Ne 31.3.19 18:45, 20:00 P3 Ol´school Fellas BK
Po 1.4.19 18:15, 19:30 CESMI Prtzalona C.F.
Út 9.4.19 18:00, 19:15 HRAB3 Orange Predators B
Út 23.4.19 19:15, 20:30 MOTO4 Prtzalona C.F.
Pá 26.4.19 18:15, 19:30 STOD CFG Suchdol
St 1.5.19 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Sculpturo FC
St 1.5.19 18:45, 20:00 ARIT Real Hagrid CF
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Obdivuhodný výkon. AC Tylen vyhrál skupinu bez jediné porážky! V posledním kole přehrál i pátý celek Sculpturo 8:6 a sebral mu naději na postup. Dokonce čtyři branky vsítil Chaloupecký. Ol´school Fellas si také v poklidu pohlídali postup, když porazili 4:1 Suchou dáseň, ta nakonec obsadila šesté místo. Třetím postupujícím do party je Real Hagrid, který poskočil o dvě příčky díky vítězství 3:2 nad čtvrtými Orange Predators v přímém souboji o postup. Další třaskavý souboj, tentokrát o udržení, sehrály celky Pigs a No fear. Pigs nesměli prohrát a svou úlohu zvládli znamenitě, naopak z toho bylo vítězství 5:1. Tím pádem sestupuje No fear, a také Suchdol s Napoleony. V duelu těchto už jistých sestupujících na závěr Napoleoni dokonale obrátili vývoj duelu a brankami Černého v 56. a 58. minutě zvítězili 3:2.

27. 6. 19 20:30 DEKAN Orange Predators B Real Hagrid CF 11. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodla větší kvalita hostů v koncovce. Josef Viktorin, Zdeněk Holakovský
Orange Predators B Real Hagrid CF
Natálie Pavlisová – Jiří Futera, Radek Nebeský, Aleš Procházka, Aleš Studnička, Jakub Tesař, Jiří Zika vs Antonín Vydra – Richard Bandžak, Jan Frauknecht, Jakub Heřmánek, Matouš Lorenc, Lukáš Matera, Matěj Nejedlý, Michal Novák, Ondřej Pavelka, Vít Pavelka, Jakub Záruba, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka
10. Jiří Futera
59. Radek Nebeský
19. Lukáš Matera
41. Ondřej Pavelka
50. Jakub Záruba
27. 6. 19 20:15 P3 Ol´school Fellas BK Suchá dáseň AC 11. 4:1 (1:0)
První půle přinesla vyrovnané utkání, skórovali ale jen domácí. Druhý poločas patřil Fellas, hosté se ale v závěru alespoň dočkali čestného úspěchu. Janča
Ol´school Fellas BK Suchá dáseň AC
Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Jan Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Daniel Vaculík, Matěj Voda vs Martin Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Tomáš Kunz, Filip Miškovský, Zdeněk Podolan, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda
19., 37. Ondřej Kučera
43. Martin Mašek
46. OG
60. Zdeněk Podolan
27. 6. 19 20:15 MIKU1 Pigs FC No fear KK 11. 5:1 (2:0)
Jednoznačné utkání pro Pigs, zasloužená výhra.
Pigs FC No fear KK
Václav Svatoch – Jakub Dekr, David Jirotka, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Jiří Záhora vs Petr Mikulec – Petr Dvořák, Petr Kodeda, Tomáš Kundrát, Marek Mareček, Jakub Odstrčil, Lukáš Prokop, Roman Šimek, Pavel Šmidt
3., 56., 60. Ondřej Marek
26. Jakub Dekr
57. Jakub Marek
50. Petr Mikulec
27. 6. 19 20:15 MIKU4 Sculpturo FC AC Tylen 11. 6:8 (2:6)
Dobrý fotbal s pěknou přestřelkou. Kovařík
Sculpturo FC AC Tylen
Miloš Vladyka – Jakub Charvát, Pavel Duras, David Sysel, Filip Tomáš, Martin Voldřich vs Tomáš Voborský – Filip Chaloupecký, Adam Fenton, Jakub Kříž, Vojtěch Matoušek, Matěj Převrátil, Lukáš Semerád, František Vavruška