Po 8.4.19 19:15 HRAB3 PFC Kodymka B Pětapůl TJ   (HL8B)
Čt 6.6.19 19:30 CESMI Fugas CF A Princ Praha FC   (HL5E)
Čt 6.6.19 20:45 CESMI Orange Predators B CFG Suchdol   (HL7H)

17. 6. 19 19:00 P3 Vošach gang-bang Bee Well Čelákovice 11. 5:0 (1:0)
Domácí přetlačili svého soupeře větší silou v osobních soubojích.
Jakub Hořejší – Lukáš Borovička, Tomáš Girl, Filip Muška, Jan Rosenheim, Jakub Sobotka, Dominik Vostrovský, Martin Vostrovský vs Matěj Votoupal – Vojtěch Benda, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Dmitrii Patrushev, Vojtěch Soukup, Theodor Tichý, Marek Weiser
36., 49. Jan Rosenheim
51. Jakub Sobotka
60. Lukáš Borovička
3. 6. 19 19:00 METE2 Bee Well Čelákovice Perros FC 10. 4:2 (3:0)
Pochvala pro oba týmy za korektní chování během celého zápasu. Čelákovice více útočily a po zásluze vedly 4:0. Potom Perros dvěma pěknými góly zkorigoval skóre, ale Čelákovice si vítězství už vzít nenechaly. Novotný
Bee Well Čelákovice Perros FC
Matěj Votoupal – Vojtěch Benda, Ondřej Herian, Michal Koliandr, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Dmitrii Patrushev, Vojtěch Soukup, Theodor Tichý, Marek Weiser vs Lukáš Fremut – Adam Bílek, Adam Blažek, Václav David, David Kopecký, Lukáš Kůna, Martin Pospíšil, Arthur Schneider, Martin Špaček, Milan Valta
2. Ondřej Herian
10. Dmitrii Patrushev
30. Marek Weiser
34. Theodor Tichý
39. David Kopecký
49. Václav David
27. 5. 19 19:15 STER3 Střílíme veverky FC Bee Well Čelákovice 9. 2:11 (2:2)
Domácí se ujali rychle vedení, ale zbytku zápasu už dominovaly Čelákovice.
Střílíme veverky FC Bee Well Čelákovice
Gerard Filip – Matouš Brabec, Jan Jeřábek, Martin Kubát, Dušan Maga, Ivo Polák, Tadeáš Polák, Samuel Volpe vs Matěj Votoupal – Vojtěch Benda, Ondřej Herian, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Robert Sládek, Ondřej Sosna, Vojtěch Soukup, Theodor Tichý
42. Vojtěch Benda
20. 5. 19 20:30 STER2 Bee Well Čelákovice Sanitka AS 8. 1:5 (0:2)
Hosté jasně vyhráli. Beneš
Bee Well Čelákovice Sanitka AS
Matěj Votoupal – Vojtěch Benda, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Robert Sládek, Radek Šťastný, Theodor Tichý vs Michal Strakatý – Martin Belay, Marek Ducháč, David Jansa, Vojtěch Selix, David Slaboch, Lukáš Slaboch, Jáchym Straka
53. Robert Sládek 5. Lukáš Slaboch
10. Michal Strakatý
37., 57. Jáchym Straka
48. Martin Belay
13. 5. 19 19:15 STER3 Kaizer chiefs FC Bee Well Čelákovice 7. 3:6 (1:3)
Rozhodčí se nedostavil.
