Rozpis pískání, 7. liga, skupina D

Namo FC

St 17.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 17.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 17.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 9.5. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 9.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 9.5. 20:15 Mikulova MIKU3

Viktor 1.FC

Čt 4.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 4.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Čt 23.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 23.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 23.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Chroustova lokomotiva

Po 18.3. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 18.3. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 18.3. 20:30 Koráb SC KORAB
St 29.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 29.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 29.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Merck stars

Po 15.4. 19:15 Motorlet MOTO4
Po 15.4. 20:30 Motorlet MOTO4
Čt 30.5. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 30.5. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 30.5. 20:30 Koráb SC KORAB

Těžká demence

Pa 3.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 3.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 3.5. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 27.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 27.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 27.5. 20:45 Litvínovská LITVI

Emergency

Čt 25.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 25.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 25.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 27.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 27.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 27.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Real Spořilov

Čt 2.5. 17:30 Malešice AFK MALES
Čt 2.5. 18:45 Malešice AFK MALES
St 12.6. 17:45 Mikulova MIKU2
St 12.6. 19:00 Mikulova MIKU2
St 12.6. 20:15 Mikulova MIKU2

Kult žlutého míče

Út 26.3. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 26.3. 20:15 Meteor 8 METE2
Čt 23.5. 18:15 Aritma ARIT
Čt 23.5. 19:30 Aritma ARIT
Čt 23.5. 20:45 Aritma ARIT

H.K. 12

Čt 28.3. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 28.3. 20:45 Děkanka DEKAN
St 17.4. 17:00 Děkanka DEKAN
St 17.4. 18:15 Děkanka DEKAN
St 15.5. 19:00 Meteor 8 METE1
St 15.5. 20:15 Meteor 8 METE1

Planners Prague FC A

Ne 24.3. 13:45 Pražačka P3
Ne 24.3. 15:00 Pražačka P3
St 10.4. 18:30 Hagibor HAGIB
St 10.4. 19:45 Hagibor HAGIB
Út 30.4. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 30.4. 20:30 Motorlet MOTO1

Toyota FC

Po 6.5. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 6.5. 20:30 Motorlet MOTO1
Po 3.6. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 3.6. 20:30 Motorlet MOTO1
Po 24.6. 19:00 Děkanka DEKAN
Po 24.6. 20:15 Děkanka DEKAN

Klapzubova jedenáctka

Ne 14.4. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 14.4. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Út 7.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 7.5. 19:15 Hrabákova HRAB3
Pa 7.6. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 7.6. 20:00 Tempo FC TEMPO