7. Borussia Dortšpunt B 11 3 2 6 38:40 8

Po 1.4.19 18:15 HOSTI Legends are back Traktor Praha A   (HL7A)
Po 1.4.19 19:30 HOSTI Bakera Borussia Bubeneč   (HL3A)
Po 1.4.19 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Slovan Amatéři   (HL7A)
Út 7.5.19 19:00 MIKU3 Notorkros FK Hoblina Jižák FC   (HL6D)
Út 7.5.19 20:15 MIKU3 Squadra Azzurra Lokál United   (HL7C)

20. 6. 19 20:15 MIKU3 Bandidoz Borussia Dortšpunt B 11. 4:12 (2:7)
Jasná záležitost vítězů, přehráli soupeře po všech stránkách. Hrané velmi slušně ve vysokém tempu. Michal Janoška, Tomáš Němec
Bandidoz Borussia Dortšpunt B
František Vógl – Jan Dřízhal, Luděk Friedl, Jaroslav Jakubec, David Příhoda, Michal Šedivý, Jan Voříšek vs Jan Šrepl – Jakub Andres, Dominik Bobok, Petr Hruška, Filip Novák, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
7. Jaroslav Jakubec
20., 48. David Příhoda
40. Jan Dřízhal
6., 35., 42. Ondřej Vachulka
8., 23., 29., 30., 52. Dominik Bobok
15., 18., 44., 48. Petr Hruška
6. 6. 19 20:30 MOTO2 WRP Bandidoz 10. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ale na dvě branky v závěru zápasu nestihli WRP odpovědět.
WRP Bandidoz
Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Petr Novosad, Filip Sebera, Dominik Smutný, Josef Vinklář vs Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek
36. David Helma 4. OG
53. Jan Jeřábek
57. Jan Dřízhal
30. 5. 19 20:30 STER1 Bandidoz Atletico Dělo SFC A 9. 3:5 (3:3)
Ačkoliv Bandidoz ve 23. minutě vedli 3:1, soupeř stačil do přestávky vyrovnat a ve druhé půli skóre otočit ve svůj prospěch.
Bandidoz Atletico Dělo SFC A
Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, David Příhoda, Michal Šedivý, František Vógl, Jan Voříšek vs Daniel Bacho – Jan Fronček, Matyáš Hrčka, Tomáš Kaplan, Jan Langer, Matěj Uhlíř, Daniel Weinert, Nikola Zachař
8., 8. Jaroslav Jakubec
23. David Příhoda
5., 48. Nikola Zachař
24. Daniel Weinert
29. Matyáš Hrčka
55. Tomáš Kaplan
23. 5. 19 19:00 MIKU1 Opatoff A K Bandidoz 8. 2:5 (0:4)
Iniciativa a kvalita domácích nestačily na důrazný a bojovný herní projev Bandidoz, kteří si vytvořili čtyřbrankový náskok už během první půle. Protože se domácím nepodařilo překonat brankaře hostů víc než dvakrát, tak si odváží hosté oba body.
