Pá 26.4.19 18:15 HOSTI Velký klády FC Tutto bene A   (HL6I)
Pá 26.4.19 19:30 HOSTI Palouček AC Power Rangers   (HL4E)
Pá 17.5.19 18:15 STOD Gladiators Beroun Papíráci CF   (HL4E)
Pá 17.5.19 19:30 STOD FC FC Real Praha B   (HL8K)

18. 6. 19 19:00 MIKU1 Notorkros FK Zmaštěný stroje SC 11. 2:4 (0:1)
Bojovná, vyrovnaná hra. Druhý poločas přinesl zajímavější fotbal, zápas definitivně rozhodla až poslední desetiminutovka. Janča
Notorkros FK Zmaštěný stroje SC
Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Michal Chládek, Adam Hrdinka, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Jan Zenkl vs Ondřej Kovář – Adam Daníček, Matěj Fausek, David Hlavinka, František Kosař, Jan Kotěra, Jiří Krob, Michal Nussbauer, Jiří Simpartl, Marek Starosta
42. Jiří Simpartl
4. 6. 19 20:45 BECH Zmaštěný stroje SC Tatran Válec 10. 2:4 (1:2)
Velmi dobrý zápas. Vítězové se prezentovali soustředěnějším výkonem a jako mladší, běhavější tým. Předčili soupeře důrazem a výtečně organizovanou hrou.
Zmaštěný stroje SC Tatran Válec
Ondřej Kovář – Jakub Adam, Adam Daníček, Matěj Fausek, David Hlavinka, František Kosař, Jiří Krob, Michal Nussbauer, Jiří Simpartl, Marek Starosta vs Robert Johánek – Viktor Berdan, Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Ondřej Havlas, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Matěj Šplíchal
4. Jiří Simpartl
34. Jiří Krob
4. Filip Koudelka
25. Ondřej Havlas
45. Viktor Berdan
54. Petr Dlouhý
28. 5. 19 17:45 MIKU2 Kojots United Zmaštěný stroje SC 9. 8:2 (4:1)
Zápas dobré úrovně, ve kterém zaslouženě vyhráli fotbalovější hráči Kojots.
Kojots United Zmaštěný stroje SC
Martin Šimek – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Pavel Svoboda vs David Hlavinka – Jakub Adam, Adam Daníček, Matěj Fausek, František Kosař, Jan Kotěra, Jiří Krob, Jiří Simpartl, Marek Starosta
9., 18., 36. Ondřej Jupa
15., 23., 32., 50. Filip Donát
54. Tomáš Jozífek
6. Jiří Simpartl
52. Jiří Krob
21. 5. 19 17:45 MIKU4 Zmaštěný stroje SC Real Praha A 8. 0:6 (4:2)
Utkání bylo kontumováno ve prospěch Realu pro start hráčů na cizí RP v týmu Zmaštěný stroje.
Zmaštěný stroje SC Real Praha A
Michal Nussbauer – Jakub Adam, Josef Chalupa, Adam Daníček, Matěj Fausek, David Hlavinka, František Kosař, Jan Kotěra, Ondřej Kovář, Jiří Krob, Petr Marat vs Jakub Třešňák – Petr Bělohoubek, Miloš Čížkovský, Marek Gerschon, Petr Kellner, Daniel Krchov, Jakub Kuchař, Petr Plíhal
7., 28. Matěj Fausek
17. Petr Marat
26. Ondřej Kovář
10. Petr Plíhal
30. Petr Bělohoubek
7. 5. 19 18:00 HRAB2 K.K.K. Zmaštěný stroje SC 7. 5:1 (2:1)
Klidné utkání, kde oba týmy hrály čistě. Hosté byli lépe připraveni.
K.K.K. Zmaštěný stroje SC
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Jakub Haken, Libor Jelen, Jan Macháček, Dejan Milinkovič, Miroslav Slanina, Michal Šmíd vs Ondřej Kovář – Jakub Adam, Josef Chalupa, Adam Daníček, Matěj Fausek, František Kosař, Jan Kotěra, Jiří Krob, Petr Marat, Jiří Simpartl, Marek Starosta
1., 11., 45. Jan Macháček
39. Jakub Haken
57. Dejan Milinkovič
12. Jiří Simpartl
30. 4. 19 19:15 HRAB3 Zmaštěný stroje SC Prastará dáma 6. 4:5 (2:3)
Pěkná hra a jeden výstavní gól na 2:2 do šibenice. Hráno bojovně, ale fér. Na úvodní branku Zmaštěných strojů odpověděl soupeř otočením skóre. Stroje reagovaly srovnáním stavu, přesto do poločasu znovu prohrávaly. Po přestávce Veselovský uzavřel hattrick a domácí už pouze snížili.
