So 6.4.19 10:00 ZABEH Profesoři Partizan Praha   (HL6J)
So 6.4.19 11:15 ZABEH Pivní draci Rychlá rota   (HL7J)
So 6.4.19 12:30 ZABEH Pogo Praha FC Lesy mírného pásu   (HL8L)
Ne 12.5.19 16:15 TEMPO MoKo VET SS Hábula   (VL4E)
Ne 12.5.19 17:30 TEMPO Hell´s Old Boys Typos - Garda FC   (VL3D)
Ne 12.5.19 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Dropa FC A   (HL3D)

23. 6. 19 16:15 TEMPO Xichties FC Benda OFC 11. 5:3 (2:2)
Vyrovnané utkání. Kvalitní koncovka byla však spíše na straně Xichties. Kryštof Vítek, Matej Martinec
Xichties FC Benda OFC
Václav Heřmánek – Martin Bílek, Jakub Horáček, Vít Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík, Roman Pytlíček vs Vít Martinec – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Viktor Lukáš, Michal Mach, Miloslav Svatoš, Lukáš Vlček, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
9., 30., 40., 48. David Kremlík
35. Martin Bílek
1. Ondřej Vobnášil
14. Michal Mach
52. Petr Záhora
9. 6. 19 18:45 P2 Benda OFC Sokol Vysočany C 10. 3:6 (2:1)
První poločas vyrovnaný. Ve druhé půli se Sokol Vysočany herně zvedli a zaslouženě obrátili výsledek ve svůj prospěch. Český
Benda OFC Sokol Vysočany C
Vít Martinec – Martin Dvořák, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Mach, Miloslav Svatoš, Lukáš Vlček, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Petr Jambor – Viera Bajnovičová, Ladislav Brázda, Filip Jambor, Patrik Kamp, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl
7. Vít Martinec
15. Martin Dvořák
55. Petr Záhora
16., 38. Ondřej Kracman
42., 50., 56. Patrik Kamp
47. Tomáš Kreitl
2. 6. 19 18:45 P3 Posílej FC Benda OFC 9. 2:6 (0:4)
O vítězi se rozhodlo již v prvním poločase, kdy si hráči Bendy vybudovali čtyřgólový náskok.
Posílej FC Benda OFC
Maxmilián Péder – Jáchym Fales, Hynek Janiš, Viktor Janiš, Michal Kubiče, Petr Novák, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Bohumil Váňa – Martin Dvořák, Vladimír Kůla, Michal Mach, Vít Martinec, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
35., 58. Hynek Janiš 21. Martin Dvořák
23., 27. Ondřej Vobnášil
25. Vladimír Kůla
44., 49. Michal Mach
26. 5. 19 18:45 P3 Benda OFC Brazzers Praha FC A 8. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Benda OFC Brazzers Praha FC A
vs Stanislav Mushka – František Drábek, Petr Fifka, Dominik Kvašňák, Šimon Souček, Vojtěch Štěpánek
19. 5. 19 18:45 P3 Herbal Fusion Benda OFC 7. 11:3 (7:0)
Domácí byli jasně lepší, zasloužená výhra. Svoboda
Herbal Fusion Benda OFC
Daniel Rosenheim – Daniel Bartoň, David Holub, Jonáš Klimt, Petr Kšanda, Vladimír Liška, Tomáš Loukota, Ivan Pylypchynets vs Vít Martinec – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
42., 59. Petr Záhora
5. 5. 19 18:45 P3 Benda OFC Fifty-two faders 6. 3:2 (0:1)
Ze hry měl více tým Benda, Faders hrozili z protiútoků. Gólem z poslední minuty nakonec vydřeli domácí spravedlivou výhru. Daniel Verner, Kryštof Verner
Benda OFC Fifty-two faders
Bohumil Váňa – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Vít Martinec, Miloslav Svatoš, Lukáš Vlček, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Matouš Kapek, Vít Máchal, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr, Jakub Toušek
32. Martin Dvořák
52., 60. Ondřej Vobnášil
5. Tomáš Šťastný
57. Jakub Toušek
28. 4. 19 18:45 P2 Pražská Stoka Benda OFC 5. 3:5 (1:3)
Domácí hráli celé utkání pouze ve čtyřech, přesto dokázali ve 42. minutě vyrovnat. V závěru se přeci jen prosadili hosté. Kohout
Pražská Stoka Benda OFC
Petr Josefus – Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Kalina, Matouš Novák, Alžběta Nováková vs Miloslav Svatoš – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Mach, Vít Martinec, Lukáš Vlček, Petr Záhora
28. Petr Holý
36., 42. Jiří Chládek
8. Vladimír Kůla
17. Viktor Lukáš
18., 56. Petr Záhora
48. Michal Mach
14. 4. 19 18:45 P3 Benda OFC England Praha 4. 4:0 (1:0)
Hosté hráli bez střídání a navíc nedokázali využít své šance. Benda si utkání pohlídala i díky střelci Dvořákovi. Kohout
Benda OFC England Praha
Vít Martinec – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Michal Mach, Lukáš Vlček, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Radek Pubanc – Radek Jahoda, Martin Janouškovec, Miroslav Michálek, Jiří Smetana, Václav Veselý
25., 36., 57. Martin Dvořák
60. Michal Mach
49. Radek Jahoda
7. 4. 19 18:45 P2 Malvazinky 1.FC Benda OFC 3. 2:2 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání.
Malvazinky 1.FC Benda OFC
Kamil Papež – David Adamec, Benny Benkár, Josef Brož, Josef Černý, Patrik Janoušek, Vlastimil Janoušek, Filip Novotný, Pavel Rákosník, Jiří Šesták vs Bohumil Váňa – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Mach, Vít Martinec, Miloslav Svatoš
22. David Adamec
53. Filip Novotný
8. Filip Jiřikovský
18. Miloslav Svatoš
31. 3. 19 18:45 P3 Benda OFC Bohemia Roztyly 2. 4:1 (1:0)
Zápas proběhl v souladu s pravidly.
Benda OFC Bohemia Roztyly
Vít Martinec – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Miloslav Svatoš, Petr Záhora vs Marcel Schiffler – Michal Brabec, Stefan Cioclu, Ondřej Holan, Jan Malý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman
2. Petr Záhora
50. Miloslav Svatoš
51. Martin Dvořák
54. Vít Martinec
59. Marcel Schiffler
24. 3. 19 18:45 P1 Benda OFC ZAHR 1.FC 1. 2:4 (1:2)
Mladší kádr hostů rozhodl o dvou bodech.
Benda OFC ZAHR 1.FC
Miloslav Svatoš – Martin Dvořák, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Vít Martinec, Bohumil Váňa, Petr Záhora vs Marek Vodrážka – Richard Branald, David Dvořák, Daniel Křehlík, Jaroslav Leština, Bohuslav Mach, Štěpán Šefrhans, Petr Skrčený