Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 18.6.19 | 19:00 | BECH | Tatran Válec Rebel Circus | 11. | 1:7 |
Út 4.6.19 | 18:00 | HRAB3 | Rebel Circus Real Praha A | 10. | 6:2 |
Út 28.5.19 | 17:45 | MIKU3 | Prastará dáma Rebel Circus | 9. | 2:4 |
Út 21.5.19 | 19:30 | HANSP | Rebel Circus Petřiny 09 FC | 8. | 3:1 |
St 8.5.19 | 19:15 | KORAB | One Team, One Dream Rebel Circus | 7. | 1:2 |
Út 30.4.19 | 19:00 | MIKU2 | Rebel Circus Notorkros FK | 6. | 3:2 |
St 24.4.19 | 18:00 | HRAB2 | Kojots United Rebel Circus | 5. | 1:3 |
Út 16.4.19 | 17:45 | MIKU1 | Rebel Circus K.K.K. | 4. | 2:0 |
St 3.4.19 | 17:30 | ARIT | Jacobs Rebel Circus | 3. | 0:1 |
Út 26.3.19 | 18:00 | HRAB3 | Rebel Circus Hoblina Jižák FC | 2. | 5:4 |
Út 19.3.19 | 18:00 | HRAB2 | Rebel Circus Zmaštěný stroje SC | 1. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rebel Circus | 11 | 10 | 0 | 1 | 39:18 | 20 |
2. | Jacobs | 11 | 8 | 1 | 2 | 44:20 | 17 |
3. | Petřiny 09 FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 40:32 | 16 |
4. | Kojots United | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:33 | 11 |
5. | Hoblina Jižák FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:43 | 10 |
6. | Prastará dáma | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:35 | 10 |
7. | Real Praha A | 11 | 3 | 3 | 5 | 36:45 | 9 |
8. | Tatran Válec | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:44 | 9 |
9. | One Team, One Dream | 11 | 4 | 3 | 4 | 32:22 | 7 |
10. | Notorkros FK | 11 | 1 | 4 | 6 | 33:31 | 6 |
11. | Zmaštěný stroje SC | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:53 | 6 |
12. | K.K.K. | 11 | 2 | 1 | 8 | 14:29 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 20.3.19 | 18:45 | BIHOR | Blesk VK VET A Tuscarora VET (VL3C) |
St 20.3.19 | 20:00 | BIHOR | Postupická veterans TJ Výstavby KK (HL8F) |
St 29.5.19 | 19:30 | DEKAN | Mamba club V Kříženeček plus (VL3C) |
St 29.5.19 | 20:45 | DEKAN | Serus AC Uličníci FC (HL7E) |
St 19.6.19 | 19:00 | P1 | Sean team B Fotbaloví bozi (HL7F) |
St 19.6.19 | 20:15 | P1 | Šrot FC VET Kříženeček plus (VL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čech Erik | 10 | 1 |
Cifrinec Stanislav | 6 | 0 |
Dvořák Tomáš | 10 | 3 |
Eisman Martin | 9 | 7 |
Houdek Antonín | 2 | 2 |
Liška Jakub | 9 | 0 |
Rohlík Jan | 6 | 5 |
Schlindenbuch David | 9 | 10 |
Štolba Jakub | 10 | 4 |
Veselý Petr | 9 | 1 |
Žáček Miroslav | 8 | 3 |