Út 4.6.19 19:00 MIKU4 BongoBongo AC Speciál Bráník B   (HL3B)
Út 4.6.19 20:15 MIKU4 Kult žlutého míče Real Spořilov   (HL7D)

21. 6. 19 18:15 HOSTI Lipodur FC A Horsis heads 11. 8:4 (2:1)
Roman Tůma – Jakub Ács, Milan Gašparík, Jiří Jaroš, Jan Plachý, Jakub Vindiš, Eduard Zeldin vs Jan Havelka – Stanislav Bartek, Jan Burda, Ondřej Havel, Zdeněk Kricner, Vladimír Němeček, Štěpán Prodanec
24., 39. Vladimír Němeček
47. Ondřej Havel
50. Stanislav Bartek
9. 6. 19 17:15 HOSTI Heliport SK Lipodur FC A 10. 1:0 (0:0)
Na počátku aktivnější Lipodur vychytal gólman Heliportu, který pak z náhodné šance dal jediný vítězný gól.
Heliport SK Lipodur FC A
Martin Dienstbier – Marek Foglar, Michal Kolář, Kamil Kos, Ladislav Kučera, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma vs Jakub Valeš – Jakub Ács, Jiří Jaroš, Roman Tůma, Dominik Turchich, Tomáš Valeš, Jakub Vindiš
51. Ondřej Prejzek
2. 6. 19 17:15 HOSTI Lipodur FC A DDR FC 9. 3:2 (1:0)
O vítězství domácích rozhodl hattrickem Ács.
Lipodur FC A DDR FC
Jakub Valeš – Jakub Ács, Jan Jaroš, Jiří Jaroš, Jan Plachý, Roman Tůma, Dominik Turchich, Tomáš Valeš, Jakub Vindiš vs Michal Chovanec – Luboš Bláha, Lukáš Chytráček, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Jan Pouska, Pavel Pudil, Tomáš Pudil
28., 35., 56. Jakub Ács 38. Pavel Pudil
47. Karel Horyna
19. 5. 19 16:15 HANSP Bruchos HFC Lipodur FC A 8. 2:4 (1:3)
Vyrovnané utkání, až na prvních deset minut. Hosté nakonec se štěstím vyhráli 4:2.
Bruchos HFC Lipodur FC A
Dominik Fujera – Filip Čabrádek, Adam Doležal, Tomáš Heger, Petr Jež, Jan Macík ml., Jan Macík st. vs Jan Plachý – Jakub Ács, Jan Jaroš, Jiří Jaroš, Marko Thiemel, Dominik Turchich, Eduard Zeldin
28., 37. Tomáš Heger 3., 5. Jakub Ács
10. Jan Jaroš
36. Eduard Zeldin
12. 5. 19 17:15 HOSTI Lipodur FC A 1.FC Zahradní Město 7. 4:7 (3:3)
Hosté dlouho solidárně hráli ve čtyřech stejně jako Lipodur, za nepříznivého stavu ale v závěru posílili o pátého hráče a domácí oslabení nezvládli. Jan Syrovátka, Vladimír Mádr
Lipodur FC A 1.FC Zahradní Město
Jan Plachý – Jakub Ács, Milan Gašparík, Jan Jaroš, Jiří Jaroš vs Tomáš Zelenka – Dominik Dobšíček, Tomáš Hyánek, Adam Kollár, Dávid Luteran, Michael Málek, Tomáš Moudrý, Tomáš Palme, Šimon Štrop, Jakub Tomeš
1., 17. Jakub Ács
30. Jan Jaroš
42. Milan Gašparík
10., 27., 50. Tomáš Moudrý
13., 60. Michael Málek
45., 48. Dávid Luteran
3. 5. 19 17:45 ZABEH Šnek FC A Lipodur FC A 6. 6:3 (3:3)
Šneci měli "šnečí" nástup, ale postupně zapnuli větší rychlost a trestali chyby hostů, kteří bez střídání neměli sílu na zvrat.
Šnek FC A Lipodur FC A
Tomáš Matuna – Ondřej Bazal, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Tomáš Valeš – Jakub Ács, Milan Gašparík, Jan Jaroš, Roman Tůma, Dominik Turchich, Jakub Vindiš
17. Tomáš Ejem
23., 25., 40., 53. Pavel Nosek
32. Petr Trella
10. Tomáš Valeš
13. Jakub Ács
18. Milan Gašparík
28. 4. 19 17:15 HOSTI Lipodur FC A Rasta Velbloudi 5. 0:4 (0:2)
V první půli lepší a efektivnější hosté, po přestávce se domácí zvedli, ale nedokázali proměnit své šance. Fazekaš
Lipodur FC A Rasta Velbloudi
Jan Plachý – Milan Gašparík, Jan Jaroš, Jiří Jaroš, Marko Thiemel, Roman Tůma, Tomáš Valeš, Jakub Vindiš, Eduard Zeldin vs Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Marek Vaculík
2. Jakub Hospodka
26., 53., 60. Marek Vaculík
12. 4. 19 19:30 HOSTI Hells Bells 1.FC Lipodur FC A 4. 5:3 (4:0)
Domácí byli v první půli aktivnějším týmem a tak se dostali do hladkého čtyřgólového rozdílu, kterým skončila první půle. Do druhé půle vstoupili aktivnější hosté a hnali se za vyrovnáním, které ale utnuli domácí pátou brankou.
Hells Bells 1.FC Lipodur FC A
Jiří Javůrek – Martin Koula, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster vs Jan Plachý – Jakub Ács, Jan Jaroš, Jiří Jaroš, Marko Thiemel, Jakub Vindiš
12., 25., 57. Martin Koula
20. Miroslav Rosiar
22. Daniel Nepevný
36. Marko Thiemel
38. Jakub Ács
46. Jan Jaroš
7. 4. 19 17:15 HOSTI Lipodur FC A My 3. 2:4 (1:2)
Velmi slušné utkání, hosté byli fotbalovější.
Lipodur FC A My
Jakub Valeš – Jakub Ács, Milan Gašparík, Jan Jaroš, Jiří Jaroš, Jan Plachý, Roman Tůma, Tomáš Valeš, Eduard Zeldin vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček
11. Tomáš Valeš
49. Jakub Ács
8. Ludvík Anderle
12., 52., 58. Milan Kučera
29. 3. 19 19:15 P1 Žlutá křídla Lipodur FC A 2. 9:0 (9:0)
Hosté měli od začátku o hráče méně a bylo to znát. Křídla si v klidu došla pro jasné vítězství. Marek Vilánek, Lubomír Hebký
Žlutá křídla Lipodur FC A
Tomáš Soukup – Josef Dub, Lukáš Hlaváček, Jan Jaroš, Filip Kozák, Jakub Pečánka, David Rousek, Michal Šmíd, Martin Vágner vs Jan Plachý – Milan Gašparík, Jiří Jaroš, Jakub Vindiš, Eduard Zeldin
6., 21., 22. Filip Kozák
15. Martin Vágner
20. Josef Dub
25. Jakub Pečánka
26., 28., 30. Michal Šmíd
22. 3. 19 19:30 STOD Legendy FC Lipodur FC A 1. 4:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas byl v režii rozdílového hráče Kluckého.
Legendy FC Lipodur FC A
Pavel Macák – Jakub Klucký, Jan Macák, Jiří Macák, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, David Zamrzla vs Jan Plachý – Jakub Ács, Jiří Jaroš, Marko Thiemel, Roman Tůma, Dominik Turchich, Tomáš Valeš, Jakub Vindiš, Eduard Zeldin