Čt 27.6.19 19:00 P2 Jetoma FC Inter Lotyšák VET A   (VL3B)
Čt 27.6.19 20:15 P2 Tuscarora 03 ExŠemíci   (HL6G)

26. 6. 19 20:45 DEKAN Holota FC Blue Elephants 11. 3:3 (1:0)
Utkání v rychlém tempu, ve kterém se ve vedení vystřídaly oba týmy.
Tomáš Novotný – Karel Faitl, Michal Jahn, Jan Martinovský, Jiří Tomaštík, Matěj Žežulka vs Kamil Cakin – Martin Dermek, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Jan Platl, Georgi Popadiyn, Miroslav Vrtiška, Marko Vukadinovič
36. Marko Vukadinovič
38. Martin Dermek
51. Miroslav Vrtiška
12. 6. 19 19:00 P3 Blue Elephants Nottoric Forest 10. 5:1 (1:1)
Domácí po vyrovnaném poločase lépe využili mokrého terénu po bouřce. Petr Ovčáček, Martin Jaroš
Blue Elephants Nottoric Forest
Claudio Essanjo Freitas – Daniel Bartošek, Jan Brych, Václav Charvát, Martin Dermek, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Jan Platl, Miroslav Vrtiška, Marko Vukadinovič vs Vladimír Hnát – Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Jan Kumhera, Michal Polák, Josef Slánský, Jan Verner
3. Václav Charvát
38. Marko Vukadinovič
42., 52. Daniel Bartošek
48. Martin Dermek
21. Michal Polák
5. 6. 19 17:30 ARIT Blue Elephants Koloušci AK 9. 3:5 (2:2)
Vyrovnaný zápas. Hosté byli přesnější v zakončení a proto zaslouženě vyhráli.
Blue Elephants Koloušci AK
Kamil Cakin – Jan Brych, Václav Charvát, Josef Jedlička, Ricardo Lopes, Jan Platl, Miroslav Vrtiška, Marko Vukadinovič vs Vojtěch Dvořák – Milan Hanuš, Jan Jašek, Vladislav Kašpar, Ondřej Kotal, Dominik Petko, Štěpán Šiška, Jan Vážný
20., 27., 52. Marko Vukadinovič 12., 44. Štěpán Šiška
23., 53. Vladislav Kašpar
34. Ondřej Kotal
22. 5. 19 20:00 BIHOR Bylo nás pět plus jedna Blue Elephants 8. 2:1 (1:1)
Poklidné utkání, domácí vyhráli díky chybám hostů.
Bylo nás pět plus jedna Blue Elephants
Adam Verner – Daniel Biersak, Petr Ďurčík, Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Václav Šámal, Dominik Turbák, Richard Vereb, Daniel Vodička vs Claudio Essanjo Freitas – Jan Brych, Josef Jedlička, Ricardo Lopes, Jeffrey Mons, Georgi Popadiyn, Tomás Silva, Derk van de Belt, Marko Vukadinovič
15. Daniel Vodička
40. Ondřej Pípal
9. Tomás Silva
15. 5. 19 18:00 HRAB1 Blue Elephants Alkohol Tea FC 7. 3:2 (1:1)
Blue Elephants dvěma góly v závěru zápasu otočili prakticky ztracené utkání. Čapla
Blue Elephants Alkohol Tea FC
Kamil Cakin – Daniel Bartošek, Josef Jedlička, Ricardo Lopes, Jeffrey Mons, Jan Platl, Tomás Silva, Miroslav Vrtiška, Marko Vukadinovič vs Daniel Marek – David Macháček, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Filip Vodička
19. Daniel Bartošek
59. Miroslav Vrtiška
60. Josef Jedlička
30. Martin Soška
38. Stanislav Slušný
8. 5. 19 17:45 MIKU1 Bába FC Blue Elephants 6. 4:1 (2:0)
Jednoznačná záležitost Báby, která byla jednoznačně lepší po celý zápas a zaslouženě zvítězila. Husák
Bába FC Blue Elephants
Tomáš Mertha – Zdeněk Blažek, Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Ondřej Husák, Daniel Janauer, David Mally, Petr Nekolný, Jan Pavelka, Vojtěch Říha, Kamil Stojaspal, Jan Valenta vs Claudio Essanjo Freitas – Daniel Bartošek, Jan Brych, Martin Dermek, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Jeffrey Mons, Georgi Popadiyn
