Antonín Vrána – Andrew Argent, Cristobal Diaz, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Raphael Tinant, Lukáš Venclík vs Petr Bráza – Daniel Beneš, David Čubr, Tomáš Dvořák, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Lumír Stuchlý
6. 6. 19 20:15 P2 Viktorčin smích PRKA 10. 2:0 (1:0)
Bojovné utkání, ve kterém zvítězili domácí. Janča
Jan Ujka – Jiří Březina, Jan Kalík, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jiří Valenta, Jan Zrzavecký vs Antonín Vrána – Cristobal Diaz, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Lukáš Venclík
23. Martin Kratochvíl
37. Jiří Valenta
30. 5. 19 20:15 P1 PRKA Real Motion SG 9. 5:5 (3:2)
Zápas plný hezkých akcí. První poločas těsně vyhrál tým PRKA, ale ve druhém poločase běhavější tým Real Motion vstřelil více gólů a tím srovnal skóre na 5:5.
PRKA Real Motion SG
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Maxime Gardie, Richard Mareš, Štěpán Šantrůček, Raphael Tinant, Lukáš Venclík vs Michal Podrazský – Radim Bobalík, Jiří Falc, Tomáš Podrazský, Tomáš Řápek, Ladislav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil
5., 50. Štěpán Šantrůček
8., 28., 39. Richard Mareš
6., 25., 32. Marek Vávra
41. Ladislav Suja
44. Lukáš Verner
23. 5. 19 19:30 MALES Slamník I.USP PRKA 8. 1:3 (1:1)
První poločas vyrovnaný, Slamník více hrál, PRKA hrozila z brejků. Od 38. minuty převzal kontrolu tým PRKA. Konec zápasu zbytečně nervózní. Josef Kwolek, Karel Kreibich
Slamník I.USP PRKA
Richard Chlistovský – Dominik Derganz, Jindřich Krásný, Tomáš Linhart, Jakub Mareš, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Luboš Šilhavý vs Antonín Vrána – Andrew Argent, Maciej Jerzy Dec, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Raphael Tinant
15. Tomáš Mleziva 23. Martin Šantrůček
38. Andrew Argent
40. Richard Mareš
16. 5. 19 20:15 P1 Pivní pohoda AC PRKA 7. 4:4 (2:1)
Utkání se spoustou šancí, kdy hosté nevyužili své šance v první polovině a i přes vedení "Pohody" o tři góly v závěrečném tlaku sahali po výhře. Domácí musí děkovat za remízu svému gólmanovi.
Pivní pohoda AC PRKA
Daniel Šebela – Ondřej Duben, Antonín Kováč, Václav Krch, Lukáš Musil, Michal Pastorek, Jan Rejšek, Jan Říha, Adrián Vlačuha vs Lukáš VenclíkAndrew Argent, Cristobal Diaz, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček
14., 20., 38. Jan Říha
40. Adrián Vlačuha
4. Andrew Argent
47., 49., 51. Richard Mareš
9. 5. 19 20:15 P2 PRKA Parta AC 6. 1:7 (0:2)
Parta předváděla pěkný kombinační fotbal a po zásluze vyhrála. Čapla
PRKA Parta AC
Antonín Vrána – Andrew Argent, Cristobal Diaz, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Lukáš Venclík vs Jakub Vokatý – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Tomáš Klevcov, Zdeněk Pavlát, Max Pížl, Jaroslav Tikovský, Roman Vlk, Stanislav Vlk
60. Ondřej Erban 4. Max Pížl
25. Stanislav Vlk
31., 47., 53., 58. Zdeněk Pavlát
38. Petr Csémi
25. 4. 19 20:15 P2 Lunochod 1.MFK A PRKA 5. 6:8 (3:3)
Hosté prohrávali už 0:3, ale ani to je nezlomilo a po právu zvítězili.
Lunochod 1.MFK A PRKA
Sergej Halauko – Artem Anysymov, Zhenya Fushchich, Ivan Kliap, Oleksandr Kliap, Ivan Sabov vs Antonín Vrána – Andrew Argent, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček
5., 6., 34. Ivan Sabov
17., 39., 52. Ivan Kliap
57 Artem Anysymov 24. Ondřej Erban
28., 30., 45., 56. Richard Mareš
34. Štěpán Šantrůček
42., 53. Andrew Argent
11. 4. 19 20:15 P1 PRKA Kelímci 3.FC 4. 3:6 (1:4)
Utkání hrané v rychlém tempu, které ovládli produktivnější hráči Kelímků.
PRKA Kelímci 3.FC
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Cristobal Diaz, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Lukáš Venclík vs Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, Petr Mrzena, Michal Otradovec, David Runt, Marek Šindelář, Michal Šindelář, Jakub Zíma
4., 37. Richard Mareš
36. Cristobal Diaz
15 Lukáš Venclík 8., 21., 22., 42. Jakub Zíma
19. Adam Gužík
53. Marek Šindelář
25. David Runt
4. 4. 19 20:15 P2 Kopanda team FC PRKA 3. 4:2 (4:2)
První půle jasně v režii domácích, kteří v průběhu dvou minut navýšili svůj náskok. Vítězství si pohlídali a zaslouženě vyhráli. Janča
Kopanda team FC PRKA
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Martin Hložek, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka vs Antonín Vrána – Andrew Argent, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Raphael Tinant
7., 29. Radek Churaň
14. Radek Janoušek
16. Martin Hložek
24. Martin Šantrůček
30. Andrew Argent
28. 3. 19 20:15 P1 PRKA Lazareth 2. 4:1 (2:0)
PRKA byla po celý zápas lepší.
PRKA Lazareth
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Cristobal Diaz, Ondřej Erban, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Lukáš Venclík vs Daniel Žalman – Zbyněk Brada, Lukáš Halfar, Jiří Hobza, Michal Hošek, Martin Ořešník, Petr Strnad
22. Richard Mareš
24. Maciej Jerzy Dec
48., 53. Cristobal Diaz
34. Jiří Hobza
21. 3. 19 20:15 P1 Juventus Pivus PRKA 1. 0:6 (0:3)
PRKA si vytvořily rozhodující náskok v prvním poločase, Juventus měl sice skvělou poslední desetiminutovku, ale to už nestačilo. Utkání bylo kontumováno ve prospěch hostů pro start hráče v trestu v týmu Juventus. Petr
Juventus Pivus PRKA
Tomáš Dousek – Karel Chroust, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Jiří Šindelář, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun vs Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Cristobal Diaz, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík