Čt 4.4.19 19:00 P1 Lomíci Stará Garda SUP   (SVL3C)
Čt 4.4.19 20:15 P1 XXX Pivní balet   (HL6G)
Čt 2.5.19 17:30 KBELY Kbelák FC SUP Klika CFA SUP   (SVL3C)
Čt 2.5.19 18:45 KBELY Palmeiras Prosek KáGéčko A   (HL5F)
Ne 26.5.19 13:45 P3 Old Mosquitos Česlo   (HL8M)
Ne 26.5.19 15:00 P3 Swag Martin Fenin Rychlá rota   (HL7J)

25. 6. 19 19:00 DEKAN Tralalalala Deportivo Estudiantil FC B 11. 3:4 (2:1)
V první půli vyrovnaná, bojovná hra s lepší koncovkou domácích. Druhá půle přinesla drama, když hosté dokázali v závěru výsledek otočit. Janča
Tralalalala Deportivo Estudiantil FC B
František Straka – Michal Dvořáček, Tomáš Hambálek, Václav Jánský, Václav Jiříček, Pavel Juřík, Michal Kviatkovský, Marek Sommer vs Iván de Jesús Beltrán Hernandez – Eduardo Alarcon, Carlo de Leeuw, Armando Jacobo Rivera, Michael Odei, Paul Enrique Sanchez Velasco, Kyros Tsiaklis, Artiom Zavadovschi
12., 32. Michal Dvořáček
14. Václav Jánský
17., 34., 49. Carlo de Leeuw
54. Artiom Zavadovschi
19. Artiom Zavadovschi
40. Iván de Jesús Beltrán Hernandez
11. 6. 19 17:30 ZAK Deportivo Estudiantil FC B Sorry FC 10. 2:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas vyhráli o něco lepší hosté.
Deportivo Estudiantil FC B Sorry FC
Jose Alonso Morales – Eduardo Alarcon, Carlo de Leeuw, Karel Dvořák, Armando Jacobo Rivera, Michael Odei, Kyros Tsiaklis, Artiom Zavadovschi vs Petr Schwank – Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, Paul Reipen, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda
13. Eduardo Alarcon
35. Kyros Tsiaklis
60 Jose Alonso Morales 38. David Šimek
4. 6. 19 17:30 ZAK Orosený Paragraf Deportivo Estudiantil FC B 9. 2:5 (0:3)
Od začátku utkání mělo Deportivo hru pod kontrolou, rychlými góly v prvním poločase si vytvořilo náskok a zaslouženě vyhrálo.
Orosený Paragraf Deportivo Estudiantil FC B
David Zdvořáček – Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Martin Vondráček, Milan Vrchotka vs Eduardo Alarcon – Jose Alonso Morales, Karel Dvořák, Armando Jacobo Rivera, Michael Odei, Kyros Tsiaklis, Artiom Zavadovschi
33. David Zdvořáček
52. Milan Vrchotka
8. Artiom Zavadovschi
11. Michael Odei
16., 56., 60. Kyros Tsiaklis
28. 5. 19 19:00 P1 Deportivo Estudiantil FC B Modrá vopice TJ 8. 11:2 (2:0)
Ze začátku vyrovnaný zápas. V druhé půli hosté totálně odpadli a domácí si na hřišti otevřeli střelnici.
Deportivo Estudiantil FC B Modrá vopice TJ
Armando Jacobo Rivera – Eduardo Alarcon, Jose Alonso Morales, Karel Dvořák, Jonathan Marcelo, Michael Odei, Kyros Tsiaklis, Artiom Zavadovschi vs Jakub Skála – Albert Cheikh, Filip Hamza, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Petr Karel, Adam Kasal, Viktor Klečar, Petr Šilhánek
11., 23., 34. Kyros Tsiaklis
45., 49., 57., 59. Eduardo Alarcon
46., 47., 56., 60. Michael Odei
51. Filip Hamza
52. Adam Kasal
14. 5. 19 20:15 P1 Medvědi A Deportivo Estudiantil FC B 7. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodl nejlepší hráč na hřišti Horváth. Utkání ovlivnila nešťastná situace, kdy hosté vstřelili krásnou střelou gól na 1:2, ale bohužel chvilku před střelou se připletl k hracímu míči i míč z vedlejšího hřiště... Kohout
Medvědi A Deportivo Estudiantil FC B
Petr Želechovský – Petr Černík, Filip Horváth, Petr Kalaš, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Tomáš Vogl vs Giovanni Mina – Eduardo Alarcon, Karel Dvořák, Cristian Gallardo, Armando Jacobo Rivera, Michael Odei, Artiom Zavadovschi
29., 60. Filip Horváth 23. Karel Dvořák 46. Eduardo Alarcon
30. 4. 19 18:15 DEKAN Deportivo Estudiantil FC B Le Jardin 6. 7:4 (2:2)
Po vyrovnaném prvním poločase domácí využili početní převahy.
