St 20.3.19 18:00, 19:15 HRAB2 VSK MFF UK Praha A
St 20.3.19 19:00, 20:15 ZABEH SoClose United
Út 26.3.19 18:15, 19:30, 20:45 STER2 Legends are back
Čt 28.3.19 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Arabská
Pá 5.4.19 18:15, 19:30, 20:45 DEKAN Ústavan 01 KK
Út 16.4.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU3 Arabská
Út 23.4.19 18:00, 19:15 HRAB3 F3N FC B
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Tak to někdy bývá. Jste ve středu tabulky a najednou poslední kolo vším zamíchá tak, že sestupujete. Hořký konec jara zažil celek Slovan Amatéři. Ze šesté příčky padl na desátou po prohře 5:7 v přímém duelu o udržení s celkem GJS FK. Konkurentům se totiž dařilo a bodovali. Podobně dopadl i další sestupující Ústavan. Před posledním kolem ještě držel devátou příčku, ale porážka 2:3 v nervózním zápase s Arabskou znamenala konec nadějím. Arabská jde nahoru z druhé příčky. SoClose United předvedlo "great escape" ze sestupových vod po jasné výhře 5:0 nad Fugasem. Poslední VSK MFF UK Praha to naopak mělo spočítané už dříve a tím, že prohrálo 2:4 s Primeirou Equipe, pomohlo alespoň tomuto soupeři k potvrzení postupu ze třetího místa. A až na závěr se dostáváme k vítězi skupiny 7. A. Celek Legends are back završil povedenou sezónu vítězstvím 7:2 nad Primitives Prague. Nejlepším střelcem ligy byl s 19 zásahy střelec Traktoru Praha Michal Veverka.

17. 6. 19 18:15 HOSTI Primitives Prague FC Legends are back 11. 2:7 (2:2)
První půle vyrovnaná, bojovná hra, která skončila remízou. Ve druhé půli vedla větší aktivita hostů ke gólům a hosté zaslouženě vyhráli. Domácí přestali hrát. Janča
Primitives Prague FC Legends are back
Juraj Janík – Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Tomáš Kozák, Jaroslav Louša, Vladimír Pátek, Radek Viktora vs Karel Suchan – Milan Čermák, Marek Černý, Tomáš Hradecký, Jan Mach, David Pecha, Lukáš Pecha, Marek Týma
11., 17. Vojtěch Janík 20., 24., 54. David Pecha
33., 60. Marek Černý
50., 51. Lukáš Pecha
17. 6. 19 18:15 DEKAN Primeira Equipe VSK MFF UK Praha A 11. 4:2 (2:1)
Domácí lbyli epším mužstvem, hostům se nedařilo. Kovařík
Primeira Equipe VSK MFF UK Praha A
Eduard Kohout – Filip Bareš, Valentyn Kurtov, Jiří Prosecký, David Ptáček, Petr Vejr vs Václav Bičovský – Dominik Eichler, Martin Fanta, Milan Krtička, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Šimon Srp, Marek Zelc
4. Filip Bareš
9. Petr Vejr
48. Eduard Kohout
55. Jiří Prosecký
16. Dominik Eichler
58. OG
17. 6. 19 18:00 KORAB Ústavan 01 KK Arabská 11. 2:3 (1:3)
Nervózní utkání. Nakonec se díky produktivnější koncovce radovali hosté. Klail
Ústavan 01 KK Arabská
Tomáš Libora – Martin Dvořák, Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Natálie Görnerová, Michal Hudec, Martin Kadlec, Václav Krčál, Miloslav Macháň, Zdeněk Sekrt, Štěpán Šimůnek vs Zdeněk Sloboda – Vít Bednář, Viktor Dolista, Kryštof Jinek, Martin Jinek, Rudolf Klepáček, Milan Meliš, Jan Novák, Petr Pařízek, Ondřej Sluka
24. Štěpán Šimůnek
36. Martin Kadlec
26 Tomáš Libora 6., 25. Viktor Dolista
27. Rudolf Klepáček
17. 6. 19 18:00 ZAK SoClose United Fugas CF B 11. 5:0 (2:0)
Nepříliš pohledné utkání.
SoClose United Fugas CF B
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Igor Grytsyk, Jakub Khek, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica vs Jan Kron – Ján Bučko, Ján Hlaváč, Miloš Moravec, Jan Stiborek
2., 14. Vladyslav Kovalskyy
46. Ondřej Anýž
49. Igor Grytsyk
57. Petr Chudomel
17. 6. 19 17:45 MIKU3 Slovan Amatéři GJS FK 11. 5:7 (3:2)
První půle byla poměrně vyrovnaná, v druhé půli jasně lepší hosté. Na konci trochu nervů o výsledek, ale body berou zaslouženě GJS. Trnka
Slovan Amatéři GJS FK
Leoš Navrátil – David Cajthaml, Valentýn Cajthaml, Dušan Fojtík, Jiří Fousek, Vojtěch Haninger, Tomáš Klicpera, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil vs Kryštof Staud – Daniel Andrisák, Vojtěch Chocholouš, Filip Čmejla, Oskar Plechatý, Šimon Pokorný, Petr Šebek, Viktor Záruba