Vojtěch Brabenec – Jakub Haken, Jan Hála, Jan Hauzr, Tomáš Kadič, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Karel Matoušek, Jiří Moos, Ondřej Rájecký vs Martin Šimek – Filip Donát, Patrik Engst, Michal Furčák, Ondřej Jupa
4. 6. 19 17:45 MIKU3 K.K.K. One Team, One Dream 10. 1:4 (1:0)
Krásný hattrick Moose dovedl tým hostů k vítězství.
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Stanislav Červený, Libor Jelen, Jan Koška, Dejan Milinkovič, Jan Podestát, Miroslav Slanina, Michal Šmíd, Martin Špína vs Jan Hauzr – Roman Borek, Vojtěch Brabenec, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Karel Matoušek, Jiří Moos, Ondřej Rájecký
21. Martin Špína 49., 52., 56. Jiří Moos
58. Vojtěch Brabenec
29. 5. 19 20:15 METE2 One Team, One Dream Jacobs 9. 3:5 (2:2)
Až deset minut před koncem zápasu došly domácím síly a ve velice vyrovnaném zápase kapitulovali. Felix Hampapa, Tomáš Petrach
One Team, One Dream Jacobs
Jakub Haken – Roman Borek, Vojtěch Brabenec, Robert Dusil, Jan Hála, Tomáš Kadič, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Karel Matoušek, Jiří Moos vs Jan Mohapl – Dominik Marášek, Martin Novák, Karel Petráň, Martin Pokora, Martin Struška, Karel Švára, Jan Svoboda, Václav Vydra
56. Martin Struška
21. 5. 19 18:15 HOSTI Hoblina Jižák FC One Team, One Dream 8. 0:2 (0:0)
První poločas vyrovnané utkání, ve druhém byli lepší hosté a zaslouženě vyhráli.
Hoblina Jižák FC One Team, One Dream
Miroslav OlšákLukáš Černý, Jan Jelínek, Dejan Kirda, Jiří Lemberger, Jakub Plaček, Martin Škop, Jakub Vincenc vs Jan Hauzr – Vojtěch Brabenec, Jakub Haken, Jan Hála, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Jiří Moos, Ondřej Rájecký, Martin Žárský
36., 50. Vojtěch Brabenec
8. 5. 19 19:15 KORAB One Team, One Dream Rebel Circus 7. 1:2 (1:2)
Dynamický, bojovný fotbal. Domácí vedli v desáté minutě, hosté dokázali v průběhu otočit skóre a první půli zaslouženě vyhráli. Ve druhé půli domácí tým neproměnil žádnou šanci a hosté získali oba body. Janča
One Team, One Dream Rebel Circus
Roman Borek – Jan Hála, Tomáš Kadič, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Jiří Moos, Ondřej Rájecký, Martin Žárský vs Jakub Liška – Erik Čech, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, Jan Rohlík, Jakub Štolba, Petr Veselý
10. Tomáš Kadič 26., 27. Jan Rohlík
30. 4. 19 20:45 BECH Tatran Válec One Team, One Dream 6. 3:2 (2:1)
One Team, One Dream se představil rychlou kombinační hrou podporovanou individuálně vyspělými výkony. Ani to však nestačilo na precizně zorganizovanou obranu Tatranu Válec, který uměl potrestat každé zaváhání soupeře v obraně.
Tatran Válec One Team, One Dream
Robert Johánek – Viktor Berdan, Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Robert Dusil – Roman Borek, Vojtěch Brabenec, Jakub Haken, Jakub Kovář, Karel Matoušek, Jiří Moos, Ondřej Rájecký
15., 33. Marek Dastych
24. Lukáš Dlouhý
25. Jakub Haken
40. Roman Borek
23. 4. 19 19:15 STER1 One Team, One Dream Real Praha A 5. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, spravedlivá remíza. Čapla
One Team, One Dream Real Praha A
Jan Hauzr – Roman Borek, Jan Hála, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Karel Matoušek, Martin Žárský vs Jakub Třešňák – Jakub Bělohoubek, Petr Bělohoubek, Miloš Čížkovský, Marek Gerschon, Daniel Krchov, Lukáš Rottenberg
19. Karel Matoušek
41. Martin Lakatoš
22. Miloš Čížkovský
25. Petr Bělohoubek
16. 4. 19 19:30 HOSTI Prastará dáma One Team, One Dream 4. 3:3 (2:3)
Svižné utkání. Remíza je spravedlivá. Český
Prastará dáma One Team, One Dream
Tomáš Kříž – Lukáš Černý, Michal Chudoba, Karel Helman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Jan Žižka, Michal Žofka vs Jan Hauzr – Roman Borek, Robert Dusil, Jakub Haken, Jan Hála, Jakub Kovář, Karel Matoušek, Jiří Moos, Ondřej Rájecký, Martin Žárský
1. Jan Žižka
9. Michal Žofka
31. Karel Helman
5. Robert Dusil
10. Ondřej Rájecký
24. Jakub Haken
2. 4. 19 19:30 HANSP One Team, One Dream Petřiny 09 FC 3. 5:1 (2:1)
Pohledné utkání, kterému po většinu času dominovali domácí. Zdeněk Šimek, Jan Šimek
One Team, One Dream Petřiny 09 FC
Jan Hauzr – Roman Borek, Jakub Haken, Jan Hála, Tomáš Kadič, Martin Lakatoš, Karel Matoušek, Jiří Moos vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček
6. Jakub Haken
11. Tomáš Kadič
39. Jiří Moos
53., 60. Roman Borek
4. Lukáš Vaněček
26. 3. 19 19:30 STER2 Zmaštěný stroje SC One Team, One Dream 2. 4:3 (0:2)
Běhavý, útočný fotbal z obou stran, nakonec vyhrál o něco lepší tým.
Zmaštěný stroje SC One Team, One Dream
Ondřej Kovář – Jakub Adam, Josef Chalupa, Adam Daníček, Matěj Fausek, František Kosař, Jiří Krob, Petr Marat, Michal Nussbauer, Jiří Simpartl, Marek Starosta vs Robert DusilRoman Borek, Jakub Haken, Jan Hála, Tomáš Kadič, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Ondřej Rájecký
39. Jiří Krob
43., 49., 54. Michal Nussbauer
16., 23., 60. Roman Borek
19. 3. 19 19:00 MIKU2 Notorkros FK One Team, One Dream 1. 1:1 (1:0)
Remíza je spravedlivé vyústění zajímavého zápasu, hraném ve vysokém tempu. Husák
Notorkros FK One Team, One Dream
Daniel Prosenc – Tomáš Bechtold, Petr Lipnický, Petr Menzl, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Patrik Škorpil, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček vs Jan Hauzr – Roman Borek, Robert Dusil, Jakub Haken, Tomáš Kadič, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Karel Matoušek, Jiří Moos, Ondřej Rájecký, Martin Žárský