Opatoff A K Bandidoz
Vladislav Kejdana – Jiří Březina, Ondřej Musil, Martin Pokorný, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád vs Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek
40. Jiří Březina
58. Pavel Šámal
16., 22. David Příhoda
25., 28. Jan Dřízhal
60. Jan Voříšek
39. Jiří Roubínek
16. 5. 19 19:30 HOSTI Bandidoz 1.FP Praha 7. 4:5 (2:4)
Zápas se odehrál v rychlém tempu. Vyhráli hosté. Beneš
Bandidoz 1.FP Praha
Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, David Příhoda, Michal Šedivý, Jan Voříšek vs Miroslav Korbel – Martin Březina, Dinh Hieu Duong, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Petr Konečný, Ondřej Kuděj, Lukáš Lejnar, Filip Novotný, Michal Petr
30., 37. Dinh Hieu Duong
2. 5. 19 20:45 DEKAN No madam ! B Bandidoz 6. 2:7 (0:3)
Utkání bylo jen otázkou skóre. Melíšek
No madam ! B Bandidoz
Tomáš Baier – Emiliano Caroti, Petr Dvořák, Pavel Ležatka, Petr Linka, Kamil Málek, Pavel Nedbálek, Petr Novotný, Václav Růžička, Miroslav Štěrba, Jiří Tichý vs Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, David Příhoda, Michal Šedivý, Jan Voříšek
42. Petr Dvořák
59. Pavel Nedbálek
12., 60. David Příhoda
18., 47. Jan Voříšek
19., 49. Jan Dřízhal
57. Jan Jeřábek
25. 4. 19 20:30 STER1 Bandidoz Regio Team 5. 2:12 (0:4)
Jednoznačná výhra hostů, které vyloučení brankáře pouze na chvíli zpomalilo. Čapla
Bandidoz Regio Team
Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, David Příhoda, Michal Šedivý, Jan Voříšek vs Tomáš Matějek – Michal Bystroň, Pavel Jahoda, Jan Kozák, Josef Krchňák, Tomáš Lovecký, Tomáš Pergl, Jiří Vrba
34., 56. David Příhoda 2. Jiří Vrba
10., 37., 38., 53., 55., 59. Tomáš Pergl
14., 30., 41., 50. Michal Bystroň
32. Tomáš Lovecký
17. Tomáš Matějek
11. 4. 19 19:15 SCBEC Levá fuska Bandidoz 4. 6:3 (2:2)
Hrál se moc hezký, líbivý fotbal. Nechyběla radost ze hry u obou mužstev.
Levá fuska Bandidoz
Pavel Žanta – Viktor Dolejš, Tomáš Hes, Jan Janovský, Michal Kubrycht, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, Marek Rajsner, Jan Vencour vs Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, František Vógl
9., 22. Michal Kubrycht
40., 58., 60. Marek Rajsner
44. Viktor Dolejš
25. Jan Dřízhal
29. Jiří Roubínek
53. David Příhoda
4. 4. 19 19:15 MOTO3 GFC Bandidoz 3. 6:1 (3:1)
První poločas jasně v režii GFC. Hosté se postupně zlepšili, ale své šance nevyužili a domácí z brejků definitivně rozhodli. Tomáš Sedláček, Jonathan Vopěnka
GFC Bandidoz
Bedřich Kos – Michael Hrdý, Michal Husák, Šimon Kulakowski, Nicolas Le Stum, Jan Pánek, Petr Wolf vs Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, František Vógl, Jan Voříšek
5., 17., 52., 60. Šimon Kulakowski
13., 53. Michal Husák
24. Jan Dřízhal
28. 3. 19 19:15 MOTO2 Bandidoz Flyers Jinonice FC 2. 1:14 (0:7)
Snaživý výkon Bandidoz nemohl v konkurenci vyspělé skvadry hostů obstát. Výsledek odpovídá dění na hřišti.
Bandidoz Flyers Jinonice FC
Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek vs Martin Oharek – Matěj Blažek, Lukáš Brávek, Radoslav Kováč, Lukáš Nachtigal, Dominik Nátr, Patrik Podzemský, Karel Pusch, Tomáš Rossmann, Jakub Svoboda, Marcel Zýta
36. Jan Jeřábek 3., 25., 58. Matěj Blažek
4., 23., 30., 40. Dominik Nátr
14., 32., 39. Tomáš Rossmann
21., 50., 54. Karel Pusch
52. Radoslav Kováč
6. Martin Oharek
21. 3. 19 19:30 HOSTI Dromedarians Praha Bandidoz 1. 5:2 (2:0)
Vyrovnané utkání ke konci rozhodli domácí třemi rychlými góly. Petr Winkler, Michal Pařízek
Dromedarians Praha Bandidoz
Jiří Červený – Michal Hanousek, Miroslav Jančok, Michal Koval, Martin Kožár, Petr Pištěk, Róbert Šišaj vs Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, František Vógl, Jan Voříšek