Ne 12.5.19 17:30 P1 Monolity Sarmat Alvarez D.C.   (HL7K)
Ne 12.5.19 18:45 P1 Los Niňos M.B. Černý pumy   (HL7K)
Ne 12.5.19 20:00 P1 Huňáč PK Lord Mayor Idiot   (HL4F)
Ne 16.6.19 10:00 STOD Stodůlecký piráti Alvarez D.C.   (HL7K)
Ne 16.6.19 11:15 STOD Laxní přístup Alkmar   (HL8M)

23. 6. 19 16:15 MIKU3 Brazzers Praha FC A England Praha 11. 2:2 (1:0)
Po vyrovnané hře v úmorném vedru se zrodila remíza 2:2. Hošek
Tomáš Vlček – Samuel Galan, Dominik Kvašňák, Jan Rykl, Šimon Souček, Ondřej Štěpánek vs Radek Pubanc – Radek Jahoda, Martin Janouškovec, Václav Krček, Roman Pém, Jiří Smetana, Josef Vašička, Arnošt Veselský
26., 53. Jan Rykl 36. Radek Jahoda
45. Martin Janouškovec
9. 6. 19 20:00 MIKU3 England Praha Herbal Fusion 10. 2:2 (2:2)
Zápas dobré úrovně, který byl hraný v rychlém tempu. Zápas skončil i s troškou štěstí remízou.
England Praha Herbal Fusion
Radek Pubanc – Ondřej Blažek, Martin Janouškovec, Miroslav Michálek, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Josef Vašička vs Daniel Rosenheim – Daniel Bartoň, David Holub, Jonáš Klimt, Petr Kšanda, Vladimír Liška, Tomáš Loukota, Ivan Pylypchynets
9. Josef Skořepa
13. Miroslav Michálek
21. Daniel Bartoň
29. Ivan Pylypchynets
2. 6. 19 17:30 P1 Fifty-two faders England Praha 9. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
Fifty-two faders England Praha
Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr vs Radek Pubanc – Martin Janouškovec, Miroslav Michálek
26. 5. 19 17:30 MIKU3 England Praha Pražská Stoka 8. 2:4 (0:3)
Pohledný zápas, technicky pěkná hra. Hosté projevili více odvahy a měli víc gólových šancí, které proměnili. Domácí jen korigovali.
England Praha Pražská Stoka
Radek Pubanc – Radek Jahoda, Martin Janouškovec, Václav Krček, Pavel Lysý, Miroslav Michálek, Jiří Smetana, Arnošt Veselský vs Vladimír Malátek – Petr Holý, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Matouš Novák, Alžběta Nováková, Filip Šebek, Jaroslav Vrkoč
43. OG
58. Václav Krček
11., 56. Tomáš Josefus
24. Jaroslav Vrkoč
27. Filip Šebek
19. 5. 19 18:30 HOSTI England Praha ZAHR 1.FC 7. 5:0 (1:0)
Zajímavé utkání, ve kterém hosté dobře kombinovali, ale v koncovce byli bezzubí díky výborně chytajícímu brankaři domácích. Ti hráli na brejky, které proměňovali hlavně ve druhé půli a zaslouženě zvítězili.
England Praha ZAHR 1.FC
Radek Pubanc – Radek Jahoda, Martin Janouškovec, Václav Krček, Pavel Lysý, Miroslav Michálek, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Arnošt Veselský vs Marek Vodrážka – Richard Branald, David Dvořák, Jakub Hruška, Daniel Křehlík, Jaroslav Leština, Štěpán Šefrhans
23. Pavel Lysý
35. Miroslav Michálek
47. Josef Skořepa
49. Radek Jahoda
58. Arnošt Veselský
5. 5. 19 18:45 MIKU2 Malvazinky 1.FC England Praha 6. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání. O vítězi rozhodla jediná střela. Vostatek
Malvazinky 1.FC England Praha
Kamil Papež – David Adamec, Benny Benkár, Josef Brož, Josef Černý, Patrik Janoušek, Vlastimil Janoušek, Filip Novotný, Pavel Rákosník, Jiří Šesták vs Radek Pubanc – Martin Janouškovec, Václav Krček, Lukáš Kronus, Miroslav Michálek, Jiří Smetana, Arnošt Veselský
35. David Adamec
28. 4. 19 18:45 MIKU3 England Praha Bohemia Roztyly 5. 3:2 (1:1)
Ve vyrovnaném utkání Englani svého soupeře o gól přetlačil.
England Praha Bohemia Roztyly
Radek Pubanc – Radek Jahoda, Martin Janouškovec, Lukáš Kronus, Miroslav Michálek, Roman Pém, Jiří Smetana vs Marcel Schiffler – Michal Brabec, Ondřej Holan, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman
21. Miroslav Michálek
46., 52. Lukáš Kronus
13. Pavel Schiller
59. Daniel Riedl
14. 4. 19 18:45 P3 Benda OFC England Praha 4. 4:0 (1:0)
Hosté hráli bez střídání a navíc nedokázali využít své šance. Benda si utkání pohlídala i díky střelci Dvořákovi. Kohout
Benda OFC England Praha
Vít Martinec – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Michal Mach, Lukáš Vlček, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Radek Pubanc – Radek Jahoda, Martin Janouškovec, Miroslav Michálek, Jiří Smetana, Václav Veselý
25., 36., 57. Martin Dvořák
60. Michal Mach
7. 4. 19 17:30 MIKU2 England Praha Xichties FC 3. 0:6 (0:3)
Čistě hrané utkání úrovně 7. ligy. Hráči hostů domácí k ničemu nepustili a vyhráli. Pešek
England Praha Xichties FC
Radek Pubanc – Ondřej Blažek, Martin Janouškovec, Miroslav Michálek, Jiří Smetana, Václav Veselý vs Roman Pytlíček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Vít Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík
7., 17. Martin Bílek
27. Martin Klimt
33. David Kremlík
47. Vít Jankovec
58. Josef Kocourek
31. 3. 19 15:00 ZAK Sokol Vysočany C England Praha 2. 4:3 (0:0)
Dosti dramatické a několikrát otočené utkání. Téměř 40 minut se hrálo vyrovnaně, pak Vysočany vyrobily dvě hrubky a vypadalo, že je rozhodnuto, zvlášť když padla ještě třetí branka. Jenže Sokol to nevzdal a v posledních deseti minutách totálně otočil výsledek. Pavel Hromádka, Tomáš Matějka
Sokol Vysočany C England Praha
Filip Jambor – Viera Bajnovičová, Ladislav Brázda, Matyáš Coňk, Petr Jambor, Patrik Kamp, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl, Matěj Vorlíček vs Radek Pubanc – Ondřej Blažek, Martin Janouškovec, Václav Krček, Pavel Lysý, Jan Machoň, Miroslav Michálek, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Arnošt Veselský
51., 53. Patrik Kamp
54., 58. Matyáš Coňk
38. Josef Skořepa
39. Jan Machoň
42. Miroslav Michálek
54. Václav Krček
24. 3. 19 13:45 P3 England Praha Posílej FC 1. 2:7 (0:6)
Fotbalovější tým Posílej rozhodl v prvním poločase a vítězství si pohlídal. Hošek
England Praha Posílej FC
Roman Pém – Martin Janouškovec, Václav Krček, Pavel Lysý, Jan Machoň, Miroslav Michálek, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Arnošt Veselský vs Michal Kubiče – Jáchym Fales, Hynek Janiš, Viktor Janiš, Petr Novák, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček