Po 20.5.19 18:15 LITVI Jägerteam Czech line   (HL8H)
Po 20.5.19 19:30 LITVI Líheň talentů 2015 Domácí potřeby A   (HL3A)
Po 20.5.19 20:45 LITVI Sean team A Borussia Bubeneč   (HL3A)
Pá 21.6.19 18:00 P1 Legendy FC Žlutá křídla   (HL7I)
Pá 21.6.19 19:15 P1 Ňiňos F.C. Na zdraví p.Macháčka   (HL6I)

27. 6. 19 20:15 P3 Ol´school Fellas BK Suchá dáseň AC 11. 4:1 (1:0)
První půle přinesla vyrovnané utkání, skórovali ale jen domácí. Druhý poločas patřil Fellas, hosté se ale v závěru alespoň dočkali čestného úspěchu. Janča
Ol´school Fellas BK Suchá dáseň AC
Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Jan Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Daniel Vaculík, Matěj Voda vs Martin Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Tomáš Kunz, Filip Miškovský, Zdeněk Podolan, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda
19., 37. Ondřej Kučera
43. Martin Mašek
46. OG
60. Zdeněk Podolan
13. 6. 19 20:15 ZABEH Suchá dáseň AC Sculpturo FC 10. 2:7 (1:5)
Rozhodla lepší koncovka a mladší věk hráčů Sculptura. Vostatek
Suchá dáseň AC Sculpturo FC
Milan Velhuda – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Martin Kunz, Filip Miškovský, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop vs Jan Řeřicha – Aleš Beránek, Pavel Duras, David Sysel, Filip Tomáš, Miloš Vladyka, Martin Voldřich
24., 43. Pavel Duras
6. 6. 19 17:45 MIKU3 No fear KK Suchá dáseň AC 9. 1:4 (1:2)
Hosté uměli využít vypracované příležitosti, proto si do tabulky připisují dva body. Korektně odehrané utkání.
No fear KK Suchá dáseň AC
Andrej Melnik – Petr Kodeda, Petr Mikulec, Jakub Odstrčil, Pavel Šmidt, Ondřej Štefl vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Martin Kunz, Filip Miškovský, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda
10. Jakub Odstrčil 4. Tomáš Filous
30., 50. Filip Miškovský
52. Martin Kunz
30. 5. 19 20:30 STER3 Suchá dáseň AC Napoleoni 8. 2:1 (0:1)
První půle přinesla vyrovnanou hra se spoustou šancí na obou stranách, kdy hosté prolomili střeleckou smůlu a vyhráli poločas 1:0. Druhá půle přinesla srovnání skóre a v 56. minutě vítězný gól domácích, kteří se štěstím vyhráli. Janča
Suchá dáseň AC Napoleoni
Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Filip Miškovský, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda vs Jakub Stejskal – Michal Černý, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený
32. Martin Šašek
56. Tomáš Pytl
28 Daniel Kulich 10. Michal Černý 58. Michal Černý
16. 5. 19 18:15 ARIT Real Hagrid CF Suchá dáseň AC 7. 5:0 (1:0)
Z počátku opatrný zápas. Domácí se prosadili jako první a pak už možnost nepustili. Domácí byli techničtí a vypracovali si více šancí.
Real Hagrid CF Suchá dáseň AC
Antonín VydraRichard Bandžak, Jan Frauknecht, Jakub Heřmánek, Lukáš Matera, Matěj Nejedlý, Vít Pavelka, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka vs Milan Velhuda – Daniel Kulich, Martin Kunz, Filip Miškovský, Zdeněk Podolan, Tomáš Pytl, Jan Schonpflug, Jiří Trop
26., 51. Jakub Heřmánek
34. Martin Žatečka
52. Jan Frauknecht
59. Lukáš Matera
9. 5. 19 19:15 STER3 Suchá dáseň AC Prtzalona C.F. 6. 0:6 (0:3)
Prtzalona od začátku kráčela za dvěma body a ty si také zaslouženě získala.
Suchá dáseň AC Prtzalona C.F.
Tomáš Kunz – Daniel Kulich, Filip Miškovský, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda vs Michal Hochsteiger – Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Lukáš Jakoubek, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, David Sedliský, Tomáš Stejskal
2., 9., 36. Vojtěch Horký
19. Tomáš Stejskal
31. Filip Kebrt
55. Patrik Diamant
2. 5. 19 20:15 ZABEH J.R.Club B Suchá dáseň AC 5. 1:8 (1:4)
Jednoznačná záležitost Suché dásně. Voldán
J.R.Club B Suchá dáseň AC
Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Jaroslav Sova, Jakub Volf vs Tomáš Kunz – Daniel Kulich, Martin Kunz, Filip Miškovský, Zdeněk Podolan, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda
25. David Mička 3., 14., 43. Martin Kunz
24. Filip Miškovský
26. Martin Šašek
37., 52., 57. Zdeněk Podolan
25. 4. 19 20:45 CESMI Suchá dáseň AC Orange Predators B 4. 4:3 (3:2)
Vyrovnaný zápas, ve kterém se střídaly šance na obou stranách. Rozhodl v závěru nejlepší hráč domácích Podolan, když dovršil svůj Hattrick.
Suchá dáseň AC Orange Predators B
Tomáš Kunz – Daniel Kulich, Filip Miškovský, Zdeněk Podolan, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda vs Natálie Pavlisová – Ondřej Bařina, Jiří Futera, Václav Martínek, Ondřej Soudný, Aleš Studnička, Jakub Tesař, Jiří Zika
13. Filip Miškovský
18., 24., 53. Zdeněk Podolan
8. Aleš Studnička
19. Ondřej Soudný
34. Jiří Zika
11. 4. 19 19:00 MIKU3 CFG Suchdol Suchá dáseň AC 3. 2:3 (0:1)
Bojovné utkání, šance se přelévaly z jedné strany na druhou. Vyhráli hosté. Husák
CFG Suchdol Suchá dáseň AC
Vojtěch Doležal – Libor Bican, Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, Luděk Markvart, David Murár, Bohumír Nepožítek, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Jiří Pavlíček, Josef Rožnovský, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Filip Miškovský, Tomáš Pytl, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda
38. David Murár
55. Lukáš Tůma
6., 56. Milan Velhuda
36. Filip Miškovský
4. 4. 19 18:00 STER2 Suchá dáseň AC Pigs FC 2. 4:1 (3:1)
Bojovné utkání, kdy se více diskutovalo než hrálo. Domácí byli lepší v zakončení a vyhráli.
Suchá dáseň AC Pigs FC
Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Jindřich Lukavský, Filip Miškovský, Zdeněk Podolan, Tomáš Pytl, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda vs Václav Svatoch – Jakub Dekr, David Jirotka, Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Filip Urban, Jiří Veškrna, Jiří Záhora
10., 48. Zdeněk Podolan
15. Tomáš Pytl
26. Filip Miškovský
55 Tomáš Filous 2. Ondřej Marek 40. Ondřej Marek
28. 3. 19 18:00 SCBEC AC Tylen Suchá dáseň AC 1. 6:0 (1:1)
Mladší z týmů nakonec po složitém boji zvítězil. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Tylenu pro start hráče v trestu v týmu Suchá dáseň.