Rozpis pískání, 7. liga, skupina A

Arabská

Čt 28.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 28.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 28.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 16.4. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 16.4. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 16.4. 20:15 Mikulova MIKU3

Fugas CF B

St 3.4. 19:00 Pražačka P2
St 3.4. 19:00 Pražačka P3
St 3.4. 19:00 Pražačka P1
St 3.4. 20:15 Pražačka P2
St 3.4. 20:15 Pražačka P3
St 3.4. 20:15 Pražačka P1

Slovan Amatéři

Čt 16.5. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 16.5. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 16.5. 20:15 Mikulova MIKU2
Čt 20.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 20.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Traktor Praha A

Út 21.5. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 21.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 21.5. 20:15 Mikulova MIKU3
Pa 21.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 21.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI

VSK MFF UK Praha A

St 20.3. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 20.3. 19:15 Hrabákova HRAB2
Út 21.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 21.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 21.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Ústavan 01 KK

Pa 5.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 5.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 5.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 6.6. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 6.6. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 6.6. 20:30 Štěrboholy STER2

F3N FC B

Út 23.4. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 23.4. 19:15 Hrabákova HRAB3
Út 18.6. 18:00 Děkanka DEKAN
Út 18.6. 19:15 Děkanka DEKAN
Út 18.6. 20:30 Děkanka DEKAN

Legends are back

Út 26.3. 18:15 Štěrboholy STER2
Út 26.3. 19:30 Štěrboholy STER2
Út 26.3. 20:45 Štěrboholy STER2
St 26.6. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 26.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 26.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Primitives Prague FC

Út 19.3. 19:00 Pražačka P2
Út 19.3. 20:15 Pražačka P2
Út 28.5. 19:00 Pražačka P3
Út 28.5. 20:15 Pražačka P3
St 19.6. 18:45 Aritma ARIT
St 19.6. 20:00 Aritma ARIT

Primeira Equipe

Út 19.3. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 19.3. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 10.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 10.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Ne 12.5. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 12.5. 20:00 Mikulova MIKU3

SoClose United

St 20.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 20.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 25.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 25.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 30.5. 19:00 Pražačka P3
Čt 30.5. 20:15 Pražačka P3

GJS FK

Út 7.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 7.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 7.5. 20:45 Litvínovská LITVI
Pa 31.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 31.5. 19:30 Hanspaulka HANSP