Út 25.6.19 19:15 KORAB Radouč FC B Vibromax 2012   (SVL3B)
Út 25.6.19 20:30 KORAB ZAK Praha England United FC   (HL8B)

20. 6. 19 20:30 SCBEC Pivní pohoda AC Juventus Pivus 11. 4:1 (2:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém zvítězilo mužstvo s více střelenými brankami.
Daniel Šebela – Ondřej Duben, Antonín Kováč, Václav Krch, Lukáš Musil, Michal Pastorek, Jan Říha, Adrián Vlačuha vs Tomáš Prošek – Karel Chroust, Marek Navrátil, Dominik Sahula, Jakub Slunečko, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun
45. Antonín Kováč
55. Adrián Vlačuha
37. Dominik Sahula
6. 6. 19 20:30 STER1 Hustá pěna FC Pivní pohoda AC 10. 7:0 (3:0)
Šance na obou stranách, ale hosté byli lepší v koncovce. A nakonec i výsledek odpovídá průběhu hry.
Hustá pěna FC Pivní pohoda AC
Petr Bráza – Daniel Beneš, David Čubr, Tomáš Dvořák, David Gregora, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich vs Lukáš Musil – Ondřej Duben, Antonín Kováč, Václav Krch, Josef Kučinský, Michal Pastorek, Jan Rejšek, Jan Říha
5. Lumír Stuchlý
9. Pavel Morda
17., 34. David Gregora
43., 48. Tomáš Sobota
45. Tomáš Dvořák
30. 5. 19 19:30 HANSP Pivní pohoda AC Viktorčin smích 9. 0:2 (0:2)
Bojovné utkání, hosté i bez hráče na střídání vydrželi s fyzičkou a i přes rostoucí tlak soupeře zvítězili. Jiří Javůrek, Zdeněk Michael Dressler
Pivní pohoda AC Viktorčin smích
Daniel Šebela – Ondřej Duben, Jan Hrabec, Antonín Kováč, Václav Krch, Lukáš Musil, Michal Pastorek, Jan Rejšek, Jan Říha, Adrián Vlačuha vs Jan Ujka – Jiří Březina, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jiří Valenta
9. David Rozsíval
13. Martin Kratochvíl
23. 5. 19 19:30 HANSP Real Motion SG Pivní pohoda AC 8. 0:2 (0:1)
Zápas s minimem šancí. Nevyhrál lepší, ale produktivnější tým. Trnka
Real Motion SG Pivní pohoda AC
Michal Podrazský – Radim Bobalík, Jiří Falc, Martin Havelka, Tomáš Podrazský, Ladislav Suja, Lukáš Verner vs Daniel Šebela – Ondřej Duben, Antonín Kováč, Václav Krch, Lukáš Musil, Michal Pastorek, Jan Říha
20. Ondřej Duben
52. Václav Krch
16. 5. 19 20:15 P1 Pivní pohoda AC PRKA 7. 4:4 (2:1)
Utkání se spoustou šancí, kdy hosté nevyužili své šance v první polovině a i přes vedení "Pohody" o tři góly v závěrečném tlaku sahali po výhře. Domácí musí děkovat za remízu svému gólmanovi.