Deportivo Estudiantil FC B Le Jardin
Armando Jacobo Rivera – Jorge Mario Barrera Custodio, Carlo de Leeuw, Karel Dvořák, Michael Odei, Jakub Sládeček vs Vojtěch Hrček – Jan Chaloupka, Karel Horký, Aleš Kalášek, Jiří Pejchar st.
13., 40., 52. Carlo de Leeuw
19., 32., 55. Michael Odei
60. Karel Dvořák
5. Jan Chaloupka
26., 50., 53. Aleš Kalášek
23. 4. 19 19:00 P3 Hanspaulský beton Deportivo Estudiantil FC B 5. 1:1 (0:0)
Rychlé utkání se zaslouženou dělbou bodů. Boubín
Hanspaulský beton Deportivo Estudiantil FC B
Šimon Tittel – Tomáš Keramidas, Roman Kinský, Petr Matulík, Matěj Setíkovský, Ondřej Strada, František Typovský, Martin Vujtík vs Tomáš Tyl – Jose Alonso Morales, Carlo de Leeuw, Cristian Gallardo, Armando Jacobo Rivera, Michael Odei, Artiom Zavadovschi
37. Martin Vujtík 59. Michael Odei
16. 4. 19 17:30 ZAK Deportivo Estudiantil FC B F.C.K. 4. 2:2 (2:1)
Deportivo stačilo svému soupeři i v oslabení, dvakrát vedlo a F.C.K. je rádo za remízu. Hošek
Deportivo Estudiantil FC B F.C.K.
Armando Jacobo RiveraEduardo Alarcon, Karel Dvořák, Jakub Sládeček, Kyros Tsiaklis, Artiom Zavadovschi vs Pavel Monhart – Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Michal Král, Matěj Kubíček, David Monhart, Lukáš Procházka, Jan Sedlář
4. Eduardo Alarcon
14. Karel Dvořák
12. Matěj Kubíček
42. David Monhart
25. Matěj Kubíček
9. 4. 19 20:15 P3 Deportivo Estudiantil FC B Víťazný február FK 3. 1:3 (0:1)
Bojovné utkání z obou stran, ze kterého vyšel lépe tým hostů. Lepší sehranost a hlavně přesnost střel jim zajistily vítězství.
Deportivo Estudiantil FC B Víťazný február FK
Tomáš Tyl – Jose Alonso Morales, Karel Dvořák, Cristian Gallardo, Armando Jacobo Rivera, Paul Enrique Sanchez Velasco, Jakub Sládeček, Kyros Tsiaklis vs Vojtěch Vetrík – Šimon Bercha, David Bohuslav, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Milan Kováčik, Michal Steinhart
42. Karel Dvořák 22. Michal Steinhart
54. Michal Caithaml
56. Milan Kováčik
2. 4. 19 17:00 DEKAN 4 TD Ala Bundy B Deportivo Estudiantil FC B 2. 0:2 (0:0)
Pohledné utkání, ve kterém až v samém závěru zvítězil tým hostů. Trnka
4 TD Ala Bundy B Deportivo Estudiantil FC B
Vladimír Nedvídek – Jan Albrecht, Jan Dyba, Adam Kulík, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Vojtěch Šafář, Jan Stárek, Jan Trávníček vs Tomáš Tyl – Jose Alonso Morales, Carlo de Leeuw, Karel Dvořák, Cristian Gallardo, Armando Jacobo Rivera, Michael Odei, Paul Enrique Sanchez Velasco, Jakub Sládeček, Kyros Tsiaklis, Artiom Zavadovschi
46., 60. Jakub Sládeček 60. Karel Dvořák
26. 3. 19 19:00 P3 Deportivo Estudiantil FC B Válcovny plechu MS FC 1. 4:1 (1:0)
Odehrálo se vyrovnané utkání, ve kterém zvítězili domácí. Beneš
Deportivo Estudiantil FC B Válcovny plechu MS FC
Tomáš Tyl – Carlo de Leeuw, Cristian Gallardo, Armando Jacobo Rivera, Michael Odei, Jakub Sládeček, Artiom Zavadovschi vs Josef Štěpánek – Pavel Abrahám, Zdeněk Holeček, Jaroslav Kovařík, Miroslav Mareček, Jan Pelouch, Jan Štěpánek