Čt 11.4.19 18:15 ARIT Ol´school Fellas BK Prtzalona C.F.   (HL7H)
Čt 11.4.19 19:30 ARIT Deko VET MVS Recycled   (VL3B)
Čt 11.4.19 20:45 ARIT Real Hagrid CF Sculpturo FC   (HL7H)
Út 28.5.19 19:15 STER2 Gekad Bröndby codein IF   (HL8D)
Út 28.5.19 20:30 STER2 Libeň SK A AG team   (HL6B)

26. 6. 19 18:00 P1 Kovárna PC Warrior MAC 11. 5:3 (2:2)
Zápas v tréninkovém tempu. Hosté hráli v oslabení, ale na hře to zpočátku nebylo znát. Kovárna ale postupem času převzala iniciativu a začali proměňovat šance.
Kovárna PC Warrior MAC
Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Tomáš Procházka, Petr Rešl, Michal Veselý, Josef Zmeškal vs František Novotný – Petr Hošek, Radek Lesák, David Řezáč, Pavel Štolba
9., 45., 57. Patrik Pleštil
15. Zdeněk Grunt
35. Petr Bažata
7. David Řezáč
8. Petr Hošek
52. Radek Lesák
12. 6. 19 18:15 PRKOP Klamovka Praha FK Kovárna PC 10. 3:3 (1:0)
Zasloužená remíza. Kvalitní kopaná z obou stran. Libor Viták, Martin Mačalík
Klamovka Praha FK Kovárna PC
Josef Rajnyš – Milan Bezděkovský, Filip Borkowski, Vasyl Erdeli, Jaroslav Kotěšovský, Štefan Kurina, Jan Kurka, Radovan Mařík, Tomáš Mařík, Dominik Mayer, Daniel Padevět, Radek Tomečka, Jakub Trcka, Pavel Veszpremi vs Patrik Doubek – Petr Bažata, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Michal Veselý
7. Jaroslav Kotěšovský
49. Radek Tomečka
55. Štefan Kurina
40., 45. Michal Veselý
47. Patrik Pleštil
29. 5. 19 19:15 HRAB3 Kovárna PC Gangbeng 9. 2:8 (0:4)
Zápas se nesl v duchu převahy Gangbengu, který v každé půlce zápasu vstřelil čtyři góly. Nutno zmínit, že jen díky bravurním zákrokům brankáře Kovárny nebylo skóre vyšší. Oba týmy hrály takřka bez faulů, s respektem k soupeři.
Kovárna PC Gangbeng
Tomáš Procházka – Petr Bažata, Patrik Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata vs Pavel Herrmann – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Daniel Matušenko, Ondřej Novotný
32. Michael Košata
39. Petr Bažata
3., 54. Jiří Herrmann
20., 29., 36. Jiří Douda
23., 45. Jakub Grafnetter
50. Daniel Matušenko
22. 5. 19 18:00 STER1 FELace FK Kovárna PC 8. 1:6 (0:3)
Zasloužené vítězství hostů. Domácí přes snahu nedokázali hrát vyrovnanou hru.
FELace FK Kovárna PC
Jiří Pešek – Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán vs Pavel Plachý – Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Tomáš Procházka, Michal Veselý
47. Petr Klička 7., 24., 30., 60. Michal Veselý
38. Patrik Doubek
57. Pavel Plachý
15. 5. 19 18:00 HRAB3 Kovárna PC Dynamo Prak 7. 2:4 (2:3)
Hosté zaspali začátek a v 15. minutě prohrávali už o dvě branky. Od poločasu se jim povedl výsledek o točit. V druhé půli byli jasně lepší. Zasloužené vítězství. Pešek
Kovárna PC Dynamo Prak
Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý vs Michal Vajčner – Matúš Gaľan, Peter Hankovský, Marek Hodák, Vladimír Keleman, Lukáš Kurimský, Miroslav Pešek
12., 15. Zdeněk Grunt 16. Lukáš Kurimský
23. Peter Hankovský
26., 53. Marek Hodák
8. 5. 19 19:00 MIKU3 Dejnámbůra FC Kovárna PC 6. 0:2 (0:0)
Kovárna dvěma góly v závěru zápasu převážila misku vah na svou stranu. Čapla
Dejnámbůra FC Kovárna PC
Václav Hrstka – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, Václav Lysczas, Jan Pála, Lukáš Randa, Jan Velíšek vs Jan Doubek – Petr Bažata, Patrik Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý, Tomáš Procházka, Michal Veselý
52. Michal Veselý
59. Jan Doubek
24. 4. 19 20:45 DEKAN Kovárna PC Uličníci FC 5. 9:3 (6:1)
Zasloužené vysoké vítězství týmu Kovárna ve slušně hraném utkání. Pešek
Kovárna PC Uličníci FC
Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata vs Tomáš Kresl – Michael Buerbaum, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, Petr Pospíšil, Milan Smetana
12. Jan Doubek
14., 25., 30., 44. Patrik Doubek
17., 28., 34., 40. Petr Bažata
18. Michael Buerbaum
36. Milan Smetana
53. Jan Grafnetter
17. 4. 19 20:45 TEMPO Serus AC Kovárna PC 4. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
10. 4. 19 19:30 PRKOP Kovárna PC RAF Jinonice 3. 5:3 (3:2)
Domácí byli lepší jak v kombinaci, tak v rychlosti a postupem času získávali čím dál tím větší převahu v poli.
Kovárna PC RAF Jinonice
Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Tomáš Procházka, Petr Rešl, Michal Veselý, Josef Zmeškal vs Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Daniel Keřlík, David Krejdl, Luboš Němec, Alexandr Sehedi
5., 15. Michal Veselý
17. Michal Ernest
37. Zdeněk Grunt
59. Petr Bažata
6., 20., 60. Alexandr Sehedi
4. 4. 19 20:30 STER2 Pivojs s.r.o.1.FC Kovárna PC 2. 0:3 (0:1)
Utkání hrané v dobrém tempu, kdy Kovárna udeřila na začátku poločasu a Pivoj už nedokázal vzdorovat.
Pivojs s.r.o.1.FC Kovárna PC
Emanuel Gubrický – Heřman Kempfer, Hynek Kempfer, Jiří Králík, Jan Pivoňka, Benjamin Tůma, Samuel Tůma vs Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý, Tomáš Procházka, Michal Veselý
1., 32., 49. Michal Veselý
26. 3. 19 20:45 STOD Kovárna PC Midget 1. 3:1 (1:0)
Zasloužené vítězství domácích. Husák
Kovárna PC Midget
Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý vs Richard BurešFilip Beneš, Jakub Chudárek, Lukáš Krutek, Oliver Matoušek, Jakub Nováček, Jan Štefl