Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 25.6.19 | 20:15 | ZABEH | Ruchadlo Praha FC Club Penguin FC | 11. | 7:11 |
Po 10.6.19 | 20:30 | MOTO1 | England United FC Ruchadlo Praha FC | 10. | 2:2 |
Po 3.6.19 | 20:30 | STER2 | Ruchadlo Praha FC ZAK Praha | 9. | 1:2 |
Po 27.5.19 | 19:15 | HRAB2 | PFC Kodymka B Ruchadlo Praha FC | 8. | 2:2 |
Po 20.5.19 | 20:15 | MIKU3 | Pražská legie 2000 Ruchadlo Praha FC | 7. | 6:1 |
Po 13.5.19 | 17:45 | MIKU3 | Ruchadlo Praha FC Zelení študáci | 6. | 2:3 |
Po 6.5.19 | 18:00 | ZAK | Pětapůl TJ Ruchadlo Praha FC | 5. | 5:1 |
Po 29.4.19 | 20:45 | DEKAN | Ruchadlo Praha FC Litrpůl FC | 4. | 0:4 |
St 17.4.19 | 19:45 | zzHAGIB | Kluci bez budoucnosti Ruchadlo Praha FC | 3. | 5:0 |
Po 8.4.19 | 18:00 | STER2 | Ruchadlo Praha FC Hustý FC | 2. | 0:5 |
Po 1.4.19 | 19:15 | MOTO4 | Alténa ST Ruchadlo Praha FC | 1. | 6:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kluci bez budoucnosti | 11 | 11 | 0 | 0 | 72:10 | 22 |
2. | Litrpůl FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 58:30 | 18 |
3. | Pětapůl TJ | 11 | 7 | 0 | 4 | 49:29 | 14 |
4. | ZAK Praha | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:40 | 12 |
5. | Alténa ST | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:41 | 11 |
6. | England United FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 40:38 | 10 |
7. | Club Penguin FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 53:59 | 10 |
8. | PFC Kodymka B | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:40 | 9 |
9. | Pražská legie 2000 | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:38 | 8 |
10. | Hustý FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 20:36 | 8 |
11. | Zelení študáci | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:59 | 8 |
12. | Ruchadlo Praha FC | 11 | 0 | 2 | 9 | 17:51 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 12.4.19 | 18:00 | P1 | Pyjavíce FK Lucky team (HL5G) |
Pá 12.4.19 | 19:15 | P1 | Žlutá křídla My (HL7I) |
Pá 3.5.19 | 18:00 | P2 | Ducksicks Nekopnem si FC (HL6I) |
Pá 3.5.19 | 19:15 | P2 | Rito Pls Devils of Zderaz (HL5G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Hejzlar Tomáš | 10 | 2 |
Hudák Jan | 10 | 0 |
Kojan Filip | 9 | 0 |
Obermajer Jakub | 8 | 1 |
Šneider František | 4 | 1 |
Tancoš Vojtěch | 7 | 0 |
Vaněk Jakub | 11 | 4 |
Vodička Matěj | 10 | 1 |
Vokoun Aleš | 11 | 3 |
Wolf Martin | 8 | 4 |
Wolf Ondřej | 5 | 1 |