Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 21.6.19 | 19:15 | P1 | Ňiňos F.C. Na zdraví p.Macháčka | 11. | 1:3 |
Pá 7.6.19 | 18:00 | P2 | Na zdraví p.Macháčka Nekopnem si FC | 10. | 7:3 |
Pá 31.5.19 | 18:45 | TEMPO | Na zdraví p.Macháčka Los Bimbananos | 9. | 3:4 |
Pá 24.5.19 | 17:45 | ZABEH | Lužinýýý Boys Na zdraví p.Macháčka | 8. | 2:1 |
Pá 17.5.19 | 19:30 | DEKAN | Na zdraví p.Macháčka Zde je místo ... | 7. | 4:1 |
Pá 3.5.19 | 20:00 | TEMPO | Klucy PFS Na zdraví p.Macháčka | 6. | 4:14 |
Pá 26.4.19 | 19:30 | DEKAN | Na zdraví p.Macháčka Ducksicks | 5. | 5:3 |
Pá 12.4.19 | 20:45 | DEKAN | Yugo FC Na zdraví p.Macháčka | 4. | 3:1 |
Pá 5.4.19 | 19:30 | DEKAN | Na zdraví p.Macháčka Valícíse Kojoti | 3. | 5:10 |
Pá 29.3.19 | 19:00 | ZABEH | Tutto bene A Na zdraví p.Macháčka | 2. | 5:9 |
Pá 22.3.19 | 20:45 | DEKAN | Na zdraví p.Macháčka Velký klády FC | 1. | 0:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yugo FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 58:25 | 18 |
2. | Lužinýýý Boys | 11 | 8 | 1 | 2 | 44:27 | 17 |
3. | Valícíse Kojoti | 11 | 7 | 2 | 2 | 77:45 | 16 |
4. | Ducksicks | 11 | 8 | 0 | 3 | 50:32 | 16 |
5. | Tutto bene A | 11 | 6 | 0 | 5 | 60:43 | 12 |
6. | Na zdraví p.Macháčka | 11 | 6 | 0 | 5 | 52:38 | 12 |
7. | Velký klády FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:44 | 10 |
8. | Los Bimbananos | 11 | 5 | 0 | 6 | 47:65 | 10 |
9. | Zde je místo ... | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:35 | 7 |
10. | Nekopnem si FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 39:64 | 7 |
11. | Klucy PFS | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:54 | 5 |
12. | Ňiňos F.C. | 11 | 1 | 0 | 10 | 21:56 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 25.3.19 | 18:15 | STER2 | Merck stars Klapzubova jedenáctka (HL7D) |
Po 25.3.19 | 19:30 | STER2 | Slovan Amatéři Primeira Equipe (HL7A) |
Po 25.3.19 | 20:45 | STER2 | Bee Well Čelákovice Digi Prague FC (HL8A) |
Čt 30.5.19 | 18:15 | ARIT | Skleňák AC Lunochod 1.MFK B (HL8J) |
Čt 30.5.19 | 19:30 | ARIT | Sculpturo FC Prtzalona C.F. (HL7H) |
Čt 30.5.19 | 20:45 | ARIT | Rarach FC SP Clif (HL8C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Balun David | 10 | 13 |
Drbohlav Jakub | 10 | 11 |
Horna Lukáš | 11 | 3 |
Jesenský Ondřej | 6 | 5 |
Kašpárek Jiří | 2 | 0 |
Komoň Tomáš | 11 | 4 |
Lukeš Jáchym | 10 | 12 |
Markalous Jan | 11 | 0 |
Martínek David | 9 | 0 |
Nehasil Michal | 5 | 3 |
Záhlava Josef | 10 | 1 |