Zmaštěný stroje SC Prastará dáma
Jakub Adam – Josef Chalupa, Adam Daníček, Matěj Fausek, Jan Kotěra, Jiří Krob, Petr Marat, Jiří Simpartl, Marek Starosta vs Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Karel Helman, Matěj Veselovský, Martin Veselý, Jan Vosátka, Jan Žižka, Michal Žofka
30. Martin Veselý
23. 4. 19 20:15 MIKU2 Jacobs Zmaštěný stroje SC 5. 8:1 (2:0)
Hezký, rychlý fotbal s hodně protiútoky. Domácí ukázali větší zkušenosti. Petr
Jacobs Zmaštěný stroje SC
Jan Mohapl – Dominik Marášek, Martin Novák, Karel Petráň, Andrej Petráš, Martin Pokora, Martin Struška, Karel Švára, Jan Svoboda vs Ondřej Kovář – Jakub Adam, Adam Daníček, Matěj Fausek, David Hlavinka, František Kosař, Petr Marat, Michal Nussbauer, Jiří Simpartl, Marek Starosta
11., 54. Martin Pokora
11., 35. Martin Struška
37., 43. Dominik Marášek
55. Karel Petráň
60. Jan Svoboda
35. Jakub Adam
16. 4. 19 19:30 HANSP Zmaštěný stroje SC Petřiny 09 FC 4. 9:5 (5:1)
Již první poločas si Zmaštěné stoje udělaly dostatečný náskok. Petřiny se druhý poločas zvedly, ale vysokou prohru s mladším týmem neodvrátily. Husák
Zmaštěný stroje SC Petřiny 09 FC
Ondřej Kovář – Josef Chalupa, Matěj Fausek, David Hlavinka, František Kosař, Jan Kotěra, Petr Marat, Michal Nussbauer, Jiří Simpartl, Marek Starosta, František Štíbr vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček
51. Lukáš Vaněček
2. 4. 19 18:00 HRAB2 Hoblina Jižák FC Zmaštěný stroje SC 3. 4:3 (3:2)
Vyrovnané utkání rozhodl nejlepší střelec Kirda. Vostatek
Hoblina Jižák FC Zmaštěný stroje SC
Miroslav Olšák – Jan Carbol, Lukáš Černý, Jan Jelínek, Dejan Kirda, Jiří Lemberger, Jakub Plaček, Jakub Vincenc vs Ondřej Kovář – Josef Chalupa, Adam Daníček, David Hlavinka, František Kosař, Jan Kotěra, Jiří Krob, Petr Marat, Michal Nussbauer, Jiří Simpartl, Marek Starosta
4., 13., 23., 45. Dejan Kirda 3. František Kosař
23. Josef Chalupa
43. Jiří Krob
26. 3. 19 19:30 STER2 Zmaštěný stroje SC One Team, One Dream 2. 4:3 (0:2)
Běhavý, útočný fotbal z obou stran, nakonec vyhrál o něco lepší tým.
Zmaštěný stroje SC One Team, One Dream
Ondřej Kovář – Jakub Adam, Josef Chalupa, Adam Daníček, Matěj Fausek, František Kosař, Jiří Krob, Petr Marat, Michal Nussbauer, Jiří Simpartl, Marek Starosta vs Robert DusilRoman Borek, Jakub Haken, Jan Hála, Tomáš Kadič, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Ondřej Rájecký
39. Jiří Krob
43., 49., 54. Michal Nussbauer
16., 23., 60. Roman Borek
19. 3. 19 18:00 HRAB2 Rebel Circus Zmaštěný stroje SC 1. 3:4 (1:1)
Vyrovnaný zápas se štěstím vyhráli hosté.
Rebel Circus Zmaštěný stroje SC
Jan Rohlík – Erik Čech, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, Antonín Houdek, David Schlindenbuch, Jakub Štolba, Petr Veselý, Miroslav Žáček vs Ondřej Kovář – Jakub Adam, Adam Daníček, David Hlavinka, František Kosař, Jan Kotěra, Petr Marat, Michal Nussbauer, Jiří Simpartl, Marek Starosta