Po 3.6.19 19:15 STER3 Atlético Cerveza Limita   (HL7B)
Po 3.6.19 20:30 STER3 Yakuza Ya Basta! A   (HL8J)
Út 25.6.19 17:45 MIKU4 Růžoví delfínci 97,2 Akademie Flirtu   (HL7C)
Út 25.6.19 19:00 MIKU4 Koliba F.C.V. Endoprotéza   (SVL3B)
Út 25.6.19 20:15 MIKU4 Pražská legie 2000 Alténa ST   (HL8B)

26. 6. 19 19:15 SCBEC Rošambo Blok D 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
12. 6. 19 20:15 P3 64! FC Kobylisy A Rošambo 10. 11:2 (7:2)
Po prvních patnácti minutách bylo rozhodnuto. Tým Kobylis byl jednoznačně lepší. Petr Ovčáček, Martin Jaroš
64! FC Kobylisy A Rošambo
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Mikuláš Michalík, David Pěruška, Jan Pěruška, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Michal Papež – Martin Černý, Jakub Hlinovský, Petr Komín, Mircea Mihai Lechaciu, Vít Novotný, Marek Sič, Vojtěch Šusta
5., 17., 35., 46. David Pěruška
10., 16., 25., 55. Tomáš Belohlávek
12. Vojtěch Rozehnal
15., 40. Michal Zbořil
14., 21. Vít Novotný
5. 6. 19 18:15 LITVI Rošambo Rumburaci A 9. 1:6 (0:3)
Bylo to vyrovnanější, než ukazuje skóre. Rošambo nezakončovalo.
Rošambo Rumburaci A
Michal Papež – Martin Černý, Jakub Hlinovský, Petr Komín, Mircea Mihai Lechaciu, Jan Papež, Marek Sič, Vojtěch Šusta vs Lukáš Růžička – Petr Čejka, Zdeněk Jungvirt, Jonáš Kasal, Petr Pechoušek, Matej Pressl, Jakub Rod, Róbert Smida, Jiří Staš, Michal Turek
38. Jan Papež 17., 21. Petr Čejka
24., 43., 45., 53. Jakub Rod
29. 5. 19 19:30 KBELY Zavináč FC Rošambo 8. 2:1 (0:1)
Ukřičené utkání, plné střetů. Po celý zápas vyrovnaný boj, nakonec zvítězil šťastnější tým domácích. Boris Novotný, Jiří Veselý
Zavináč FC Rošambo
Ondřej Steiger – Ondřej Chodura, Přemysl Chodura, Jakub Hon, Jakub Lederer, Jaroslav Stasinka, Josef Urbánek, Michal Vojta, Filip Zelinka vs Michal Papež – Martin Černý, Jakub Hlinovský, Petr Komín, Mircea Mihai Lechaciu, Jan Papež, Marek Sič, Vojtěch Šusta
39. Jakub Lederer
51. Michal Vojta
23. Martin Černý
22. 5. 19 20:30 STER2 Reage boys Rošambo 7. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodlo proměňování šancí domácích. Vukovič
Reage boys Rošambo
Ondřej Pavlíček – Michal Bošanský, Daniel Čermák, Adam Freisler, Jaromír Hladůvka, Pavel Pech, Michal Volák vs Michal Papež – Martin Černý, Jakub Hlinovský, Petr Komín, Šimon Kozák, Jan Papež, Marek Sič, Vojtěch Šusta
14., 40., 57. Pavel Pech 50. Michal Papež
15. 5. 19 20:15 P1 Rošambo M - Bubo A 6. 6:0 k.
1. 5. 19 17:45 ZABEH Executors United Rošambo 5. 0:6 k.
24. 4. 19 20:45 HOSTI Rošambo Ďáblice FK 4. 2:2 (1:0)
Zápas v rychlém tempu. Domácí se ve 14. minutě ujali vedení a dokázali odpovědět i na první vyrovnání Ďáblic, nakonec ale zápas skončil remízou.
Rošambo Ďáblice FK
Michal Papež – Martin Černý, Jakub Hlinovský, Petr Komín, Šimon Kozák, Mircea Mihai Lechaciu, Jan Papež, Marek Sič, Vojtěch Šusta vs Antonín Mareš – Lukáš Kukla, Ondřej Nosek, Martin Samek, Pavel Šinágl, Jan Šmucr, Ladislav Sobotka
14., 49. Marek Sič 46. Pavel Šinágl
57. Ondřej Nosek
17. 4. 19 19:30 HOSTI Credit Praha FC Rošambo 3. 4:7 (3:1)
Zajímavé utkání. Rošambo nastartoval gól před přestávkou na 3:1, druhý poločas Credit nezvládl a Rošambo jasně ovládlo zápas. Hošek
Credit Praha FC Rošambo
Jan Formánek – David Horváth, Robin Jiránek, Ondřej Kučera, David Lafek, Petr Malysz, Jakub Procházka, Nick Šamko, Štěpán Spal, David Šturma, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Michal Papež – Martin Černý, Jakub Hlinovský, Petr Komín, Šimon Kozák, Mircea Mihai Lechaciu, Jan Papež, Marek Sič, Vojtěch Šusta
57. Petr Komín
10. 4. 19 20:30 STER3 Rošambo Continental FC 2. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli štastnější hosté. Vynikající výkony obou brankářů. Jan Kehár
Rošambo Continental FC
Michal Papež – Martin Černý, Jakub Hlinovský, Petr Komín, Šimon Kozák, Mircea Mihai Lechaciu, Jan Papež, Marek Sič, Vojtěch Šusta vs Michal LuptákMatúš Dargaj, Milan Frýdl, Iosif-Mihai Ignea, Michal Jankaj, Miroslav Korub, Peter Mlynár, Lukáš Motyčka, Tomáš Puss
27. Martin Černý 10. Michal Jankaj
50. Iosif-Mihai Ignea
3. 4. 19 18:15 BECH Cerveza 18.FC Rošambo 1. 8:1 (4:1)
Rošambo hrálo do 20. minuty pouze ve čtyřech a tak Cerveza šla do pohodového vedení. Rošambu pak přišel pátý hráč, ale už jim to nebylo nic platné. Rudolf Novotný
Cerveza 18.FC Rošambo
Jakub Kulhánek – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Schneeweis vs Michal Papež – Martin Černý, Jakub Hlinovský, Mircea Mihai Lechaciu, Marek Sič, Vojtěch Šusta