11. Zelení lenochodi FC 11 3 0 8 17:27 6

Čt 28.3.19 17:45 MIKU4 Nevím FC Pivní balet   (HL6G)
Čt 28.3.19 19:00 MIKU4 Eden 1999 Polární záře   (HL5E)
Čt 28.3.19 20:15 MIKU4 Metro AFK VET Ministerstvo obrany VET   (VL4D)
Út 25.6.19 17:45 MIKU1 Lokál United Horoušany FC   (HL7C)
Út 25.6.19 19:00 MIKU1 Kolotouš FC SUP Houbaři   (SVL3B)
Út 25.6.19 20:15 MIKU1 Litrpůl FC PFC Kodymka B   (HL8B)

19. 6. 19 18:30 zzHAGIB ONBLACK Houbařův Ráj 11. 3:2 (1:1)
V první půli hosté nevyužili několik slibných šancí, aby navýšili svůj náskok ze třetí minuty a domácí je ve 21. minutě potrestali vyrovnávacím gólem. Druhá půle přinesla drama, hosté nevyužili spoustu příležitostí, za což je domácí potrestali rozhodujícím gólem v 59. minutě. Janča
ONBLACK Houbařův Ráj
Michal Prášek – Jiří Hampeis, Jan Luptovský, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Filip Žák vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Petr Peřinka, Lukáš Snopek, Matěj Urban, Jakub Zais
21., 33., 59. Filip Šindelář 18 Lukáš Macháček 3. Lukáš Jalčák
44. Aleš Paldus
5. 6. 19 20:30 STER3 Houbařův Ráj Kulva PVC 10. 0:0 (0:0)
Utkání mělo velmi dobrou úroveň, obě mužstva zaslouží pochvalu.
Houbařův Ráj Kulva PVC
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Petr Peřinka, Lukáš Snopek, Matěj Urban vs Petr Bernat – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Michal Víšek, Martin Zajíc
29. 5. 19 18:00 HRAB2 Houbařův Ráj Zelení lenochodi FC 9. 2:1 (1:0)
Hostující tým doplatil na velmi slabou koncovku. Když hosté nestrhli skóre na svou stranu, udeřili domácí a došli si pro dva body.
Houbařův Ráj Zelení lenochodi FC
Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Július Matisko, Jakub Zais vs Marek Cikhart – Tomáš Hlaváček, Jakub Janout, Ondřej Kysilka, Ondřej Mandík, Martin Nesvorný, Vojtěch Princ, Martin Rus, Patrik Šmíd
7. Lukáš Jalčák
52. Václav Hoďák
43. Jakub Janout
22. 5. 19 19:00 P3 Fotbaloví bozi Houbařův Ráj 8. 3:3 (1:2)
Pohledné utkání z obou stran. Zasloužená remíza. Kohout, Janovič
Fotbaloví bozi Houbařův Ráj
Adam Kubricht – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Tomáš Janoušek, Radek Lhotský, Daniel Res, Ondřej Schejbal vs Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Petr Peřinka, Adam Svat, Jakub Zais
24., 32. Tomáš Hendrych
43. Ondřej Schejbal
3., 9. Petr Peřinka
45. Adam Svat
15. 5. 19 20:30 STER3 Houbařův Ráj Dynamit Vršovice 7. 3:1 (1:0)
Utkání hrané za stálého deště mělo svou kvalitu. Kdyby se hrálo na šance, tak by zvítězil Dynamit. Na góly však zvítězil Houbařův ráj.
Houbařův Ráj Dynamit Vršovice
Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Adam Svat, Matěj Urban vs Michal Mészáros – Petr Dvořák, Jan Heteš, Petr Heteš, Václav Mlynář, Vojtěch Pejša, Martin Slabý
23. Adam Svat
47. Matěj Urban
57. Aleš Paldus
43. Petr Dvořák
9. 5. 19 19:15 STER1 DHL Bad Diablos Houbařův Ráj 6. 1:2 (1:2)
Techničtější a lepší domácí se v tomto zápase měli problém prosadit. Body si nakonec odváží hosté.
DHL Bad Diablos Houbařův Ráj
Martin Valent – Luigi Brunet, Patricio Cardozo, Luis Manuel Garcia Solano, Tomas Jose Gonzales Morales, Viktor Kiyashko, Ajmal Siddiqui, Martin Trnovec vs Radek Nejedlo – Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Július Matisko, Adam Svat
30. Viktor Kiyashko 9. Adam Svat
17. Július Matisko
24. 4. 19 19:15 STER1 Houbařův Ráj Athletico KMF 5. 4:1 (3:0)
Jan Zápotočný
Houbařův Ráj Athletico KMF
Vladimír Olšovský – Václav Hoďák, Lukáš Jalčák, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Petr Peřinka, Adam Svat, Jakub Zais vs Petr Šrutka – Robin Fingerhútt, Miloš Frýbert, Ladislav Kříž, Josef Mizerovský, Michael Rutar, Ondřej Šíp
15., 25. Petr Peřinka
28. Július Matisko
48. Aleš Paldus
40. Ladislav Kříž
10. 4. 19 18:15 HANSP Yellow Dildos B Houbařův Ráj 4. 5:0 (2:0)
Utkání, ve kterém byli domácí přesnější v koncovce, vstřelili by i více branek, ale to nedopustil skvělý brankař.
Yellow Dildos B Houbařův Ráj
Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Adam Fedrhanc, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Lukáš Jalčák, Július Matisko, Radek Nejedlo, Petr Peřinka, Matěj Urban, Jakub Zais
18. Jan Bek
28., 39., 42., 51. Adam Fedrhanc
3. 4. 19 19:15 STER3 Houbařův Ráj Virtus Praha FK 3. 3:3 (1:1)
Virtus si vypracoval během zápasu více brankových příležitostí, hosté však řadu z nich ustáli a nakonec byli za svou houževnatost odměněni i ziskem cenného bodu.
Houbařův Ráj Virtus Praha FK
Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Jakub Zais vs Tomáš Kotva – Christian Choděra, Josef Halama, Martin Hamrle st., Daniel Jurda, Štěpán Kvapil, Jakub Navrátil, Tomáš Ryska
26. Aleš Čornanič
48. Radek Nejedlo
50. Lukáš Jalčák
1. Daniel Jurda
32. Jakub Navrátil
40. Josef Halama
27. 3. 19 18:15 STER1 Sipral Stars Houbařův Ráj 2. 5:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém se nakonec po třech slepených brankách radoval tým Sipral stars.
Sipral Stars Houbařův Ráj
Pavel Knob – Jan Formánek, Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Jiří Olbrich, Robert Ročkai, Zoltán Schneider, Pavel Starý vs Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Petr Peřinka, Adam Svat, Matěj Urban, Jakub Zais
13., 42. Josef Juráš
19. Zoltán Schneider
39. Jiří Olbrich
44. Robert Ročkai
31. Petr Peřinka
41. Václav Hoďák
21. 3. 19 20:30 KORAB Houbařův Ráj Sean team B 1. 1:0 (1:0)
Velmi pěkné utkání, ve kterém doslova čaroval brankář Houbařů. Smetana
Houbařův Ráj Sean team B
Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Jakub Zais vs Petr Drozd – Martin Drozd, Jiří Feber, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Smělý, Petr Šmigol, Michal Trávníček