Rozpis pískání, 7. liga, skupina C

Kerata Chíjos

St 2.10. 17:45 Mikulova MIKU2
St 2.10. 19:00 Mikulova MIKU2
St 2.10. 20:15 Mikulova MIKU2
St 23.10. 17:45 Mikulova MIKU3
St 23.10. 19:00 Mikulova MIKU3
St 23.10. 20:15 Mikulova MIKU3

1.FC Holešovice

St 2.10. 17:45 Mikulova MIKU1
St 2.10. 19:00 Mikulova MIKU1
St 2.10. 20:15 Mikulova MIKU1
St 23.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 23.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 23.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Prokaryota FZ

St 9.10. 18:00 Štěrboholy STER1
St 9.10. 19:15 Štěrboholy STER1
St 9.10. 20:30 Štěrboholy STER1
Po 4.11. 18:15 Štěrboholy STER1
Po 4.11. 19:30 Štěrboholy STER1
Po 4.11. 20:45 Štěrboholy STER1

Růžoví delfínci 97,2

St 2.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 2.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 2.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 29.10. 19:00 Pražačka P2
Út 29.10. 20:15 Pražačka P2
Út 19.11. 17:45 Mikulova MIKU3

Red Leads

Po 23.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Po 23.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 25.11. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 25.11. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 25.11. 20:15 Mikulova MIKU2

Horoušany FC

Čt 14.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 14.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 14.11. 20:30 Koráb SC KORAB
Čt 5.12. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 5.12. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 5.12. 20:30 Koráb SC KORAB

Squadra Azzurra

Pa 6.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 6.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Pa 6.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 24.10. 18:00 Štěrboholy STER3
Čt 24.10. 19:15 Štěrboholy STER3
Čt 24.10. 20:30 Štěrboholy STER3

Akademie Flirtu

Pa 13.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 13.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Čt 10.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 10.10. 20:45 Děkanka DEKAN
St 6.11. 19:00 Pražačka P3
St 6.11. 20:15 Pražačka P3

Lokál United

Čt 19.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 19.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 10.10. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 10.10. 20:45 Zákostelní ZAK
Čt 7.11. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 7.11. 20:30 Tempo FC TEMPO

Bro´s

St 11.9. 19:00 Meteor 8 METE2
St 11.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Čt 10.10. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 10.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 6.11. 19:00 Pražačka P1
St 6.11. 20:15 Pražačka P1

Dejavu FC

Ne 8.9. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 8.9. 20:00 Mikulova MIKU4
Pa 4.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 4.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 21.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 21.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI

Exilová šatna

Ne 8.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 8.9. 20:00 Záběhlice ZABEH
Po 21.10. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 21.10. 20:30 Motorlet MOTO1
Pa 15.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 15.11. 20:00 Tempo FC TEMPO