12. Babočka Admirál FC B 11 0 0 11 0:66 -4

Čt 9.5.19 18:15 DEKAN Pětka Prosím, nesmějte se   (HL8G)
Čt 9.5.19 19:30 DEKAN Sananim Legends Blesk VK VET B   (VL4C)
Čt 9.5.19 20:45 DEKAN J.R.Club B Real Hagrid CF   (HL7H)
St 12.6.19 19:00 P3 Blue Elephants Nottoric Forest   (HL6E)
St 12.6.19 20:15 P3 64! FC Kobylisy A Rošambo   (HL6F)

18. 6. 19 19:15 HRAB2 Pivušky FC Dynamo R.U.M. B 11. 8:2 (6:1)
Velmi férové utkání, v němž o výsledku rozhodl dvojnásobný počet domácích na střídání.
Pivušky FC Dynamo R.U.M. B
Aleš Chvátal – David Bochníček, Jiří Boháč, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Jan Hampl, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Michal Pracner – Martin Jenšík, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Lukáš Matoušek, Martin Noha, David Pracner, Tomáš Rykl, Michal Venclů
16., 25., 49. Jaroslav Vimer
18., 22., 28., 30. Tomáš Nový
54. Petr Ovčáček
2. Michal Venclů
53. David Pracner
4. 6. 19 20:45 ARIT Boží bojovníci Pivušky FC 10. 4:10 (1:4)
Zápas o postup do 7. ligy se změnil v překvapivě jasnou záležitost v podání Pivušek.
Boží bojovníci Pivušky FC
Michal Valsa – Jakub Ducháč, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Petr Přibyslavský, Filip Timingeriu, Martin Veit, Artur Walaszczyk vs Aleš Chvátal – Milan Beneš, David Bochníček, Jiří Boháč, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Jan Hampl, Jiří Januška, Jiří Januška, Martin Jaroš, Jaroslav Vimer
41. Milan Beneš
28. 5. 19 18:15 HANSP Pivušky FC Babočka Admirál FC B 9. 6:0 k.
21. 5. 19 20:45 CESMI Airconquest F.F.C. Pivušky FC 8. 2:3 (1:1)
Tento zápas vyhrál tým hostů.
Airconquest F.F.C. Pivušky FC
Martin Jeník – David Hübner, Martin Hurťák, Zdeněk Kuchař, Jan Matoušek, Martin Šorma vs Aleš Chvátal – Josef Baštář, David Bochníček, Jiří Boháč, Jindřich Černý, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jaroslav Vimer
13., 35. Martin Hurťák 27., 46. Jaroslav Vimer
60. Tomáš Nový
8. 5. 19 20:00 ARIT Pivušky FC SP Clif 7. 2:9 (2:3)
Pivušky se statečně držely proti techničtějším i rychlejším hostům, a třebaže poločas neukazoval na debakl, nakonec se převaha projevila.
Pivušky FC SP Clif
Aleš Chvátal – Milan Beneš, David Bochníček, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Jiří Januška, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer vs Pavel Orálek – Rozen Atanasov, Roman Bentsa, Pavel Brousil, Adam Doležal, Šimon Dušek, Marián Kolesár, Pavel Řezníček, Milan Rýpar, Oleksandr Tarhoniy
12. Jiří Januška
21. Tomáš Nový
16., 46. Adam Doležal
22., 27., 47., 59. Šimon Dušek
49. Rozen Atanasov
55., 57. Oleksandr Tarhoniy
1. 5. 19 18:45 ARIT Rarach FC Pivušky FC 6. 1:4 (1:1)
Zápas hraný oboustranně v taktickém duchu. Kombinačně lepší hosté si vypracovali více šancí, které i proměnili.
Rarach FC Pivušky FC
Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský vs Aleš Chvátal – Milan Beneš, David Bochníček, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
5. Karel Heřman 16., 46. Tomáš Nový
35. OG
59. Milan Beneš
23. 4. 19 19:00 METE2 Pivušky FC Pod parou 5. 0:1 (0:0)
V první půli se soupeři moc nepředvedli, i když hosté měli dvě tři šance, proto první půle skončila bez gólů. Ve druhé půli hra nabrala grády a hosté ve 35. minutě prolomili střeleckou smůlu. Když domácí neproměnili vyloženou šanci, hosté zaslouženě vyhráli.
Pivušky FC Pod parou
Aleš Chvátal – Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Jan Hampl, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Jaroslav Kraus – Jakub Cibulka, Dalibor Ďurák, Martin Neuschl, Nurbek Sagynbayev, Jiří Tillman
35. Nurbek Sagynbayev
16. 4. 19 19:15 HRAB1 UNYP´s Blazers Pivušky FC 4. 1:2 (0:2)
Domácí byli běhavější, stupňovali tlak, ale rozhodla zkušenost a kvalitní obrana hostů. Šimon Blažek, Jan Hloušek
UNYP´s Blazers Pivušky FC
Matěj Kopecký – Shawn Jose Fernandes, Ken Houser, Samuel Jahoda, Ikumi Kashima, Mario Rohr, Othmane Saouri, Cole Semonian vs Aleš Chvátal – David Bochníček, Jiří Boháč, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jaroslav Vimer
33. Ken Houser 27. Jiří Boháč
29. David Bochníček
2. 4. 19 19:30 ARIT Masokombinát Pivušky FC 3. 1:6 (0:4)
Vyrovnaný výkon týmu FC Pivušky, na 8. ligu mimořádný. Soupeře předčili po všech stránkách. Rataj
Masokombinát Pivušky FC
Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud vs Aleš Chvátal – Milan Beneš, David Bochníček, Jiří Boháč, Jindřich Černý, Jiří Januška, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
41. Andrej Štůla 3., 21. Jaroslav Vimer
17. David Bochníček
40. Milan Beneš
44. Jan Vimer
27. 3. 19 18:15 CESMI Pivušky FC LDT Sopka 2. 10:0 (4:0)
Jasná záležitost, o které vypovídá skóre. Janča
Pivušky FC LDT Sopka
Aleš Chvátal – Josef Baštář, Milan Beneš, David Bochníček, Jiří Boháč, Jindřich Černý, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Pavel Nekovář ml. – Martin Kočí, Martin Kramer, Štěpán Kulovaný, Pavel Nekovář st., Ondřej Přítel, Lukáš Rojt, Michal Rozehnal, Jakub Soukup, Jan Soukup, Josef Szabó, Jakub Zrzavý