Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 18.6.19 | 19:00 | STER3 | Real Praha A Hoblina Jižák FC | 11. | 5:10 |
Út 4.6.19 | 18:00 | HRAB3 | Rebel Circus Real Praha A | 10. | 6:2 |
Út 28.5.19 | 20:45 | BECH | Real Praha A Tatran Válec | 9. | 4:4 |
Út 21.5.19 | 17:45 | MIKU4 | Zmaštěný stroje SC Real Praha A | 8. | 0:6 |
Út 7.5.19 | 19:30 | SLIVE | Prastará dáma Real Praha A | 7. | 7:1 |
Út 30.4.19 | 19:30 | HANSP | Real Praha A Petřiny 09 FC | 6. | 4:6 |
Út 23.4.19 | 19:15 | STER1 | One Team, One Dream Real Praha A | 5. | 2:2 |
Út 16.4.19 | 19:00 | MIKU4 | Real Praha A Notorkros FK | 4. | 3:3 |
Út 2.4.19 | 17:45 | MIKU1 | Kojots United Real Praha A | 3. | 2:3 |
Út 26.3.19 | 17:45 | MIKU2 | Real Praha A K.K.K. | 2. | 4:1 |
Út 19.3.19 | 17:45 | MIKU2 | Jacobs Real Praha A | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rebel Circus | 11 | 10 | 0 | 1 | 39:18 | 20 |
2. | Jacobs | 11 | 8 | 1 | 2 | 44:20 | 17 |
3. | Petřiny 09 FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 40:32 | 16 |
4. | Kojots United | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:33 | 11 |
5. | Hoblina Jižák FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:43 | 10 |
6. | Prastará dáma | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:35 | 10 |
7. | Real Praha A | 11 | 3 | 3 | 5 | 36:45 | 9 |
8. | Tatran Válec | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:44 | 9 |
9. | One Team, One Dream | 11 | 4 | 3 | 4 | 32:22 | 7 |
10. | Notorkros FK | 11 | 1 | 4 | 6 | 33:31 | 6 |
11. | Zmaštěný stroje SC | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:53 | 6 |
12. | K.K.K. | 11 | 2 | 1 | 8 | 14:29 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 14.4.19 | 17:30 | CESMI | Bad Boys FC Česlo (HL8M) |
Ne 14.4.19 | 18:45 | CESMI | Morna to zařídí FC Koza znezaneřáděná (HL8N) |
St 1.5.19 | 19:00 | METE2 | Blesk VK VET A Malostranský SK (VL3C) |
St 1.5.19 | 20:15 | METE2 | Sparta Pivaři AC R.I.P. B (HL5D) |
Po 3.6.19 | 18:00 | HRAB1 | Jawa-Suprtechno B Daltonové SUP (SVL3A) |
Po 3.6.19 | 19:15 | HRAB1 | Turbosršni CF Tlakové galoše (HL5A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bajcura Filip | 1 | 0 |
Bělohoubek Jakub | 2 | 0 |
Bělohoubek Petr | 11 | 6 |
Blahušiak Dušan | 1 | 3 |
Blahušiak Petr | 1 | 0 |
Čížkovský Miloš | 8 | 1 |
Fišer Daniel | 4 | 3 |
Gerschon Marek | 11 | 3 |
Kellner Petr | 10 | 8 |
Krchov Daniel | 5 | 0 |
Kubát Filip | 2 | 0 |
Kuchař Jakub | 2 | 0 |
Plíhal Petr | 8 | 4 |
Rottenberg Lukáš | 5 | 2 |
Třešňák Jakub | 9 | 0 |