11. Zelení lenochodi FC 11 3 0 8 17:27 6

Út 9.4.19 19:15 MOTO1 BongoBongo AC Torpedo Ohrobec SKA   (HL3B)
Út 9.4.19 20:30 MOTO1 Jedna noha netleská Airconquest F.F.C.   (HL8C)
Út 30.4.19 19:00 ZABEH Bítovská SUP Koliba F.C.V.   (SVL3B)
Út 30.4.19 20:15 ZABEH U.G.A.R. FC Samson Bonella A   (HL3B)
Ne 16.6.19 10:00 ZAK Sever 1.FC Krabice   (HL7K)
Ne 16.6.19 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Česlo   (HL8M)

19. 6. 19 19:00 P1 Sean team B Fotbaloví bozi 11. 2:3 (1:3)
Zápas v rychlém tempu. Hosté šli v sedmé minutě do vedení a udrželi si ho celý zápas.
Sean team B Fotbaloví bozi
Petr Smělý – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Jan Pustka, Petr Šmigol, Michal Souček, Michal Trávníček vs Ondřej SchejbalŠimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Tomáš Janoušek, Daniel Res, Jan Sova, David Vlček
25., 46. Jiří Feber 7. Šimon Fuka
11. Ondřej Schejbal
29. Lukáš Grygar
5. 6. 19 20:30 STER2 Dynamit Vršovice Sean team B 10. 4:3 (2:3)
Vyrovnané utkání rozhodl gól v závěru ve prospěch týmu Dynamit Vršovice. Robert Hlinák, Zdeněk Adámek
Dynamit Vršovice Sean team B
Václav MlynářJan Heteš, Petr Heteš, Michal Mészáros, Vojtěch Mirovský vs Martin Šuk – Martin Drozd, Jiří Feber, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Petr Smělý, Petr Šmigol, Michal Trávníček
25., 56. Jan Heteš
28. Petr Heteš
35. Vojtěch Mirovský
3., 12. Michal Trávníček
7. Jiří Feber
30. 5. 19 20:45 BECH Sean team B DHL Bad Diablos 9. 3:5 (1:2)
Sean team B DHL Bad Diablos
Stanislav Krejčí – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Jiří Kuklík, Petr Šmigol, Michal Trávníček vs Viktor Kiyashko – Luigi Brunet, Luis Manuel Garcia Solano, Tomas Jose Gonzales Morales, Matúš Socha, Ľudovít Telecký
57. Luigi Brunet
22. 5. 19 19:15 STER2 Athletico KMF Sean team B 8. 3:2 (1:1)
Krásný zápas rozhodl individuální výkon hráče Fouska. Vukovič
Athletico KMF Sean team B
Václav Kysela – Jakub Fousek, Miloš Kočárník, Ladislav Kříž, Josef Mizerovský, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Petr Šrutka vs Martin Šuk – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Petr Šmigol, Michal Souček
29., 40., 57. Jakub Fousek 10., 52. Jiří Feber
15. 5. 19 18:15 BECH Sean team B Yellow Dildos B 7. 2:2 (1:1)
Velice vyrovnané utkání z obou stran. Zasloužená remíza pro oba týmy. Bojovné a klidné utkání.
Sean team B Yellow Dildos B
Martin Šuk – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Šmigol vs Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Matěj Vaclík, Petr Virt
28. Petr Šmigol
34. Petr Kovařík
4. Vojtěch Bek
40. Petr Virt
8. 5. 19 18:00 HRAB3 Virtus Praha FK Sean team B 6. 1:3 (0:3)
Průměrné utkání, hosté byli mírně lepší.
Virtus Praha FK Sean team B
Tomáš Kotva – Martin Hamrle st., Daniel Jurda, Štěpán Kvapil, Václav Lancinger, Tomáš Ryska, Tomáš Tojnar vs Petr Drozd – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Petr Šmigol, Martin Šuk, Michal Trávníček
38. Štěpán Kvapil 12., 20. Petr Kovařík
18. Petr Šmigol
24. 4. 19 18:00 SCBEC Sean team B Sipral Stars 5. 1:1 (0:0)
Velmi klidné utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Sean team B Sipral Stars
Petr Drozd – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Jan Pustka, Petr Smělý, Michal Souček vs Pavel Knob – David Baltaretu, Jan Formánek, Stanislav Kroužel, Rastislav Mariňák, Zdeněk Rosenberg, Zoltán Schneider, Lukáš Týle
36. Petr Smělý 32. David Baltaretu
10. 4. 19 18:00 STER1 Zelení lenochodi FC Sean team B 4. 4:1 (0:1)
Od začátku zápasu byl lepší tým Zelení lenochodi, ale nedokázal se v prvním poločase prosadit gólově. Ve druhém se již podařilo zužitkovat převahu a domácí po zásluze vyhráli. Leoš Knap
Zelení lenochodi FC Sean team B
Marek Cikhart – Tomáš Hlaváček, Jakub Janout, Dominik Kučera, Ondřej Kysilka, Ondřej Mandík, Ondřej Palla, Vojtěch Princ, Martin Rus vs Petr Drozd – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Jan Pustka, Petr Šmigol, Michal Souček, Michal Trávníček
33. Ondřej Mandík
35. Ondřej Kysilka
46. Ondřej Palla
51. Vojtěch Princ
23. Jiří Feber
3. 4. 19 19:15 HRAB3 ONBLACK Sean team B 3. 0:3 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání se ve druhém poločase dvakrát prosadili hosté a ujali se vedení 2:0. Pak přidali další gól a zaslouženě vyhráli. Jedlička
ONBLACK Sean team B
Michal Prášek – Jan Kadlec, Jan Luptovský, Lukáš Macháček, David Prouza, Filip Šindelář vs Martin Šuk – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Jan Pustka, Petr Smělý, Petr Šmigol, Michal Souček, Michal Trávníček
15 David Prouza 33. Michal Trávníček
41. Jiří Feber
50. Michal Souček
16. Martin Šuk
27. 3. 19 18:15 BECH Sean team B Kulva PVC 2. 3:3 (1:2)
Velice vyrovnané utkání až do poslední minuty. Díky gólu Papáčka v poslední minutě si oba týmy odnesly alespoň bod.
Sean team B Kulva PVC
Martin Šuk – Martin Drozd, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Šmigol, Michal Trávníček vs Martin Zajíc – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, František Papáček, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Michal Víšek
12., 53. Jan Pustka
39. Michal Trávníček
19. OG
24. Jaroslav Čižmodij Dušek
60. František Papáček
21. 3. 19 20:30 KORAB Houbařův Ráj Sean team B 1. 1:0 (1:0)
Velmi pěkné utkání, ve kterém doslova čaroval brankář Houbařů. Smetana
Houbařův Ráj Sean team B
Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Jakub Zais vs Petr Drozd – Martin Drozd, Jiří Feber, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Smělý, Petr Šmigol, Michal Trávníček