Kaizer chiefs FC Bee Well Čelákovice
David Gajer – Matěj Dyškant, Filip Láznik, Tomáš Pivoňka, Antonín Tlustý, Michal Vostarek, Jakub Weiss vs Matěj Votoupal – Vojtěch Benda, Ondřej Herian, Michal Koliandr, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Dmitrii Patrushev, Robert Sládek, Vojtěch Soukup, Theodor Tichý
11., 45. Jakub Weiss
57. Tomáš Pivoňka
1., 7., 35., 56. Theodor Tichý
20. Ondřej Herian
40. Michal Koliandr
6. 5. 19 19:15 STER3 Bee Well Čelákovice Hajduk Hůrka B 6. 4:2 (0:0)
Fair play zápas ve vysokém tempu. Spousta neproměněných šancí, hrálo se spíš na tyče. Mladší a fotbalovější Čelákovice líp zvládly posledních deset minut a otočily zápas. Mykhailo Pukhal, Ihor Pukhal
Bee Well Čelákovice Hajduk Hůrka B
Matěj Votoupal – Vojtěch Benda, Michal Koliandr, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Vojtěch Mrklas, Robert Sládek, Vojtěch Soukup, Theodor Tichý vs Dávid Beko – David Dušek, David Holeček, Martin Kára, Filip Novák, Matěj Ptáček, Jakub Zelenka
32. Robert Sládek
53., 60. Theodor Tichý
55. Vojtěch Soukup
36. David Holeček
42. Filip Novák
29. 4. 19 19:15 STER3 Guláš FC Bee Well Čelákovice 5. 2:4 (1:2)
Hosté byli efektivnější, lepší po celou dobu. Jen neproměňovali šance a museli se strachovat do posledních minut. Jedlička
Guláš FC Bee Well Čelákovice
Petr BenešJan Jiráň, Miroslav Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Mirko Vasič vs Matěj Votoupal – Vojtěch Benda, Michal Koliandr, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Vojtěch Mrklas, Dmitrii Patrushev, Vojtěch Soukup, Theodor Tichý
11. Mirko Vasič
51. Jan Jiráň
5. Vojtěch Soukup
19. Tomáš Löffelmann
53. Theodor Tichý
57. Josef Mrklas
15. 4. 19 18:00 HRAB1 Bee Well Čelákovice Senioři Praha A 4. 5:1 (0:0)
Favorizovaní domácí přehráli Seniory 5:1.
Bee Well Čelákovice Senioři Praha A
Matěj Votoupal – Vojtěch Benda, Michal Koliandr, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Vojtěch Mrklas, Dmitrii Patrushev, Vojtěch Soukup, Theodor Tichý vs Jiří Musílek – Lukáš Holubec, Roman Kňap, Petr Pekárek, Michal Valouch
49. Vojtěch Soukup
52., 55., 58. Theodor Tichý
57. Tomáš Löffelmann
59. Michal Valouch
1. 4. 19 19:15 STER3 FC 1869 Bee Well Čelákovice 3. 5:11 (3:4)
Hosté těžili z početné lavičky a domácí 1869 uběhali. Zasloužené vítězství nováčků v soutěži. Novotný
FC 1869 Bee Well Čelákovice
Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Josef Šafařík vs Matěj Votoupal – Vojtěch Benda, Ondřej Herian, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Vojtěch Mrklas, Dmitrii Patrushev, Vojtěch Soukup, Radek Šťastný, Theodor Tichý
44. Radek Šťastný
25. 3. 19 20:45 STER2 Bee Well Čelákovice Digi Prague FC 2. 9:2 (3:1)
Do poločasu výsledkově vyrovnaná hra. V druhé půlce převzaly iniciativu mladé pušky. Od 33. do 39. minuty rozpoutaly hotové peklo, pak chvíle klidu, než opět v posledních minutách sevřely čelisti kleští. Janča
Bee Well Čelákovice Digi Prague FC
Vojtěch Benda – Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Vojtěch Mrklas, Dmitrii Patrushev, Ondřej Sosna, Vojtěch Soukup, Theodor Tichý vs Petr Redl – Michal Bartoušek, Michal Dolenský, Lukáš Haisl, Petr Hylan, Ladislav Kejmar, Jiří Kříž, Tomáš Lapšanský, Štěpán Linha, Tomáš Procházka, Martin Švehla