Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 25.6.19 | 20:15 | MIKU4 | Pražská legie 2000 Alténa ST | 11. | 2:2 |
Po 10.6.19 | 20:15 | MIKU4 | Alténa ST Zelení študáci | 10. | 4:0 |
St 5.6.19 | 20:45 | BECH | Pětapůl TJ Alténa ST | 9. | 5:6 |
Po 27.5.19 | 20:45 | DEKAN | Alténa ST Litrpůl FC | 8. | 2:3 |
St 22.5.19 | 18:15 | HOSTI | Kluci bez budoucnosti Alténa ST | 7. | 9:1 |
Po 6.5.19 | 19:15 | HRAB2 | Alténa ST PFC Kodymka B | 5. | 2:5 |
Po 29.4.19 | 20:30 | MOTO3 | Club Penguin FC Alténa ST | 4. | 5:4 |
St 24.4.19 | 17:45 | MIKU3 | Alténa ST Hustý FC | 6. | 3:1 |
St 17.4.19 | 17:45 | MIKU4 | Alténa ST England United FC | 3. | 0:6 k. |
Po 8.4.19 | 18:00 | STER3 | ZAK Praha Alténa ST | 2. | 4:5 |
Po 1.4.19 | 19:15 | MOTO4 | Alténa ST Ruchadlo Praha FC | 1. | 6:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kluci bez budoucnosti | 11 | 11 | 0 | 0 | 72:10 | 22 |
2. | Litrpůl FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 58:30 | 18 |
3. | Pětapůl TJ | 11 | 7 | 0 | 4 | 49:29 | 14 |
4. | ZAK Praha | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:40 | 12 |
5. | Alténa ST | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:41 | 11 |
6. | England United FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 40:38 | 10 |
7. | Club Penguin FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 53:59 | 10 |
8. | PFC Kodymka B | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:40 | 9 |
9. | Pražská legie 2000 | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:38 | 8 |
10. | Hustý FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 20:36 | 8 |
11. | Zelení študáci | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:59 | 8 |
12. | Ruchadlo Praha FC | 11 | 0 | 2 | 9 | 17:51 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 2.4.19 | 18:00 | SCBEC | Divočáci Literpool United (HL8E) |
Út 2.4.19 | 19:15 | SCBEC | Studenti Praha FC VET Blesk VK VET B (VL4C) |
Út 2.4.19 | 20:30 | SCBEC | Red Leads Horoušany FC (HL7C) |
Út 23.4.19 | 18:00 | SCBEC | Mořský panny Divočáci (HL8E) |
Út 23.4.19 | 19:15 | SCBEC | Studenti Praha FC VET Běchovičtí sršni B (VL4C) |
Út 23.4.19 | 20:30 | SCBEC | Horoušany FC 1.FC Holešovice (HL7C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Houžvička Václav | 8 | 16 |
Hrdinka Jakub | 10 | 3 |
Květoň Viktor | 7 | 1 |
Lorenc David | 6 | 0 |
Mrázek Vladimír | 5 | 0 |
Ouředníček Martin | 11 | 0 |
Ouředníček Radek | 11 | 8 |
Soukup Lukáš | 3 | 0 |
Štern Pavel | 3 | 1 |
Tulach Jaroslav | 9 | 1 |
Verner Tomáš | 11 | 3 |