Út 16.4.19 18:15 ARIT Airconquest F.F.C. Dynamo R.U.M. B   (HL8C)
Út 16.4.19 19:30 ARIT Pod parou Masokombinát   (HL8C)
Út 16.4.19 20:45 ARIT Digi Prague FC FC 1869   (HL8A)
Ne 2.6.19 18:45 P2 Caroil VET Marná snaha VET   (VL4E)
Ne 2.6.19 20:00 P2 Buzuluk Úvaly FC Koza znezaneřáděná   (HL8N)

21. 6. 19 18:00 ZAK Rasta Velbloudi Bruchos HFC 11. 2:4 (0:2)
Domácím šlo o postup, hostům o nic, snad právě proto hráli uvolněně a došli si pro vítězství.
Rasta Velbloudi Bruchos HFC
Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc vs Filip Čabrádek – Jaroslav Červený, Adam Doležal, Petr Jež, David Jun, Jan Macík ml., Jan Makarský, Radek Žalud
34. Ondřej Špolc
52. Jan Kolísko
9. Jan Macík ml.
11. David Jun
51., 60. Radek Žalud
9. 6. 19 18:45 MIKU4 1.FC Zahradní Město Rasta Velbloudi 10. 1:7 (0:2)
Jednoznačná výhra aktivnějšího týmu.
1.FC Zahradní Město Rasta Velbloudi
Jakub Tomeš – Michal Čálek, Dominik Dobšíček, Tomáš Hyánek, Adam Kollár, Michael Málek, Tomáš Palme vs Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc
31. OG 11. Jakub Hospodka
22., 51. Filip Kožíšek
39., 52. Jan Kolísko
46., 48. Ondřej Sekyrka
33. Ondřej Špolc
31. 5. 19 20:45 STOD Rasta Velbloudi Šnek FC A 9. 3:3 (1:1)
Bojovná první půle přinesla vyrovnanou hru, čemuž odpovídalo i skóre. Druhá půle přinesla drama, kdy hosté i domácí dokázali nabýt i ztratit vedení a utkání skončilo spravedlivou remízou. Janča
Rasta Velbloudi Šnek FC A
Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc vs Martin Skočný – Ondřej Bazal, Michal Ejem, Jan Šmíd, Miroslav Truhlář, Petr Vršinský
26. Šimon Dušek
49., 58. Jakub Hospodka
15. Ondřej Bazal
41., 59. Miroslav Truhlář
17. 5. 19 19:15 P1 Žlutá křídla Rasta Velbloudi 8. 7:2 (3:1)
Utkání, ve kterém byli jasně lepším mužstvem domácí, kteří si šli od začátku za vítězstvím. Hosté hrozili především rychlými protiútoky, z kterých dali oba dva góly. Procházka
Žlutá křídla Rasta Velbloudi
Jakub Fajfr – Josef Dub, Lukáš Hlaváček, Jan Jaroš, Martin Jaroš, Oldřich Petránek, Michal Šmíd, Martin Vágner vs Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Marek Vaculík
3., 25., 34., 52. Michal Šmíd
6., 33. Martin Jaroš
45. Oldřich Petránek
11., 37. Šimon Dušek
10. 5. 19 19:30 PRKOP Hells Bells 1.FC Rasta Velbloudi 7. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání s množstvím nepřesností, ve kterém si mladší hosté vytvořili náskok, o který pak v poslední desetiminutovce kvůli pasivitě málem přišli.
Hells Bells 1.FC Rasta Velbloudi
Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Martin Koula, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Martin Schuster vs Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Marek Vaculík
60. Ondřej Špolc
5. 5. 19 15:00 MOTO1 Rasta Velbloudi My 6. 3:2 (1:0)
Pohledné utkání přiměřeně dobré úrovně skončilo vítězstvím týmu Rasta velbloudi. Trnka
Rasta Velbloudi My
Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Marek Vaculík vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček
20. Filip Kožíšek
38. Pavel Fábera
57. Marek Vaculík
42. Milan Kučera
51. Habil Doguscan Tekin
28. 4. 19 17:15 HOSTI Lipodur FC A Rasta Velbloudi 5. 0:4 (0:2)
V první půli lepší a efektivnější hosté, po přestávce se domácí zvedli, ale nedokázali proměnit své šance. Fazekaš
Lipodur FC A Rasta Velbloudi
Jan Plachý – Milan Gašparík, Jan Jaroš, Jiří Jaroš, Marko Thiemel, Roman Tůma, Tomáš Valeš, Jakub Vindiš, Eduard Zeldin vs Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Marek Vaculík
2. Jakub Hospodka
26., 53., 60. Marek Vaculík
12. 4. 19 19:30 STOD Rasta Velbloudi Legendy FC 4. 2:7 (0:4)
První poločas byl v jasné režii Legend, které daly čtyři góly. V závěru se domácí přiblížili, ale hosté si výsledek pohlídali. Husák
Rasta Velbloudi Legendy FC
Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Marek Vaculík vs Pavel Macák – Jakub Klucký, Jan Macák, Jiří Macák, Lukáš Mišanik, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, Ondřej Šmejc