11. Zelení lenochodi FC 11 3 0 8 17:27 6

Čt 11.4.19 17:45 MIKU3 FC Střešovice Bajern Měšičáci   (VL4D)
Čt 11.4.19 19:00 MIKU3 CFG Suchdol Suchá dáseň AC   (HL7H)
Čt 11.4.19 20:15 MIKU3 Sokol Picasso A AC SK FC   (HL3C)
Čt 30.5.19 19:15 MOTO2 Flyers Jinonice FC Borussia Dortšpunt B   (HL6H)
Čt 30.5.19 20:30 MOTO2 Los Muchachos Canary FC   (HL8I)

19. 6. 19 19:00 CESMI Kulva PVC Zelení lenochodi FC 11. 3:0 (3:0)
Kulva byla v první půli lepším týmem. Dokázala to využít ke vstřelení dvou gólů. Zelení lenochodi ani po zlepšeném výkonu v druhé půli nedokázali skórovat. Trnka
Kulva PVC Zelení lenochodi FC
Petr Bernat – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Michal Víšek, Martin Zajíc vs Ondřej Palla – Tomáš Hlaváček, Ondřej Kysilka, Ondřej Mandík, Martin Nesvorný, Martin Rus
5., 10. Jan Procházka
29. Jaroslav Čižmodij Dušek
5. 6. 19 20:30 STER3 Houbařův Ráj Kulva PVC 10. 0:0 (0:0)
Utkání mělo velmi dobrou úroveň, obě mužstva zaslouží pochvalu.
Houbařův Ráj Kulva PVC
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Petr Peřinka, Lukáš Snopek, Matěj Urban vs Petr Bernat – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Michal Víšek, Martin Zajíc
29. 5. 19 19:00 P2 Kulva PVC Fotbaloví bozi 9. 2:3 (2:0)
V první půli vyrovnaný duel, kdy ale Kulva díky svému obránci šla do vedení. Nejdříve prošel celým hřištěm a zavěsil a potom doklepl vyraženou střelu. Ve druhé půli se hra obrátila, hosté přidali a po chybě v obraně trestali. Kulva už útočila jen sporadicky. Aktivní hosté nakonec urvali vítězství na svoji stranu.
Kulva PVC Fotbaloví bozi
Petr Bernat – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Martin Zajíc vs Jan Sova – Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Tomáš Janoušek, Adam Kubricht, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček
8., 18. Jan Procházka 35., 55. Tomáš Hendrych
51. Tomáš Janoušek
22. 5. 19 18:00 STER3 Dynamit Vršovice Kulva PVC 8. 1:5 (0:1)
Utkání hrané za deště. Oba celky podaly slušný výkon. Kulva byla lepší v koncovce a po zásluze bere vítězství.
Dynamit Vršovice Kulva PVC
Petr Dvořák – Jan Heteš, Petr Heteš, Václav Mlynář, Vojtěch Pejša vs Jaroslav Čižmodij Dušek – Petr Bernat, Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Michal Víšek
58. Jan Heteš 30., 51. Jaroslav Čižmodij Dušek
40. Jan Procházka
50. Michal Víšek
55. František Papáček
15. 5. 19 18:00 STER1 Kulva PVC DHL Bad Diablos 7. 7:1 (5:1)
Domácí přehráli svého soupeře ve všech ohledech a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Kulva PVC DHL Bad Diablos
Petr Bernat – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, František Papáček, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Michal Víšek vs Randolph Tan – Luigi Brunet, Luis Manuel Garcia Solano, Tomas Jose Gonzales Morales, Sami Hadrous, Viktor Kiyashko, Ajmal Siddiqui, Ľudovít Telecký
2. Jan Procházka
10., 14., 44. Michal Víšek
12. Jaroslav Čižmodij Dušek
17., 60. František Papáček
23. Tomas Jose Gonzales Morales
24. 4. 19 18:00 STER3 Kulva PVC Yellow Dildos B 5. 5:1 (1:0)
Poklidné utkání. Dildos propadávali v obraně, tak je Kulva přetlačila a zaslouženě zvítězila. Vladimír Nedvídek, Vojtěch Šafář
Kulva PVC Yellow Dildos B
Petr Bernat – Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Michal Víšek vs Vlastimil Hošek – Jan Bek, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Matěj Vaclík
28., 47. František Papáček
40., 44. Jan Procházka
60. Michal Víšek
56. Jakub Šenkárčin
17. 4. 19 19:15 STER2 Athletico KMF Kulva PVC 6. 3:1 (0:0)
První půle přinesla vyrovnanou bojovnou hru. Ani jedno mužstvo neproměnilo vyloženě šance a proto půle skončila bez golů. Ve druhé půli domácí zlomili střeleckou smůlu a zaslouženě vyhráli. Janča
Athletico KMF Kulva PVC
Josef Mizerovský – Jakub Fousek, Ladislav Kříž, Václav Kysela, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Petr Šrutka vs Petr Bernat – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Michal Víšek, Martin Zajíc
36., 50. Ladislav Kříž
52. Václav Kysela
51. Michal Novotný
10. 4. 19 19:15 STER3 Virtus Praha FK Kulva PVC 4. 2:5 (2:3)
Výsledek tomu neodpovídá, ale velmi vyrovnané utkání, ve kterém nakonec dvě branky rozhodly o vítězství hostů. Jan Kehár
Virtus Praha FK Kulva PVC
Tomáš Kotva – Josef Halama, Martin Hamrle st., Daniel Jurda, Štěpán Kvapil, Václav Lancinger, Jakub Navrátil, Tomáš Ryska, Tomáš Tojnar vs Petr Bernat – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, Michal Novotný , Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Michal Víšek, Martin Zajíc
3. Václav Lancinger
18. Josef Halama
12 Štěpán Kvapil 10. Zdeněk Stodola
27., 29. Martin Zajíc
45. Petr Bernat
56. Michal Víšek
2. 4. 19 19:15 STER1 Kulva PVC Sipral Stars 3. 0:2 (0:2)
Domácí než se rozkoukali, tak prohrávali o dvě branky. Nic víc si nevypracovali a hosté si výhru pohlídali. Zápas celkově nezáživný. Pešek
Kulva PVC Sipral Stars
Petr Bernat – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Michal Víšek, Martin Zajíc vs Pavel Knob – Jan Formánek, Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Rastislav Mariňák, Zoltán Schneider, Pavel Starý, Lukáš Týle
1. Pavel Starý
8. Lukáš Týle
27. 3. 19 18:15 BECH Sean team B Kulva PVC 2. 3:3 (1:2)
Velice vyrovnané utkání až do poslední minuty. Díky gólu Papáčka v poslední minutě si oba týmy odnesly alespoň bod.
Sean team B Kulva PVC
Martin Šuk – Martin Drozd, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Šmigol, Michal Trávníček vs Martin Zajíc – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, František Papáček, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Michal Víšek
12., 53. Jan Pustka
39. Michal Trávníček
19. OG
24. Jaroslav Čižmodij Dušek
60. František Papáček
20. 3. 19 20:45 STER3 Kulva PVC ONBLACK 1. 0:11 (0:3)
Jednoznačná záležitost hostů, kteří převálcovali domácí tým neskutečným způsobem. Domácím nebyl dopřán ani čestný úspěch. Janča
Kulva PVC ONBLACK
Richard Reiniš – Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Michal Víšek, Martin Zajíc vs Michal Prášek – Tomasz Folwarczny, Jiří Hampeis, Jan Luptovský, David Prouza, Filip Šindelář, Filip Žák