Seznam týmů, 7. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Exilová šatna červená
Squadra Azzurra modrá
Růžoví delfínci 97,2 černá, růžová
Red Leads rudo-černá, bílá
Prokaryota FZ žlutá
Lokál United žluto-černá, černo-červená
Kerata Chíjos oranžová, bílá
Horoušany FC černá, bílá
Dejavu FC černo-bílá
Bro´s rudá
Akademie Flirtu modrá, bílá
1.FC Holešovice modrá, černá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Kerata ChíjosLokál United Út 26.3. 17:45 MIKU3
Dejavu FCRed Leads Út 26.3. 19:30 PRKOP
Horoušany FCProkaryota FZ Út 26.3. 20:30 SCBEC
1.FC HolešoviceExilová šatna Út 26.3. 20:30 KORAB
Akademie FlirtuSquadra Azzurra Út 26.3. 20:45 CESMI
Bro´sRůžoví delfínci 97,2 St 27.3. 18:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Exilová šatnaLokál United Út 2.4. 18:00 KORAB
Růžoví delfínci 97,2Dejavu FC Út 2.4. 20:15 ZABEH
1.FC HolešoviceAkademie Flirtu Út 2.4. 20:30 KORAB
Red LeadsHoroušany FC Út 2.4. 20:30 SCBEC
Prokaryota FZKerata Chíjos Út 2.4. 20:45 ARIT
Squadra AzzurraBro´s Čt 4.4. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Dejavu FCSquadra Azzurra Út 9.4. 18:15 PRKOP
Lokál UnitedProkaryota FZ Út 9.4. 19:00 METE1
Kerata ChíjosRed Leads Út 9.4. 20:30 STER1
Horoušany FCRůžoví delfínci 97,2 Út 9.4. 20:30 SCBEC
Bro´s1.FC Holešovice Út 9.4. 20:30 KORAB
Akademie FlirtuExilová šatna Út 9.4. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Red LeadsLokál United Út 16.4. 19:15 SCBEC
1.FC HolešoviceDejavu FC Út 16.4. 20:30 KORAB
Squadra AzzurraHoroušany FC Út 16.4. 20:30 SCBEC
Růžoví delfínci 97,2Kerata Chíjos Út 16.4. 20:30 STER2
Exilová šatnaProkaryota FZ Út 16.4. 20:30 STER1
Akademie FlirtuBro´s Út 16.4. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Prokaryota FZRed Leads Út 23.4. 20:15 P2
Lokál UnitedRůžoví delfínci 97,2 Út 23.4. 20:15 P1
Kerata ChíjosSquadra Azzurra Út 23.4. 20:15 MIKU4
Horoušany FC1.FC Holešovice Út 23.4. 20:30 SCBEC
Dejavu FCAkademie Flirtu Út 23.4. 20:45 CESMI
Bro´sExilová šatna Čt 25.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Bro´sDejavu FC Út 7.5. 18:00 HRAB3
Squadra AzzurraLokál United Út 7.5. 20:15 MIKU3
Růžoví delfínci 97,2Prokaryota FZ Út 7.5. 20:15 MIKU2
Exilová šatnaRed Leads Út 7.5. 20:15 P3
1.FC HolešoviceKerata Chíjos Út 7.5. 20:30 KORAB
Akademie FlirtuHoroušany FC Út 7.5. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Prokaryota FZSquadra Azzurra Út 14.5. 17:45 MIKU1
Dejavu FCExilová šatna Út 14.5. 19:30 HANSP
Lokál United1.FC Holešovice Út 14.5. 20:30 KORAB
Horoušany FCBro´s Út 14.5. 20:30 SCBEC
Red LeadsRůžoví delfínci 97,2 Út 14.5. 20:45 BECH
Kerata ChíjosAkademie Flirtu Út 14.5. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Squadra AzzurraRed Leads Út 28.5. 18:15 MALES
Dejavu FCHoroušany FC Út 28.5. 20:30 SCBEC
Bro´sKerata Chíjos Út 28.5. 20:30 STER3
1.FC HolešoviceProkaryota FZ Út 28.5. 20:30 KORAB
Akademie FlirtuLokál United Út 28.5. 20:45 CESMI
Exilová šatnaRůžoví delfínci 97,2 St 29.5. 18:00 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Lokál UnitedBro´s Út 4.6. 17:45 MIKU4
Kerata ChíjosDejavu FC Út 4.6. 19:15 STER3
Růžoví delfínci 97,2Squadra Azzurra Út 4.6. 19:30 BECH
Red Leads1.FC Holešovice Út 4.6. 20:30 KORAB
Horoušany FCExilová šatna Út 4.6. 20:30 SCBEC
Prokaryota FZAkademie Flirtu Út 4.6. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Horoušany FCKerata Chíjos Út 11.6. 19:30 BECH
Dejavu FCLokál United Út 11.6. 19:30 HANSP
Bro´sProkaryota FZ Út 11.6. 19:30 LITVI
1.FC HolešoviceRůžoví delfínci 97,2 Út 11.6. 20:30 KORAB
Akademie FlirtuRed Leads Út 11.6. 20:45 CESMI
Exilová šatnaSquadra Azzurra Čt 13.6. 18:15 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Růžoví delfínci 97,2Akademie Flirtu Út 25.6. 17:45 MIKU4
Red LeadsBro´s Út 25.6. 17:45 MIKU3
Prokaryota FZDejavu FC Út 25.6. 17:45 MIKU2
Lokál UnitedHoroušany FC Út 25.6. 17:45 MIKU1
Kerata ChíjosExilová šatna Út 25.6. 17:45 ZABEH
Squadra Azzurra1.FC Holešovice Út 25.6. 18:00 KORAB