Po 6.5.19 19:15 ZAK Bílý lev CF VET Starci na chmelu A   (VL3A)
Po 6.5.19 20:30 ZAK Bohemia AFK Erectico TBC   (HL6A)

21. 6. 19 19:15 P3 Tutto bene A Zde je místo ... 11. 7:1 (2:1)
Tým Tutto bene jako první inkasoval, ale pak už zaslouženě skórovali pouze jeho hráči.
Martin Řádek – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka vs Jakub Tylš – Ondřej Chmelař, David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jan Strnad
33. Miloš Klapal
50. Petr Procházka
9. Ondřej Chmelař
7. 6. 19 19:15 P3 Klucy PFS Tutto bene A 10. 3:5 (0:2)
S Tutto bene to vypadalo po deseti minutách druhé půle bídně, ale nakonec hlavně díky zkušené hře a Kubalovi vyhráli.
Klucy PFS Tutto bene A
Jakub Hradec – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Tomáš Vrňák vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Martin Řádek
32. Tomáš Kalenda
35. David Melíšek
38. Tomáš Vrňák
18., 43. Pavel Kubal
29., 50., 59. Miloš Klapal
31. 5. 19 18:15 DEKAN Tutto bene A Ducksicks 9. 6:7 (1:5)
Zpočátku jasný zápas, který se zvrtnul v napínavý konec se šťastnou tečkou pro hosty. Trnka
Tutto bene A Ducksicks
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Pavel Kubal, Martin Řádek vs Jakub Kotrba – Filip Kodytek, Jan Kodytek, Radek Palička, David Šrejma, František Štěpánek, Jakub Wágner
30. Filip Kodytek
24. 5. 19 18:00 ZAK Yugo FC Tutto bene A 8. 5:2 (3:1)
Velmi slušné, vyrovnané utkání. Zkraje utkání využil tým Yugo početní výhody a vedl záhy 2:0. Po zbytek zápasu si domácí udržovali herní převahu i přes to, že tým Tutto Bene přidal na síle.
Yugo FC Tutto bene A
Michal Brebis – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Rajko Radičevič, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Pavel Kubal, Martin Řádek
55. David Jahodář
17. 5. 19 19:30 MALES Tutto bene A Valícíse Kojoti 7. 7:4 (1:1)
S větším zápalem do hry přestříleli hráči Tutto bene Valícíse kojoty. Voldán
Tutto bene A Valícíse Kojoti
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek vs Ondřej Charvát – Ondřej Falber, Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský
42., 56. Ondřej Voborský
3. 5. 19 18:45 TEMPO Los Bimbananos Tutto bene A 6. 2:7 (0:1)
Hosté využili svou individuální převahu, střeleckou potenci hráče Kubala a lepší orientaci ve finální fázi.
Los Bimbananos Tutto bene A
Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Rostislav Starý, Jan Zavadil vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek
30. David Jahodář
26. 4. 19 18:15 HOSTI Velký klády FC Tutto bene A 5. 1:4 (1:0)
Vyrovnaný zápas rozhodla lepší efektivita hostů. Jakub Adam, Adam Daníček
Velký klády FC Tutto bene A
Tomáš Fryč – Branislav Chovan, Martin Kopecký, Fabián Krejčí, Jakub Kuta, Tobiáš Lobkowicz, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa, Pavel Tuč vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek
13. Jakub Kuta 33. OG
34. David Jahodář
38. Josef Fidler
41. Filip Fidler
12. 4. 19 19:30 DEKAN Tutto bene A Ňiňos F.C. 4. 9:0 (3:0)
Jednoznačná demolice. Niňos nedokázali jakkoliv reagovat, v druhém poločase navíc museli hrát v oslabení. Petr
Tutto bene A Ňiňos F.C.
Petr Krákora – Filip Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Martin Řádek vs Jan Havelka – Vojtěch Bílek, Miroslav Matějček, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jaroslav Procházka, Adam Stiburek
16., 23., 30., 40., 49. Pavel Kubal
46. Tomáš Hybský
51., 55., 59. Martin Řádek
25. Zhaidarbek Medetbek Uulu
45. Zhaidarbek Medetbek Uulu
5. 4. 19 20:00 TEMPO Nekopnem si FC Tutto bene A 3. 8:6 (3:3)
Nekopnem si byli celý zápas lepší, Tutto bene s nimi drželi krok v první půli, v druhé fyzicky odešli a Nekopnem si si už body pohlídali. Trnka
Nekopnem si FC Tutto bene A
Pavel Vojna – Filip Brodský, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Vojtěch Skuhravý, David Voříšek, Mikuláš Zbořil, Jiří Zeman vs Petr Krákora – Filip Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek
29., 50. Pavel Kubal
29. 3. 19 19:00 ZABEH Tutto bene A Na zdraví p.Macháčka 2. 5:9 (2:2)
Do 55. minuty to bylo velmi vyrovnané. Potom se borci Macháčka trhli a zaslouženě vyhráli.
Tutto bene A Na zdraví p.Macháčka
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Martin Řádek vs Jan Markalous – David Balun, Jakub Drbohlav, Lukáš Horna, Tomáš Komoň, Jáchym Lukeš, David Martínek, Josef Záhlava
11., 14., 53., 53. Miloš Klapal
40. Martin Řádek
16., 50., 55., 60. David Balun
25., 59. Tomáš Komoň
47., 56. Lukáš Horna
52. Jáchym Lukeš
22. 3. 19 19:30 HOSTI Lužinýýý Boys Tutto bene A 1. 3:2 (2:0)
Lužinýýý boys málem přišli o dvojgólový náskok. Tutto Bene dvakrát snížilo na rozdíl gólu, o remízu bojovalo až do konce zápasu. Domácí ale náskok ubránili. Čapla
Lužinýýý Boys Tutto bene A
Oleg Koval – Lukáš Adámek, Stanislav Adámek, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher vs Martin Řádek – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Petr Krákora, Pavel Kubal, Petr Procházka