Čt 4.4.19 17:00 DEKAN MVS Recycled Stará Garda VET   (VL3B)
Čt 4.4.19 18:15 DEKAN Gumídci Méďové FC Absinth   (HL4C)
St 24.4.19 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Pirelli VET   (VL4A)
St 24.4.19 18:15 DEKAN Heart Attack Viktoria Bítovská VET A   (VL3D)
Ne 26.5.19 13:45 P2 Xichties FC Posílej FC   (HL7L)
Ne 26.5.19 15:00 P2 Romania F.C. Vzteklé Želvičky   (HL6K)

25. 6. 19 19:00 DEKAN Tralalalala Deportivo Estudiantil FC B 11. 3:4 (2:1)
V první půli vyrovnaná, bojovná hra s lepší koncovkou domácích. Druhá půle přinesla drama, když hosté dokázali v závěru výsledek otočit. Janča
Tralalalala Deportivo Estudiantil FC B
František Straka – Michal Dvořáček, Tomáš Hambálek, Václav Jánský, Václav Jiříček, Pavel Juřík, Michal Kviatkovský, Marek Sommer vs Iván de Jesús Beltrán Hernandez – Eduardo Alarcon, Carlo de Leeuw, Armando Jacobo Rivera, Michael Odei, Paul Enrique Sanchez Velasco, Kyros Tsiaklis, Artiom Zavadovschi
12., 32. Michal Dvořáček
14. Václav Jánský
17., 34., 49. Carlo de Leeuw
54. Artiom Zavadovschi
19. Artiom Zavadovschi
40. Iván de Jesús Beltrán Hernandez
13. 6. 19 20:45 HOSTI 4 TD Ala Bundy B Tralalalala 10. 5:0 (2:0)
Jednoznačné utkání ze strany domácích, kteří zaslouženě vyhráli. Krajči
4 TD Ala Bundy B Tralalalala
Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Jan Dyba, Adam Kulík, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Jan Trávníček vs František Straka – Michal Dvořáček, Tomáš Hambálek, Václav Jiříček, Pavel Juřík, Karolína Kopecká, Michal Kviatkovský, Petr Lichý
9., 27., 33. Peter Brťka
57., 59. Jan Palkoska
4. 6. 19 20:15 P2 Tralalalala Válcovny plechu MS FC 9. 2:1 (0:0)
Utkání bylo vyrovnané, hosté sice v posledních minutách mohli vyrovnat, ale nakonec vyhráli domácí.
Tralalalala Válcovny plechu MS FC
František Straka – Michal Dvořáček, Petr Habásko, Tomáš Hambálek, Václav Jiříček, Pavel Juřík, Michal Krčmář, Michal Kviatkovský, Petr Lichý vs Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jaroslav Kovařík, Marek Macháček, Miroslav Mareček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
35., 38. Tomáš Hambálek 41. Marek Macháček
30. 5. 19 19:15 MOTO3 Víťazný február FK Tralalalala 8. 9:0 (2:0)
Od úvodu diktovali tempo domácí a zaslouženě se ujali vedení, které postupně navyšovali a zvítězili s velkým náskokem.
Víťazný február FK Tralalalala
David Bohuslav – Šimon Bercha, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Milan Kováčik, Pavel Zelený vs Petr Lichý – Michal Dvořáček, Petr Habásko, Tomáš Hambálek, Václav Jiříček, Pavel Juřík, Michal Kviatkovský, František Straka
6., 29., 56. Jan Ihnát
37., 48., 55. Michal Caithaml
43., 56., 57. Milan Kováčik
14. 5. 19 19:30 MALES Sorry FC Tralalalala 7. 7:2 (2:0)
Sorry byli po celé utkání lepším týmem a jednoznačně zvítězili. Voldán
Sorry FC Tralalalala
Petr Schwank – Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, Paul Reipen, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Pavel Škirda, Vilém Svoboda vs František Straka – Tomáš Hambálek, Pavel Juřík, Karolína Kopecká, Michal Kviatkovský, Petr Lichý, Marek Sommer
8., 37., 55. David Šimek
15. Paul Reipen
35., 45. Michal Šístek
45. Gustav Ondrejčík
31. Marek Sommer
51. Pavel Juřík
30. 4. 19 20:30 MOTO2 Tralalalala Orosený Paragraf 6. 2:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas s řadou šancí na obou stranách. Hosté se ujali brzy vedení, ale domácí po zlepšené kombinační hře srovnali. Domácí rozhodli standardní situací. Pak už se jenom bránili.
Tralalalala Orosený Paragraf
František Straka – Michal Dvořáček, Petr Habásko, Pavel Juřík, Karolína Kopecká, Michal Krčmář, Michal Kviatkovský, Petr Lichý, Martin Ševeček, Vladimír Španihel vs Aleš Blahut – Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Martin Vondráček, Milan Vrchotka
35. Vladimír Španihel
53. Michal Dvořáček
4. Milan Vrchotka
23. 4. 19 19:00 P1 Modrá vopice TJ Tralalalala 5. 1:2 (1:2)
Hosté využili větru v zádech v první půli a vyhráli. Kohout
Modrá vopice TJ Tralalalala
Jakub Skála – Filip Hamza, Jan Hanzlík, Petr Karel, Adam Kasal, Viktor Klečar, Lukáš Radil, Petr Šilhánek vs Petr Lichý – Petr Habásko, Tomáš Hambálek, Pavel Juřík, Michal Kviatkovský, Martin Ševeček, Marek Sommer
19. Petr Karel 11., 18. Petr Habásko
16. 4. 19 20:15 P1 Tralalalala Medvědi A 4. 1:6 (0:3)
Jednoznačné utkání pro tým Medvědů, kteří přestříleli svého soupeře a došli si pro vítězství.
Tralalalala Medvědi A
Michal Dvořáček – Pavel Juřík, Michal Kviatkovský, Petr Lichý, Marek Sommer, František Straka vs Petr Želechovský – Petr Černík, Filip Horváth, Michal Lávička, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Tomáš Vogl
35. Michal Kviatkovský 3., 42. Filip Horváth
8. Michal Lávička
30., 56. Tomáš Vogl
53. Luboš Řezníček
10. 4. 19 18:00 HRAB3 Le Jardin Tralalalala 3. 3:4 (2:0)
Šťastné vítězství týmu Tralalalala, mrzutá porážka pro tým Le Jardin 3:4 po vyhrané první půli. Hošek
Le Jardin Tralalalala
Jan Tesař – Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Milan Landsmann, Jiří Pejchar ml. vs František Straka – Tomáš Hambálek, Václav Jánský, Michal Kviatkovský, Petr Lichý, Marek Sommer
13., 25. Jiří Pejchar ml.
49. Milan Landsmann
33., 52. Tomáš Hambálek
38. Marek Sommer
43. Michal Kviatkovský
3. 4. 19 18:00 KORAB Tralalalala Hanspaulský beton 2. 3:4 (0:1)
Hanspaulský beton nestačil tvrdnout a Tralalalala skóre vyrovnala. V závěru ale hosté vstřelili vítězný gól. Smetana
Tralalalala Hanspaulský beton
Karolína Kopecká – Michal Dvořáček, Pavel Juřík, Michal Kviatkovský, Petr Lichý, Martin Ševeček vs Šimon Tittel – Tomáš Keramidas, Roman Kinský, Petr Matulík, Filip Nejedlý, David Pěšina, Matěj Setíkovský, Ondřej Strada, Jan Stupka, František Typovský