St 15.5.19 19:15 STER2 ONBLACK Athletico KMF   (HL7F)
St 15.5.19 20:30 STER2 Toyota FC Merck stars   (HL7D)
Po 3.6.19 18:00 HRAB2 Senioři Praha A Kaizer chiefs FC   (HL8A)
Po 3.6.19 19:15 HRAB2 Kluci bez budoucnosti PFC Kodymka B   (HL8B)

20. 6. 19 20:15 P3 PRKA Hustá pěna FC 11. 1:3 (0:0)
Antonín Vrána – Andrew Argent, Cristobal Diaz, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Raphael Tinant, Lukáš Venclík vs Petr Bráza – Daniel Beneš, David Čubr, Tomáš Dvořák, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Lumír Stuchlý
38. Andrew Argent 40. Tomáš Sobota
50. Lumír Stuchlý
53. Daniel Beneš
6. 6. 19 20:30 STER1 Hustá pěna FC Pivní pohoda AC 10. 7:0 (3:0)
Šance na obou stranách, ale hosté byli lepší v koncovce. A nakonec i výsledek odpovídá průběhu hry.
Hustá pěna FC Pivní pohoda AC
Petr Bráza – Daniel Beneš, David Čubr, Tomáš Dvořák, David Gregora, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich vs Lukáš Musil – Ondřej Duben, Antonín Kováč, Václav Krch, Josef Kučinský, Michal Pastorek, Jan Rejšek, Jan Říha
5. Lumír Stuchlý
9. Pavel Morda
17., 34. David Gregora
43., 48. Tomáš Sobota
45. Tomáš Dvořák
30. 5. 19 20:30 STER2 Parta AC Hustá pěna FC 9. 0:5 (0:3)
Pěkné fotbalové utkání, domácí však nedokázali gólově udeřit. Hošek
Parta AC Hustá pěna FC
Petr Kruml – David Bakalář, Marek Csémi, Jan Sihelník, David Staněk, Jaroslav Tikovský, Roman Vlk, Stanislav Vlk vs Petr Bráza – Daniel Beneš, David Čubr, Tomáš Dvořák, David Gregora, Lukáš Lelek, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich
3., 4. Lukáš Lelek
20., 49., 51. Daniel Beneš
23. 5. 19 19:15 SCBEC Hustá pěna FC Lunochod 1.MFK A 8. 2:2 (1:1)
První poločas skončil asi spravedlivou remízou. Hosté se ujali po rohu vedení, ale Lunochod po pěkné střele srovnal skóre. V druhém poločase se hrál vynikající fotbal, šance se střídaly jak na běžícím pásu.
Hustá pěna FC Lunochod 1.MFK A
Petr Bráza – Daniel Beneš, Tomáš Dvořák, David Gregora, Martin Provázek, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich vs Oleh Kosteleba – Artem Anysymov, Vasyl Fushchich, Zhenya Fushchich, Sergej Halauko, Ivan Kliap, Mykhailo Lendel, Ivan Sabov, Mykhailo Sochka, Mykhailo Sushanyn
5. Jakub Voldřich
32. Lumír Stuchlý
15. Ivan Kliap
59. Zhenya Fushchich
16. 5. 19 20:30 STER2 Kelímci 3.FC Hustá pěna FC 7. 7:3 (5:2)
Zprvu vyrovnaný duel se začal lámat ve 12. minutě, kdy Kelímci začali odskakovat až na 5:1. Hosté pak začali dotahovat, ale poslední desetiminutovka patřila opět vítězům.
Kelímci 3.FC Hustá pěna FC
Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Petr Mrzena, Michal Otradovec, David Runt, Michal Šindelář, Jakub Zíma vs Petr Bráza – Daniel Beneš, David Čubr, Tomáš Dvořák, David Gregora, Lukáš Lelek, Martin Provázek, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich
24. Lukáš Lelek
9. 5. 19 19:15 STER2 Hustá pěna FC Kopanda team FC 6. 1:0 (0:0)
Utkání sice rozhodla jedna branka, ale brankových příležitostí si hráči vypracovali dost. Protože se střelecky prosadili jen domácí, připisují si oba body.
Hustá pěna FC Kopanda team FC
Petr Bráza – Daniel Beneš, David Čubr, Michal Divíšek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Martin Provázek vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Martin Hložek, Radek Janoušek, Martin Žižka
33. Martin Provázek
25. 4. 19 20:45 ARIT Lazareth Hustá pěna FC 5. 6:8 (2:5)
Hosté měli v prvním poločase jasně navrch, ale po přestávce Lazareth využil chyb soupeře a málem zápas otočil. Veaceslav Todorov
Lazareth Hustá pěna FC
Marian Holub – Lukáš Halfar, Martin Herbrych, Jiří Hobza, Michal Hošek, Vít Jankovský, Filip Lukeš, Martin Ořešník, Daniel Žalman vs Petr Bráza – Daniel Beneš, David Čubr, David Gregora, Martin Provázek, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich
57. Daniel Beneš
11. 4. 19 18:00 STER2 Hustá pěna FC Juventus Pivus 4. 1:3 (0:2)
Velice vyrovnaný zápas, kterému by slušela remíza. Rozhodla větší efektivita na kopačkách Juventusu.
Hustá pěna FC Juventus Pivus
Petr Bráza – Tomáš Bohánek, David Čubr, David Gregora, Martin Provázek, Tomáš Sobota, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich vs Jan Oliva – Miroslav Křesina, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Jiří Šindelář, Jakub Slunečko, Vojtěch Vokoun, Sebastian Zukal
42. Tomáš Bohánek 14. Radim Przybyla
25. Miroslav Křesina
48. Sebastian Zukal
4. 4. 19 19:15 STER1 Hustá pěna FC Slamník I.USP 3. 8:0 (5:0)
Tvrdé utkání, v němž kraloval hlavně domácí Bohánek, který se podílel na drtivé většině branek Husté pěny. Novotný
Hustá pěna FC Slamník I.USP
Michal Stáňo – Daniel Beneš, Tomáš Bohánek, David Gregora, Pavel Morda, Martin Provázek, Jakub Voldřich vs Michael Tereba – Richard Chlistovský, Radek Dolejší, Petr Linhart, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva
8., 24., 51., 57. Tomáš Bohánek
25., 28. Jakub Voldřich
29., 56. David Gregora
45 Martin Provázek 41. Zbyněk Mleziva
28. 3. 19 20:45 STER2 Viktorčin smích Hustá pěna FC 2. 1:3 (0:1)
Utkání vyhrálo gólovější mužstvo.
Viktorčin smích Hustá pěna FC
Jan Ujka – Jiří Březina, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jiří Valenta, Jan Zrzavecký vs Petr Bráza – Daniel Beneš, Tomáš Bohánek, Michal Divíšek, Tomáš Dvořák, Martin Provázek, Tomáš Sobota, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich
54. Adam Palán 2. Lumír Stuchlý
41., 45. Tomáš Bohánek
21. 3. 19 20:15 MIKU4 Hustá pěna FC Real Motion SG 1. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Hustá pěna FC Real Motion SG
Petr Bráza – Daniel Beneš, David Čubr, Michal Divíšek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Lukáš Lelek, Pavel Morda, Martin Provázek, Michal Stáňo, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich vs Michal Podrazský – Radim Bobalík, Jiří Falc, Martin Havelka, Tomáš Podrazský, Tomáš Řápek, Miroslav Suja, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil