St 3.4.19 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC Sparta Pivaři AC   (HL5D)
St 3.4.19 19:15 ZAK GFC Regent A Medvídkova tlapička   (HL4D)
St 3.4.19 20:30 ZAK Kbelák FC SUP Blesk VK SUP   (SVL3C)
St 10.4.19 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET Double United   (VL4B)
St 10.4.19 19:15 ZAK GFC Regent A Holosmetky FC B   (HL4D)
St 10.4.19 20:30 ZAK STS Chvojkovice - Brod Hlavonožci na niti FC   (HL5D)

16. 6. 19 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Sturm JM 11. 5:2 (4:2)
Velmi slušné, vyrovnané utkání, téměř bez faulů. Zasloužené vítězství Vysočan. Jaromír Kubík
Sokol Vysočany B Sturm JM
Jan Pekárek – Michal Horčík, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Tomáš Kreitl, Jana Novotná, Dominik Stuchlík, Marek Žádný vs Michal Pudil – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Ouředník, Lukáš Pitelka, Pavel Šanda
2., 33. Ondřej Kracman
7., 20. Jana Novotná
12. Dominik Stuchlík
3., 21. Petr Linx
2. 6. 19 20:00 P3 Atomovej brouk B Sokol Vysočany B 10. 4:2 (3:2)
Sokol dokázal dvakrát brzo odpovědět na vstřelený gól soupeře. Na další dvě branky již ale nezareagoval a proto prohrál.
Atomovej brouk B Sokol Vysočany B
Jiří Sova – Tomáš Autrata, Petr Fárka, Jiří Pech, Tomáš Slabý, Zbyněk Zykmund vs Jan Pekárek – Michal Horčík, Matěj Kracman, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Tomáš Kreitl, Jana Novotná, Daniel Vostřez, Marek Žádný
6. Tomáš Autrata
10. Jiří Pech
27. Petr Fárka
53. Tomáš Slabý
8. Tomáš Kreitl
20. Marek Žádný
26. 5. 19 17:30 ZAK Sací komando Modřany Sokol Vysočany B 9. 0:1 (0:1)
Sokol se dostal do vedení v prvním poločase. Sací komando se celou dobu velmi snažilo o góly, bohužel bezvýsledně.
Sací komando Modřany Sokol Vysočany B
Šimon Koś – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Lukáš Hlavatý, Matěj Kalbáč, Jonáš Kos, Patrik Novotný, Dominik Štrop, Miroslav Ženíšek vs Jan Pekárek – Michal Horčík, Matěj Kracman, Hedvika Kracmanová, Tomáš Kreitl, Daniel Vostřez, Marek Žádný
17. Tomáš Kreitl
19. 5. 19 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Power WCC 8. 1:5 (0:3)
Zasloužené vítězství hostů. Smetana
Sokol Vysočany B Power WCC
Jan Pekárek – Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Jana Novotná, Daniel Vostřez, Marek Žádný vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Jaromír Šmatla, Dmitry Vasilyev
54. Marek Žádný 3. Petr Jelínek
17. Dmitry Vasilyev
24. Vojtěch Rydvan
44., 59. Jan Brožek
12. 5. 19 17:30 ZAK S.N.F. A Sokol Vysočany B 7. 6:0 (3:0)
S.N.F. diktoval tempo po celý zápas a po zásluze vyhrál.
S.N.F. A Sokol Vysočany B
Vladimír Lihne – Václav Kobes, Daniel Krůla, Jiří Sehnoutka, Dominik Zukal, Vít Zukal vs Dominik Stuchlík – Miloš Hrdlička, Hedvika Kracmanová, Tomáš Kreitl, Jana Novotná, Daniel Vostřez, Marek Žádný
7., 13., 26. Václav Kobes
40. Daniel Krůla
42., 52. Jiří Sehnoutka
5. 5. 19 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Pfefrs FC 6. 1:2 (0:0)
První poločas dokázal Sokol Vysočany uspávací taktikou udržet útok Pfefrs na uzdě. V druhém poločase hostézačali víc běhat a podařilo se jim skórovat. Poté se musel Sokol více snažit v protiútocích a výborná Kracmanová vyrovnala na 1:1. V posledním zoufalém útoku ale Pfefrs strhli vítězství na svou stranu.
Sokol Vysočany B Pfefrs FC
Jan Pekárek – Michal Horčík, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Tomáš Kreitl, Marek Žádný vs Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl
58. Hedvika Kracmanová 39. David Tomandl
60. Tomáš Rothe
28. 4. 19 17:30 ZAK Mamissero Sokol Vysočany B 5. 5:1 (4:0)
Zasloužená výhra Mamissera, soupeře předčilo zejména pohybem. Voldán
Mamissero Sokol Vysočany B
Huy Dinh Hoang – Dan Buchta, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Sebastián Sázavský, Martin Šebek, Lev Seidl, Robert Smutný, Adam Suchomel vs Dominik Stuchlík – Michal Horčík, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Tomáš Kreitl, Jana Novotná, Martin Trunčík, Marek Žádný
9., 29. Lev Seidl
11. Martin Šebek
26. Ondřej Melichárek
51. Robert Smutný
46. Ondřej Kracman
14. 4. 19 17:30 ZAK Sokol Vysočany B NBND FC 4. 1:0 (0:0)
Šťastné vítězství pro Sokol Vysočany B.
Sokol Vysočany B NBND FC
Jan Pekárek – Michal Horčík, Matěj Kracman, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Daniel Vostřez, Marek Žádný vs Václav Kočárek – Josef Rajchl, Jan Rett, Ondřej Schmied, Petr Šebesta, Jakub Slováček, Petr Voldan
39. Matěj Kracman 38 Matěj Kracman 49. Josef Rajchl
7. 4. 19 17:30 ZAK City Lhotka FC Sokol Vysočany B 3. 2:2 (1:1)
Bojovné podprůměrné utkání. Po vyrovnaném prvním poločase se ani ve druhém nic nezměnilo a utkání skončilo remízou. Trnka
City Lhotka FC Sokol Vysočany B
Ladislav Špička – Tomáš Černý, Milan Dědek, Zdeněk Halada, Miroslav Landa ml., Aleš Pavelka, Jaroslav Sváda, Jan Znamenáček vs Jan Pekárek – Michal Horčík, Matěj Kracman, Hedvika Kracmanová, Jana Novotná, Martin Trunčík, Daniel Vostřez, Marek Žádný
11. Tomáš Černý
60. Milan Dědek
29 Milan Dědek 18. Matěj Kracman
56. Michal Horčík
24. Matěj Kracman
31. 3. 19 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Drny FC 2. 0:2 (0:0)
Vysočany v závěru neproměnili pokutový kop a tak Drny vyhrály s čistým kontem. Hošek
Sokol Vysočany B Drny FC
Jan Pekárek – Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Jana Novotná, Martin Trunčík, Daniel Vostřez, Marek Žádný vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Martin Hruška, Josef Kašpar, Lukáš Krýda, Robert Sklenář
39. Radek Čebiš
41. Tomáš Čebiš
24. 3. 19 17:30 ZAK Beton FC Sokol Vysočany B 1. 2:4 (0:2)
Velice podařené utkání pro hosty, kteří si v zápase vypracovali více šancí, díky kterým zvítězili.
Beton FC Sokol Vysočany B
Marek Šístek – Petr Benda, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Ondřej Novák, Milan Sochor, Marek Vakerman, Jakub Valenta vs Jan Pekárek – Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Jana Novotná, Daniel Vostřez, Marek Žádný