Seznam týmů, 7. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
VSK MFF UK Praha A červená
Ústavan 01 KK oranžová
Traktor Praha A oranžová, modrá
SoClose United tmavě zelená, světle zelená
Slovan Amatéři oranžová, modrá
Primitives Prague FC modro-bílá, zlatá
Primeira Equipe bílá, modrá
Legends are back růžová, modro-bílá
GJS FK modrá, bílá
Fugas CF B červeno-bílá, bílá
F3N FC B oranžová, bílá
Arabská světle modrá, bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
F3N FC BÚstavan 01 KK Po 18.3. 18:00 KORAB
Legends are backSlovan Amatéři Po 18.3. 18:15 HOSTI
ArabskáVSK MFF UK Praha A Po 18.3. 19:15 SCBEC
GJS FKSoClose United Po 18.3. 19:30 BECH
Fugas CF BTraktor Praha A Po 18.3. 20:15 P3
Primeira EquipePrimitives Prague FC Po 18.3. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
ArabskáF3N FC B Po 25.3. 18:15 BECH
SoClose UnitedLegends are back Po 25.3. 18:15 HOSTI
Slovan AmatéřiPrimeira Equipe Po 25.3. 19:30 STER2
Ústavan 01 KKFugas CF B Po 25.3. 20:15 P3
Traktor Praha AGJS FK Po 25.3. 20:15 DABLI
VSK MFF UK Praha APrimitives Prague FC Po 25.3. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
GJS FKÚstavan 01 KK Po 1.4. 18:00 KORAB
Legends are backTraktor Praha A Po 1.4. 18:15 HOSTI
F3N FC BVSK MFF UK Praha A Po 1.4. 19:15 SCBEC
Primeira EquipeSoClose United Po 1.4. 19:30 BECH
Fugas CF BArabská Po 1.4. 20:15 P3
Primitives Prague FCSlovan Amatéři Po 1.4. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
VSK MFF UK Praha ASlovan Amatéři Po 8.4. 18:00 SCBEC
ArabskáGJS FK Po 8.4. 18:15 BECH
Ústavan 01 KKLegends are back Po 8.4. 18:15 HOSTI
F3N FC BFugas CF B Po 8.4. 19:00 P3
Traktor Praha APrimeira Equipe Po 8.4. 20:00 BIHOR
SoClose UnitedPrimitives Prague FC Po 8.4. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Slovan AmatéřiSoClose United Po 15.4. 18:00 STER2
Primeira EquipeÚstavan 01 KK Po 15.4. 18:00 STER1
Legends are backArabská Po 15.4. 18:15 HOSTI
GJS FKF3N FC B Po 15.4. 19:15 MOTO4
Fugas CF BVSK MFF UK Praha A Po 15.4. 20:15 P3
Primitives Prague FCTraktor Praha A Po 15.4. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
F3N FC BLegends are back Po 29.4. 18:15 HOSTI
ArabskáPrimeira Equipe Po 29.4. 19:30 LITVI
Fugas CF BGJS FK Po 29.4. 20:15 P3
Ústavan 01 KKPrimitives Prague FC Po 29.4. 20:45 HOSTI
Traktor Praha ASlovan Amatéři Po 29.4. 20:45 ARIT
VSK MFF UK Praha ASoClose United St 1.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
SoClose UnitedTraktor Praha A Po 13.5. 18:15 KBELY
Primeira EquipeF3N FC B Po 13.5. 18:15 BECH
Legends are backFugas CF B Po 13.5. 18:15 HOSTI
Slovan AmatéřiÚstavan 01 KK Po 13.5. 19:15 STER1
GJS FKVSK MFF UK Praha A Po 13.5. 19:30 KBELY
Primitives Prague FCArabská Po 13.5. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
GJS FKLegends are back Po 20.5. 18:15 HOSTI
ArabskáSlovan Amatéři Po 20.5. 18:15 HANSP
Ústavan 01 KKSoClose United Po 20.5. 18:15 BECH
VSK MFF UK Praha ATraktor Praha A Po 20.5. 18:15 KBELY
Fugas CF BPrimeira Equipe Po 20.5. 19:00 P3
F3N FC BPrimitives Prague FC Po 20.5. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Slovan AmatéřiF3N FC B Po 27.5. 18:00 KORAB
SoClose UnitedArabská Po 27.5. 18:15 BECH
Legends are backVSK MFF UK Praha A Po 27.5. 18:15 HOSTI
Traktor Praha AÚstavan 01 KK Po 27.5. 20:15 METE2
Primitives Prague FCFugas CF B Po 27.5. 20:45 HOSTI
Primeira EquipeGJS FK Po 27.5. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
F3N FC BSoClose United Po 3.6. 18:00 KORAB
Legends are backPrimeira Equipe Po 3.6. 18:15 HOSTI
Fugas CF BSlovan Amatéři Po 3.6. 19:00 P3
VSK MFF UK Praha AÚstavan 01 KK Po 3.6. 19:30 BECH
ArabskáTraktor Praha A Po 3.6. 20:30 KORAB
GJS FKPrimitives Prague FC Po 3.6. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Praha AF3N FC B Po 17.6. 17:45 MIKU4
Slovan AmatéřiGJS FK Po 17.6. 17:45 MIKU3
Ústavan 01 KKArabská Po 17.6. 18:00 KORAB
SoClose UnitedFugas CF B Po 17.6. 18:00 ZAK
Primitives Prague FCLegends are back Po 17.6. 18:15 HOSTI
Primeira EquipeVSK MFF UK Praha A Po 17.6. 18:15 DEKAN