5. Petr Nekolný
28. Martin Brož
32., 34. Jan Valenta
49. Josef Jedlička
1. 5. 19 18:00 HRAB3 Blue Elephants Atomový veverky A 5. 0:2 (0:1)
Veverkám zajistil dva body pohotový střelec Kapek. Čapla
Blue Elephants Atomový veverky A
Kamil Cakin – Daniel Bartošek, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Jeffrey Mons, Jan Platl, Georgi Popadiyn, André Rogard, Tomás Silva, Derk van de Belt, Miroslav Vrtiška, Marko Vukadinovič vs Marek Slezák – David Bečvář, Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar, Jan Valenta
23 Daniel Bartošek
57 André Rogard
28., 33. Josef Kapek 57. David Bečvář
24. 4. 19 18:15 HANSP Shooters Morava FC Blue Elephants 4. 3:2 (3:1)
První poločas patřil domácím, konkrétně hráči Čelůstkovi, který zaznamenal hattrick. Hosté stihli snížit pouze na 1:1, druhý poločas se zlepšili, ale na rozjeté Moravany to nestačilo. Husák
Shooters Morava FC Blue Elephants
Roman Švrčina – Tomáš Čelůstka, Martin Kuttler, Roman Skála, Lukáš Špaček, Lukáš Uher, Petr Urbášek, Lukáš Valeš vs Kamil Cakin – Daniel Bartošek, Martin Dermek, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Jeffrey Mons, Georgi Popadiyn, Derk van de Belt, Marko Vukadinovič
5., 14., 23. Tomáš Čelůstka 13. Marko Vukadinovič
59. Josef Jedlička
17. 4. 19 19:15 HRAB2 Blue Elephants Babočka Admirál FC A 3. 4:3 (1:1)
V bojovném utkání otočili Blue Elephants výsledek. Obrat dokonali v poslední minutě. Čapla
Blue Elephants Babočka Admirál FC A
Kamil Cakin – Martin Dermek, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Jan Platl, Tomás Silva, Derk van de Belt, Miroslav Vrtiška vs Prokop Vopařil – Vojtěch Dynybyl, Gabriel Hévr, Petr Kroneisl, David Reinštein, Kryštof Verner
15. Miroslav Vrtiška
46., 53. Martin Dermek
9. David Reinštein
38., 40. Gabriel Hévr
3. 4. 19 20:00 BIHOR Vibromax 1985 Blue Elephants 2. 2:8 (1:3)
Rozhodčí se nedostavil. Utkání proběhlo bez zbytečných konfliktů. Hráči Vibromaxu měli více ze hry, ale nedařilo se jim skórovat. Hostům vychytal zápas brankář Freitas.
Vibromax 1985 Blue Elephants
Ondřej Freml – Tomáš Hanibal, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Lukáš Tumpach, Robert Volník vs Claudio Essanjo Freitas – Daniel Bartošek, Václav Charvát, Martin Dermek, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Jan Platl, Georgi Popadiyn, Marko Vukadinovič
15. Jiří Jantač
34. Lukáš Tumpach
16. Jan Platl
20., 45., 48., 52., 54. Martin Dermek
25. Marko Vukadinovič
40. Daniel Bartošek
27. 3. 19 19:00 MIKU2 Blue Elephants Demínka B 1. 2:6 (0:2)
Zasloužené vítezství Demínky, která měla většinu utkání navrch. Voldán
Blue Elephants Demínka B
Marko Vukadinovič – Václav Charvát, Martin Dermek, Egon Hampl, Josef Jedlička, Ricardo Lopes, Jan Platl, Georgi Popadiyn, Tomás Silva, Miroslav Vrtiška vs Michal Kubánek – Marek Červák, Ondřej Přeček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Lukáš Stříteský, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Vojtěch Udržal, Jan Zalabák