Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 25.6.19 | 20:15 | MIKU2 | Pětapůl TJ Kluci bez budoucnosti | 11. | 0:5 |
Po 10.6.19 | 20:45 | DEKAN | Kluci bez budoucnosti Litrpůl FC | 10. | 10:0 |
Po 3.6.19 | 19:15 | HRAB2 | Kluci bez budoucnosti PFC Kodymka B | 9. | 5:2 |
St 29.5.19 | 17:45 | MIKU4 | Hustý FC Kluci bez budoucnosti | 8. | 0:6 k. |
St 22.5.19 | 18:15 | HOSTI | Kluci bez budoucnosti Alténa ST | 7. | 9:1 |
Po 13.5.19 | 20:30 | MOTO4 | Club Penguin FC Kluci bez budoucnosti | 6. | 2:6 |
Po 6.5.19 | 20:30 | STER2 | Kluci bez budoucnosti England United FC | 5. | 4:3 |
Po 29.4.19 | 20:30 | STER2 | ZAK Praha Kluci bez budoucnosti | 4. | 0:6 k. |
St 17.4.19 | 19:45 | zzHAGIB | Kluci bez budoucnosti Ruchadlo Praha FC | 3. | 5:0 |
Po 8.4.19 | 20:15 | MIKU3 | Pražská legie 2000 Kluci bez budoucnosti | 2. | 1:2 |
Po 1.4.19 | 17:45 | MIKU4 | Kluci bez budoucnosti Zelení študáci | 1. | 14:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kluci bez budoucnosti | 11 | 11 | 0 | 0 | 72:10 | 22 |
2. | Litrpůl FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 58:30 | 18 |
3. | Pětapůl TJ | 11 | 7 | 0 | 4 | 49:29 | 14 |
4. | ZAK Praha | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:40 | 12 |
5. | Alténa ST | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:41 | 11 |
6. | England United FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 40:38 | 10 |
7. | Club Penguin FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 53:59 | 10 |
8. | PFC Kodymka B | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:40 | 9 |
9. | Pražská legie 2000 | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:38 | 8 |
10. | Hustý FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 20:36 | 8 |
11. | Zelení študáci | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:59 | 8 |
12. | Ruchadlo Praha FC | 11 | 0 | 2 | 9 | 17:51 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 5.4.19 | 18:00 | P1 | Defect Praha Pyjavíce FK (HL5G) |
Pá 5.4.19 | 19:15 | P1 | Bruchos HFC Žlutá křídla (HL7I) |
Čt 25.4.19 | 19:30 | DEKAN | AC SK Viktoria 1905 R.I.P. B (HL5D) |
Čt 25.4.19 | 20:45 | DEKAN | GFC No madam ! B (HL6H) |
Pá 17.5.19 | 18:00 | P1 | Pyjavíce FK Devils of Zderaz (HL5G) |
Pá 17.5.19 | 19:15 | P1 | Žlutá křídla Rasta Velbloudi (HL7I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Aschermann Martin | 8 | 6 |
Bláha Matěj | 5 | 3 |
Brezina David | 9 | 6 |
Brož Marek | 6 | 6 |
Chytra Miroslav | 4 | 4 |
Petrus Tomáš | 6 | 4 |
Polívka Jan | 9 | 18 |
Pospíšil Jakub | 7 | 9 |
Rožníček Tomáš | 7 | 2 |
Vorel Jan | 9 | 0 |
Votlučka Nikolaj | 3 | 2 |