Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 25.6.19 | 19:00 | P3 | Válcovny plechu MS FC 4 TD Ala Bundy B | 11. | 3:1 |
Út 11.6.19 | 20:15 | P2 | Víťazný február FK Válcovny plechu MS FC | 10. | 5:3 |
Út 4.6.19 | 20:15 | P2 | Tralalalala Válcovny plechu MS FC | 9. | 2:1 |
Út 28.5.19 | 19:00 | P2 | Válcovny plechu MS FC Sorry FC | 8. | 0:7 |
Út 14.5.19 | 19:00 | P3 | Orosený Paragraf Válcovny plechu MS FC | 7. | 2:4 |
Út 7.5.19 | 20:15 | P1 | Medvědi A Válcovny plechu MS FC | 5. | 2:3 |
Út 30.4.19 | 19:00 | P3 | Válcovny plechu MS FC Modrá vopice TJ | 6. | 0:4 |
Út 16.4.19 | 19:00 | P3 | Válcovny plechu MS FC Le Jardin | 4. | 6:1 |
Út 9.4.19 | 19:00 | P2 | Hanspaulský beton Válcovny plechu MS FC | 3. | 5:4 |
Út 2.4.19 | 19:00 | P2 | Válcovny plechu MS FC F.C.K. | 2. | 4:0 |
Út 26.3.19 | 19:00 | P3 | Deportivo Estudiantil FC B Válcovny plechu MS FC | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sorry FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 41:20 | 17 |
2. | Víťazný február FK | 11 | 8 | 0 | 3 | 45:25 | 16 |
3. | Deportivo Estudiantil FC B | 11 | 7 | 2 | 2 | 40:21 | 16 |
4. | Medvědi A | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:28 | 12 |
5. | Hanspaulský beton | 11 | 4 | 3 | 4 | 28:27 | 11 |
6. | 4 TD Ala Bundy B | 11 | 5 | 0 | 6 | 27:22 | 10 |
7. | Válcovny plechu MS FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:33 | 10 |
8. | F.C.K. | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:33 | 10 |
9. | Le Jardin | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:34 | 10 |
10. | Tralalalala | 11 | 4 | 0 | 7 | 20:45 | 8 |
11. | Orosený Paragraf | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:29 | 6 |
12. | Modrá vopice TJ | 11 | 3 | 0 | 8 | 23:44 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 25.3.19 | 18:00 | SCBEC | Borussia Bubeneč Vojenské lesy (HL3A) |
Po 25.3.19 | 19:15 | SCBEC | Šachta UK VET Ďáblická klička (VL3A) |
Po 25.3.19 | 20:30 | SCBEC | Stará dáma Sedm zbabělých A (HL5B) |
Čt 6.6.19 | 17:45 | MIKU2 | Atletico Dělo SFC A Regio Team (HL6H) |
Čt 6.6.19 | 19:00 | MIKU2 | Kluci z Vršovic Eden 1999 (HL5E) |
Čt 6.6.19 | 20:15 | MIKU2 | Sokol Picasso A Scarface AC (HL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Abrahám Pavel | 6 | 0 |
Appelt Jakub | 10 | 0 |
Geyer Roman | 8 | 3 |
Holeček Radek | 9 | 1 |
Holeček Zdeněk | 9 | 0 |
Kovařík Jaroslav | 10 | 6 |
Macháček Marek | 10 | 14 |
Mareček Miroslav | 10 | 0 |
Mička Adam | 4 | 0 |
Pelouch Jan | 4 | 3 |
Štěpánek Jan | 10 | 2 |
Štěpánek Josef | 11 | 0 |