St 15.5.19 18:00 STER3 Viktoria Bítovská A Prosím, nesmějte se   (HL8G)
St 15.5.19 19:15 STER3 Sipral Stars Virtus Praha FK   (HL7F)
St 15.5.19 20:30 STER3 Houbařův Ráj Dynamit Vršovice   (HL7F)
St 5.6.19 19:30 TEMPO Prosím, nesmějte se Budvarka B   (HL8G)
St 5.6.19 20:45 TEMPO Papaya Royal Club Demínka A   (HL8G)

20. 6. 19 20:00 MALES Kelímci 3.FC Slamník I.USP 11. 2:1 (1:1)
Velmi pohledný zápas, šance střídala šanci, nakonec pro vítězství víc udělali domácí Kelímci. Petr
Kelímci 3.FC Slamník I.USP
Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Petr Mrzena, Michal Otradovec, David Runt, Michal Šindelář, Jakub Zíma vs Richard Chlistovský – Josef Babuš, Dominik Derganz, Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Luboš Šilhavý
10. David Runt
32. Petr Mrzena
29. OG
6. 6. 19 20:30 STER3 Kopanda team FC Kelímci 3.FC 10. 3:4 (0:1)
Utkání, ve kterém vyčníval hráč Šindelář.
Kopanda team FC Kelímci 3.FC
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Martin Hložek, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka vs Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, Petr Mrzena, David Runt, Marek Šindelář, Jakub Zíma
51. Petr Mrzena
30. 5. 19 17:45 MIKU3 Kelímci 3.FC Lazareth 9. 5:2 (2:1)
Zasloužené vítězství Kelímků se zrodilo ve druhé půli, kdy soupeře doslova uběhali.
Kelímci 3.FC Lazareth
Jan Němec – Miloň Jedlička, David Král, Petr Mrzena, David Runt, Marek Šindelář, Jakub Zíma vs Marian Holub – Zdeněk Douda, Martin Herbrych, Jiří Hobza, Vít Jankovský, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman
11. Martin Herbrych
23. 5. 19 20:30 STER3 Juventus Pivus Kelímci 3.FC 8. 3:7 (1:5)
Krásný, útočný fotbal.
Juventus Pivus Kelímci 3.FC
Tomáš Prošek – Miroslav Křesina, Marek Navrátil, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Jiří Vávra, Vojtěch Vokoun, Jakub Vondruška vs Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Petr Mrzena, Michal Otradovec, David Runt, Michal Šindelář, Jakub Zíma
50. Michal Otradovec
16. 5. 19 20:30 STER2 Kelímci 3.FC Hustá pěna FC 7. 7:3 (5:2)
Zprvu vyrovnaný duel se začal lámat ve 12. minutě, kdy Kelímci začali odskakovat až na 5:1. Hosté pak začali dotahovat, ale poslední desetiminutovka patřila opět vítězům.
Kelímci 3.FC Hustá pěna FC
Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Petr Mrzena, Michal Otradovec, David Runt, Michal Šindelář, Jakub Zíma vs Petr Bráza – Daniel Beneš, David Čubr, Tomáš Dvořák, David Gregora, Lukáš Lelek, Martin Provázek, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich
24. Lukáš Lelek
9. 5. 19 19:30 HOSTI Viktorčin smích Kelímci 3.FC 6. 1:0 (0:0)
Utkání bylo vyrovnané a zasloužilo by si remízu. Domácí ale dokázali z rychlého autu překvapit a vstřelit vítězný gól. Mikuláš Kaucký, Radoje Korecký
Viktorčin smích Kelímci 3.FC
Jan Ujka – Jiří Březina, Jan Kalík, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jiří Valenta vs Jan Němec – Miloň Jedlička, Petr Mrzena, Michal Otradovec, David Runt, Michal Šindelář, Jakub Zíma
56. Jiří Březina
25. 4. 19 20:30 STER3 Kelímci 3.FC Real Motion SG 5. 8:0 (4:0)
Utkání v režii domácího týmu. Celkový dojem ze zápasu bohužel zkazil jeho závěr. Boubín
Kelímci 3.FC Real Motion SG
Jan Němec – Adam Gužík, David Král, Michal Otradovec, David Runt, Marek Šindelář, Michal Šindelář, Jakub Zíma vs Michal Podrazský – Radim Bobalík, Jiří Falc, Tomáš Podrazský, Tomáš Řápek, Václav Šíma, Ladislav Suja, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil
58. Tomáš Řápek
11. 4. 19 20:15 P1 PRKA Kelímci 3.FC 4. 3:6 (1:4)
Utkání hrané v rychlém tempu, které ovládli produktivnější hráči Kelímků.
PRKA Kelímci 3.FC
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Cristobal Diaz, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Lukáš Venclík vs Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, Petr Mrzena, Michal Otradovec, David Runt, Marek Šindelář, Michal Šindelář, Jakub Zíma
4., 37. Richard Mareš
36. Cristobal Diaz
15 Lukáš Venclík 8., 21., 22., 42. Jakub Zíma
19. Adam Gužík
53. Marek Šindelář
25. David Runt
4. 4. 19 18:00 STER1 Kelímci 3.FC Pivní pohoda AC 3. 1:2 (1:1)
Zápas plný nepřesností. Kelímci i ve čtyřech hráčích v poli sahali po remíze, kterou jim však definitivně uzmul přesnou trefou Duben. Novotný
Kelímci 3.FC Pivní pohoda AC
Jan Němec – Adam Gužík, Petr Mrzena, David Runt, Marek Šindelář vs Michal Pastorek – Ondřej Duben, Antonín Kováč, Václav Krch, Lukáš Musil, Jan Rejšek, Jan Říha
2. Marek Šindelář 28. Lukáš Musil
44. Ondřej Duben
28. 3. 19 20:45 STER1 Parta AC Kelímci 3.FC 2. 6:9 (3:4)
Hrál se útočný fotbal s množstvím střelených gólů. Kelímci v závěru utkání navýšili vedení a zaslouženě zvítězili.
Parta AC Kelímci 3.FC
Jakub Vokatý – Marek Csémi, Tomáš Klevcov, Petr Kruml, Lukáš Lexa, Patrik Lexa, Max Pížl, Jan Sihelník, Stanislav Vlk vs Jakub Zíma – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, David Runt, Marek Šindelář, Michal Šindelář
60. David Runt
21. 3. 19 17:45 MIKU1 Kelímci 3.FC Lunochod 1.MFK A 1. 3:6 (1:1)
Dynamický bojovný zápas, kde si soupeři nic nedarovali, se spoustu hezkých akcí, gólů, ale i neproměněných šancí. Ve druhé půli hosté v průběhu deseti minut navýšili skóre a jednoznačně zaslouženě vyhráli. Janča
Kelímci 3.FC Lunochod 1.MFK A
Jakub Zíma – Miloň Jedlička, Petr Mrzena, Jan Němec, Michal Otradovec, David Runt, Marek Šindelář, Michal Šindelář vs Oleh Kosteleba – Artem Anysymov, Zhenya Fushchich, Oleksandr Kliap, Mykhailo Lendel, Ivan Sabov, Mykhailo Sochka, Mykhailo Sushanyn