Ne 28.4.19 17:30 TEMPO MTPCH United clans   (HL4F)
Ne 28.4.19 18:45 TEMPO Drny FC Atomovej brouk B   (HL5I)
Út 28.5.19 17:45 ZABEH Umělci z Prahy Ya Basta! A   (HL8J)
Út 28.5.19 19:00 ZABEH Dehet Old 1.FC SUP Bítovská SUP   (SVL3B)
Út 28.5.19 20:15 ZABEH Samson Bonella A BongoBongo AC   (HL3B)

21. 6. 19 18:00 P2 My Heliport SK 11. 2:4 (1:3)
Heliport rychle vyrovnal, navíc v závěru první půle vstřelil dva góly a tím rozhodl o osudu utkání. Trnka
My Heliport SK
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Aleš Vaníček vs Martin Dienstbier – Marek Foglar, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Gabriel Szuma
20., 35. Lukáš Rejmon 20. Kamil Kos
28. Marek Foglar
29. Ondřej Prejzek
39. Alan Mašláni
9. 6. 19 20:00 DEKAN DDR FC My 10. 9:3 (3:1)
My se dostali v 50. minutě zpět do hry, ale závěr patřil týmu DDR, který zaslouženě vysoko vyhrál.
DDR FC My
Michal Chovanec – Jaroslav Archman, Luboš Bláha, Lukáš Chytráček, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Jan Lejsek, Jan Pouska, Pavel Pudil, Jan Škoch vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Jan Čurn, Robert Grande, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček
50. Lukáš Rejmon
2. 6. 19 15:00 HANSP My Bruchos HFC 9. 2:2 (1:1)
Zápas v úmorném vedru, na dobré úrovni. Hosté byli aktivnější v první půli, ve druhé půli domácí, když hostům došel dech. Remíza je spravedlivá.
My Bruchos HFC
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček vs Dominik Fujera – Filip Čabrádek, Adam Doležal, Tomáš Heger, Petr Jež, David Jun, Jan Macík ml., Jan Macík st., Jan Makarský
27. Lukáš Rejmon
44. Robert Grande
1., 31. Tomáš Heger
19. 5. 19 16:15 P3 1.FC Zahradní Město My 8. 4:1 (2:1)
Zasloužené vítězství lepšího týmu. Jaromír Kubík
1.FC Zahradní Město My
Jakub Tomeš – Michal Čálek, Dominik Dobšíček, Tomáš Hyánek, Adam Kollár, Michael Málek, Tomáš Palme, Šimon Štrop vs Aleš Vaníček – Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Habil Doguscan Tekin
4. Michal Čálek
23. Tomáš Palme
44. Michael Málek
59. Šimon Štrop
6. Tomáš Bělíček
10. 5. 19 20:45 DEKAN My Šnek FC A 7. 4:2 (2:1)
Poklidné utkání vyrovnaného průběhu skončilo vítězstvím týmu MY. Trnka
My Šnek FC A
Vojtěch Hündl – Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček vs Jan Šmíd – Ondřej Bazal, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra, Petr Vršinský
10. Aleš Vaníček
24., 60. Lukáš Rejmon
42. Habil Doguscan Tekin
6. Michal Schreiber
47. Miroslav Truhlář
5. 5. 19 15:00 MOTO1 Rasta Velbloudi My 6. 3:2 (1:0)
Pohledné utkání přiměřeně dobré úrovně skončilo vítězstvím týmu Rasta velbloudi. Trnka
Rasta Velbloudi My
Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Marek Vaculík vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček
20. Filip Kožíšek
38. Pavel Fábera
57. Marek Vaculík
42. Milan Kučera
51. Habil Doguscan Tekin
26. 4. 19 18:00 P3 My Hells Bells 1.FC 5. 5:2 (3:1)
Lepší vstup do utkání měli Hell Bells, leč to bylo na dlouhou dobu od hostů všechno. Branky více stříleli domácí My. Jiskřičku naděje vykřesal Schuster, nicméně odpověděli Vaníček s Rejmonem a dali výsledku konečnou podobu. Novotný
My Hells Bells 1.FC
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Vladimír Mrlík, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Miroslav Rosiar, Martin Schuster
12., 19. Habil Doguscan Tekin
16., 50. Aleš Vaníček
59. Lukáš Rejmon
3. Daniel Neustadt
48. Martin Schuster
12. 4. 19 19:15 P1 Žlutá křídla My 4. 7:1 (4:0)
Zápas ve vysokém tempu.
Žlutá křídla My
Václav Musil – Josef Dub, Jakub Fajfr, Jan Jaroš, Jakub Pečánka, Oldřich Petránek, David Rousek, Michal Šmíd, Tomáš Soukup, Jan Vácha vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček
37. Habil Doguscan Tekin
7. 4. 19 17:15 HOSTI Lipodur FC A My 3. 2:4 (1:2)
Velmi slušné utkání, hosté byli fotbalovější.
Lipodur FC A My
Jakub Valeš – Jakub Ács, Milan Gašparík, Jan Jaroš, Jiří Jaroš, Jan Plachý, Roman Tůma, Tomáš Valeš, Eduard Zeldin vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček
11. Tomáš Valeš
49. Jakub Ács
12., 52., 58. Milan Kučera
29. 3. 19 19:30 STOD My Legendy FC 2. 5:7 (3:3)
Gólovou přestřelku v pěkném utkání nakonec otočily ve svůj prospěch Legendy. Hošek
My Legendy FC
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček vs Pavel Macák – Jakub Klucký, Jan Macák, Lukáš Mišanik, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, Ondřej Šmejc, David Zamrzla