Jan Šmíd – Ondřej Bazal, Michal Ejem, Michal Schreiber, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Petr Vršinský vs Tomáš Zelenka – Michal Čálek, Dominik Dobšíček, Tomáš Hyánek, Michael Málek, Tomáš Palme, Šimon Štrop
7. 6. 19 19:15 P1 Žlutá křídla Šnek FC A 10. 3:3 (1:1)
Vyrovnaný souboj po celou dobu utkání, dělba bodů spravedlivá. Janča
Jakub Fajfr – Josef Dub, Lukáš Hlaváček, Jan Jaroš, Martin Jaroš, Jakub Pečánka, David Rousek, Michal Šmíd, Jan Vácha vs Ondřej Bazal – Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Tomáš Vávra, Petr Vršinský
50 Jakub Fajfr 13. Petr Vršinský
42. Michal Ejem
53. Michal Schreiber
31. 5. 19 20:45 STOD Rasta Velbloudi Šnek FC A 9. 3:3 (1:1)
Bojovná první půle přinesla vyrovnanou hru, čemuž odpovídalo i skóre. Druhá půle přinesla drama, kdy hosté i domácí dokázali nabýt i ztratit vedení a utkání skončilo spravedlivou remízou. Janča
Rasta Velbloudi Šnek FC A
Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc vs Martin Skočný – Ondřej Bazal, Michal Ejem, Jan Šmíd, Miroslav Truhlář, Petr Vršinský
26. Šimon Dušek
49., 58. Jakub Hospodka
15. Ondřej Bazal
41., 59. Miroslav Truhlář
17. 5. 19 18:15 MALES Šnek FC A Hells Bells 1.FC 8. 0:1 (0:1)
Utkání s minimem brankových příležitostí rozhodla šťastná střela Hells Bells.
Šnek FC A Hells Bells 1.FC
Tomáš Matuna – Ondřej Bazal, Ondřej Borovička, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Petr Vršinský vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Martin Koula, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Neustadt, Miroslav Rosiar, Martin Schuster
25. Zdeněk Michael Dressler
10. 5. 19 20:45 DEKAN My Šnek FC A 7. 4:2 (2:1)
Poklidné utkání vyrovnaného průběhu skončilo vítězstvím týmu MY. Trnka
My Šnek FC A
Vojtěch Hündl – Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček vs Jan Šmíd – Ondřej Bazal, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra, Petr Vršinský
10. Aleš Vaníček
24., 60. Lukáš Rejmon
42. Habil Doguscan Tekin
6. Michal Schreiber
47. Miroslav Truhlář
3. 5. 19 17:45 ZABEH Šnek FC A Lipodur FC A 6. 6:3 (3:3)
Šneci měli "šnečí" nástup, ale postupně zapnuli větší rychlost a trestali chyby hostů, kteří bez střídání neměli sílu na zvrat.
Šnek FC A Lipodur FC A
Tomáš Matuna – Ondřej Bazal, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Tomáš Valeš – Jakub Ács, Milan Gašparík, Jan Jaroš, Roman Tůma, Dominik Turchich, Jakub Vindiš
17. Tomáš Ejem
23., 25., 40., 53. Pavel Nosek
32. Petr Trella
10. Tomáš Valeš
13. Jakub Ács
18. Milan Gašparík
26. 4. 19 19:30 STOD Legendy FC Šnek FC A 5. 9:2 (4:2)
Pohledné utkání s jasnou převahou týmu Legendy FC. Trnka
Legendy FC Šnek FC A
Pavel Macák – Jakub Klucký, Jan Macák, Jiří Macák, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, David Zamrzla vs Ondřej Bazal – Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
5., 25., 27., 40. Jiří Macák
11. Martin Ondra
44., 45., 52. Tomáš Rejlek
56. Jan Macák
9. Tomáš Vávra
30. Miroslav Truhlář
12. 4. 19 18:15 HOSTI Šnek FC A Horsis heads 4. 2:2 (1:2)
Krásné, bojovné a od úvodu herně vyrovnané utkání. Oba týmy mohly zápas rozhodnout ve svůj prospěch, ale to nedopustili skvěle chytající gólmani.
Šnek FC A Horsis heads
Tomáš Matuna – Ondřej Bazal, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Jaroslav Šmiták – Stanislav Bartek, Jan Burda, Ondřej Havel, Jan Havelka, Zdeněk Kricner, Štěpán Prodanec
5. Michal Schreiber
45. Tomáš Ejem
14. Ondřej Havel
24. Jan Burda
5. 4. 19 18:15 HOSTI Heliport SK Šnek FC A 3. 1:3 (1:1)
Odpověď na úvodní trefu Heliportu ze šesté minuty našel Šnek za čtyři. Pak již utkání v prvním poločase gól nepřineslo. Ve druhé půli vzal vše na sebe Nosek, který zápas rozhodl dvěma góly.
Heliport SK Šnek FC A
Ondřej Prejzek – Martin Dienstbier, Marek Foglar, Michal Kolář, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Miroslav Rubeš vs Tomáš Matuna – Ondřej Bazal, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
6. Miroslav Rubeš 50 Miroslav Rubeš 10. Tomáš Vávra
43., 57. Pavel Nosek
50. Petr Trella
29. 3. 19 17:00 DEKAN Šnek FC A DDR FC 2. 7:2 (4:1)
Tým domácích si odvezl zasloužené vítězství. Robert Kuchta, Ondřej Kuchta
Šnek FC A DDR FC
Tomáš Matuna – Ondřej Bazal, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Michal Chovanec – Luboš Bláha, Lukáš Chytráček, Karel Horyna, Fedor Krajčík, Jan Lejsek, Jan Pouska, Tomáš Pudil, Miroslav Sedláček
42. OG
22. 3. 19 19:15 P2 Bruchos HFC Šnek FC A 1. 3:6 (0:4)
Hosté byli v první půli lepší hlavně v zakončení. Domácí se po přestávce probrali i střelecky a nakonec se hrálo o body až do konce. Kohout
Bruchos HFC Šnek FC A
Martin Macháček – Filip Čabrádek, Martin Cibulka, Adam Doležal, Tomáš Heger, Ladislav Salač, Radek Žalud vs Jan Šmíd – Ondřej Bazal, Ondřej Borovička, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Tomáš Vávra, Petr Vršinský