Pivní pohoda AC PRKA
Daniel Šebela – Ondřej Duben, Antonín Kováč, Václav Krch, Lukáš Musil, Michal Pastorek, Jan Rejšek, Jan Říha, Adrián Vlačuha vs Lukáš VenclíkAndrew Argent, Cristobal Diaz, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček
14., 20., 38. Jan Říha
40. Adrián Vlačuha
4. Andrew Argent
47., 49., 51. Richard Mareš
9. 5. 19 18:45 MALES Slamník I.USP Pivní pohoda AC 6. 3:2 (3:0)
Slamník si do půle vytvořil třígólový náskok, o který se musel až do konce zápasu strachovat. Voldán
Slamník I.USP Pivní pohoda AC
Richard Chlistovský – Dominik Derganz, Petr Hlaváč, Jindřich Krásný, Tomáš Linhart, Jakub Mareš, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva vs Michal Pastorek – Ondřej Duben, Antonín Kováč, Václav Krch, Lukáš Musil, Jan Rejšek, Jan Říha, Daniel Šebela
13. Jindřich Krásný
27. Jakub Mareš
30. Tomáš Mleziva
37. Jan Říha
50. Antonín Kováč
25. 4. 19 17:30 MALES Parta AC Pivní pohoda AC 5. 4:3 (1:3)
Pivní pohoda sice vyhrála první poločas 3:1, ale záhy po přestávce si nechala dát gól od stále ještě oslabené Party. A když ve 40. minutě dorazil domácím konečně pátý hráč do pole, Parta sebrala zbytky sil a otočila skóre na konečných 4:3. Hošek
Parta AC Pivní pohoda AC
Jakub Vokatý – Marek Csémi, Petr Csémi, Tomáš Klevcov, Patrik Lexa, Zdeněk Pavlát vs Michal Pastorek – Ondřej Duben, Jan Hrabec, Antonín Kováč, Václav Krch, Lukáš Musil, Jan Rejšek, Jan Říha, Daniel Šebela
4. Tomáš Klevcov
31. Marek Csémi
59. Patrik Lexa
59. Zdeněk Pavlát
4., 23. Ondřej Duben
27. Jan Říha
11. 4. 19 17:00 HANSP Pivní pohoda AC Lunochod 1.MFK A 4. 2:3 (0:1)
Lunochod byl aktivnější a především všude o krok dříve. Pivní pohoda sice pak otočila výsledek, ale fyzicky nestačila a v posledních dvou minutách dvakrát inkasovala. Obě mužstva zahodila několik gólových šancí, především Pivní pohoda netrefila dvakrát téměř prázdnou bránu. Aleš Mecner
Pivní pohoda AC Lunochod 1.MFK A
Daniel Šebela – Ondřej Duben, Antonín Kováč, Václav Krch, Lukáš Musil, Michal Pastorek, Jan Rejšek vs Oleh Kosteleba – Artem Anysymov, Zhenya Fushchich, Sergej Halauko, Ivan Kliap, Oleksandr Kliap, Mykhailo Lendel, Ivan Sabov, Mykhailo Sochka, Mykhailo Sushanyn
35. Ondřej Duben
57. Jan Rejšek
18. Mykhailo Sochka
59. Ivan Kliap
60. Ivan Sabov
4. 4. 19 18:00 STER1 Kelímci 3.FC Pivní pohoda AC 3. 1:2 (1:1)
Zápas plný nepřesností. Kelímci i ve čtyřech hráčích v poli sahali po remíze, kterou jim však definitivně uzmul přesnou trefou Duben. Novotný
Kelímci 3.FC Pivní pohoda AC
Jan Němec – Adam Gužík, Petr Mrzena, David Runt, Marek Šindelář vs Michal Pastorek – Ondřej Duben, Antonín Kováč, Václav Krch, Lukáš Musil, Jan Rejšek, Jan Říha
2. Marek Šindelář 28. Lukáš Musil
44. Ondřej Duben
28. 3. 19 20:45 ARIT Pivní pohoda AC Kopanda team FC 2. 2:3 (1:1)
Utkání dobré úrovně skončilo těsným vítězstvím týmu Kopanda team. Trnka
Pivní pohoda AC Kopanda team FC
Daniel Šebela – Ondřej Duben, Václav Krch, Lukáš Musil, Michal Pastorek, Jan Rejšek, Jan Říha, Adrián Vlačuha vs Alois Sečkár – Radek Churaň, Martin Ďuríček, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka
6., 58. Václav Krch 6., 36., 39. Jan Togner
21. 3. 19 20:45 ARIT Lazareth Pivní pohoda AC 1. 2:0 (1:0)
Velice dobré utkání, ve kterém si soupeři nic nedarovali, nakonec vyhráli domácí. Čapla