Ondřej Novák, Miroslav Placr, Marek Vakerman, Jakub Valenta vs Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl
21., 25., 38. Petr Benda
48. Jan Lebeda
56. Ondřej Novák
17. Matyáš Hájek
12. 5. 19 16:15 HANSP Pfefrs FC Sturm JM 7. 7:3 (5:1)
První poločas jednoznačně vyzněl pro Pfefrs. Ve druhém poločase se Sturm zlepšil, ale nestačilo to. Hned šest branek v týmu vítězů vsítil Rothe.
Pfefrs FC Sturm JM
Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl vs Michal Pudil – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Navrátil, Pavel Šanda, Jan Tempel
5., 6., 16., 20., 37., 52. Tomáš Rothe
30. Matyáš Hájek
28., 59. Petr Linx
50. Jan Hynek
5. 5. 19 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Pfefrs FC 6. 1:2 (0:0)
První poločas dokázal Sokol Vysočany uspávací taktikou udržet útok Pfefrs na uzdě. V druhém poločase hostézačali víc běhat a podařilo se jim skórovat. Poté se musel Sokol více snažit v protiútocích a výborná Kracmanová vyrovnala na 1:1. V posledním zoufalém útoku ale Pfefrs strhli vítězství na svou stranu.
Sokol Vysočany B Pfefrs FC
Jan Pekárek – Michal Horčík, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Tomáš Kreitl, Marek Žádný vs Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl
58. Hedvika Kracmanová 39. David Tomandl
60. Tomáš Rothe
28. 4. 19 10:00 HANSP Pfefrs FC Sací komando Modřany 5. 3:2 (3:0)
Pohledné klidné utkání. V závěru Modřany sahaly po bodu, ale marně.
Pfefrs FC Sací komando Modřany
Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, David Tomandl vs Denis Hozák – Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Lukáš Hlavatý, Matěj Kalbáč, Jonáš Kos, Dominik Štrop, Miroslav Ženíšek
15. Adam Kryštof
17., 28. David Tomandl
42. Jonáš Kos
52. Tomáš Čížek
14. 4. 19 20:00 MIKU2 Power WCC Pfefrs FC 4. 4:1 (3:0)
Vyrovnaný zápas, který díky lepší koncovce vyhrál domácí tým. Svoboda
Power WCC Pfefrs FC
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Jaromír Šmatla, Dmitry Vasilyev vs Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Adam Kryštof, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl
3., 58. Jan Brožek
6. Jan Málek
23. OG
39. Tomáš Rothe
7. 4. 19 10:00 HANSP Pfefrs FC S.N.F. A 3. 3:5 (1:2)
Vyrovnaný zápas velmi dobré úrovně, hrálo se nahoru-dolů.
Pfefrs FC S.N.F. A
Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl vs Jiří Sehnoutka – Pavel Čech, Daniel Krůla, Vladimír Lihne, Vladislav Ščiklin, Jiří Svoboda, Dominik Zukal, Vít Zukal
28., 44. Štěpán Hájek
52. Tomáš Rothe
11., 50., 53. Pavel Čech
30. Jiří Svoboda
36. Daniel Krůla
31. 3. 19 20:00 P2 Atomovej brouk B Pfefrs FC 2. 5:10 (1:5)
Pohledné a svižné utkání z obou stran.
Atomovej brouk B Pfefrs FC
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Michal Fárka, Tomáš Slabý, Jiří Sova, Šimon Vik vs Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl