Seznam týmů, 7. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Viktor 1.FC bílá, černá
Těžká demence oranžová, černá
Merck stars modro-černá, červená
Toyota FC červená
Planners Prague FC A modrá, černá
Namo FC modrá, zelená
Real Spořilov rudá, bílá
Kult žlutého míče žlutá, bílá
Klapzubova jedenáctka oranžová, černá
Chroustova lokomotiva bílá, zelená
H.K. 12 červeno-bílá
Emergency modro-bílá, žluto-černá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Real SpořilovNamo FC Út 19.3. 19:00 MIKU4
H.K. 12Těžká demence Út 19.3. 19:00 MIKU3
EmergencyViktor 1.FC Út 19.3. 20:45 DEKAN
Klapzubova jedenáctkaToyota FC St 20.3. 17:45 MIKU3
Kult žlutého míčePlanners Prague FC A St 20.3. 18:00 SCBEC
Chroustova lokomotivaMerck stars St 20.3. 19:15 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Merck starsKlapzubova jedenáctka Po 25.3. 18:15 STER2
Viktor 1.FCNamo FC Út 26.3. 18:15 DEKAN
Planners Prague FC AReal Spořilov Út 26.3. 20:15 MIKU3
EmergencyH.K. 12 Út 26.3. 20:45 DEKAN
Těžká demenceChroustova lokomotiva Út 26.3. 20:45 STER1
Toyota FCKult žlutého míče St 27.3. 20:45 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Real SpořilovToyota FC Út 9.4. 19:00 MIKU3
H.K. 12Viktor 1.FC Út 9.4. 19:00 MIKU2
Klapzubova jedenáctkaTěžká demence Út 9.4. 19:15 HRAB2
Namo FCPlanners Prague FC A Út 9.4. 19:30 HOSTI
Chroustova lokomotivaEmergency Út 9.4. 20:45 DEKAN
Kult žlutého míčeMerck stars St 10.4. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Toyota FCNamo FC Út 16.4. 18:15 HOSTI
H.K. 12Chroustova lokomotiva Út 16.4. 20:15 MIKU4
Merck starsReal Spořilov Út 16.4. 20:15 MIKU3
Těžká demenceKult žlutého míče Út 16.4. 20:30 STER3
EmergencyKlapzubova jedenáctka Út 16.4. 20:45 DEKAN
Viktor 1.FCPlanners Prague FC A St 17.4. 17:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Real SpořilovTěžká demence Út 2.4. 20:15 MIKU3
Namo FCMerck stars Út 23.4. 17:45 MIKU3
Klapzubova jedenáctkaH.K. 12 Út 23.4. 19:00 MIKU4
Kult žlutého míčeEmergency Út 23.4. 20:45 DEKAN
Planners Prague FC AToyota FC St 24.4. 17:00 HANSP
Chroustova lokomotivaViktor 1.FC St 24.4. 18:00 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Merck starsPlanners Prague FC A Út 2.4. 17:30 ZAK
Těžká demenceNamo FC Út 7.5. 18:00 HRAB1
H.K. 12Kult žlutého míče Út 7.5. 19:00 MIKU4
EmergencyReal Spořilov Út 7.5. 20:45 DEKAN
Chroustova lokomotivaKlapzubova jedenáctka St 8.5. 17:45 MIKU3
Viktor 1.FCToyota FC St 8.5. 17:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Planners Prague FC ATěžká demence Út 14.5. 19:30 ARIT
Real SpořilovH.K. 12 Út 14.5. 20:15 MIKU3
Namo FCEmergency Út 14.5. 20:45 DEKAN
Klapzubova jedenáctkaViktor 1.FC St 15.5. 18:00 HRAB2
Kult žlutého míčeChroustova lokomotiva St 15.5. 19:45 HAGIB
Toyota FCMerck stars St 15.5. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
H.K. 12Namo FC Út 21.5. 17:45 MIKU2
Těžká demenceToyota FC Út 21.5. 19:15 HRAB3
Chroustova lokomotivaReal Spořilov Út 21.5. 20:15 MIKU4
EmergencyPlanners Prague FC A Út 21.5. 20:45 DEKAN
Klapzubova jedenáctkaKult žlutého míče St 22.5. 18:45 ARIT
Viktor 1.FCMerck stars St 22.5. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Namo FCChroustova lokomotiva Út 28.5. 19:30 DEKAN
Planners Prague FC AH.K. 12 Út 28.5. 20:15 MIKU3
Real SpořilovKlapzubova jedenáctka Út 28.5. 20:15 MIKU2
Merck starsTěžká demence Út 28.5. 20:45 HOSTI
Toyota FCEmergency Út 28.5. 20:45 DEKAN
Kult žlutého míčeViktor 1.FC St 29.5. 17:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
H.K. 12Toyota FC Út 4.6. 19:00 MIKU3
Klapzubova jedenáctkaNamo FC Út 4.6. 19:30 HOSTI
Viktor 1.FCTěžká demence Út 4.6. 19:30 MALES
Kult žlutého míčeReal Spořilov Út 4.6. 20:15 MIKU4
EmergencyMerck stars Út 4.6. 20:45 DEKAN
Chroustova lokomotivaPlanners Prague FC A St 5.6. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Namo FCKult žlutého míče Út 18.6. 18:45 MALES
Těžká demenceEmergency Út 18.6. 19:00 HOSTI
Merck starsH.K. 12 Út 18.6. 19:00 MIKU3
Toyota FCChroustova lokomotiva Út 18.6. 19:00 STER2
Planners Prague FC AKlapzubova jedenáctka Út 18.6. 19:00 STER1
Real SpořilovViktor 1.FC Út 18.6. 19:00 MIKU2