Rozpis pískání, 8. liga, skupina D

GFC Regent B

St 10.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 10.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 10.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 29.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 29.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 29.4. 20:15 Záběhlice ZABEH

Killing power FC

Čt 11.4. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 11.4. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 11.4. 20:30 Koráb SC KORAB
Čt 30.5. 19:15 Motorlet MOTO3
Čt 30.5. 20:30 Motorlet MOTO3

Polnohospodár Praha

Po 13.5. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 13.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 13.5. 20:15 Mikulova MIKU3
Čt 13.6. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 13.6. 20:15 Mikulova MIKU3

Sebranka FC B

St 22.5. 17:45 Mikulova MIKU3
St 22.5. 19:00 Mikulova MIKU3
St 22.5. 20:15 Mikulova MIKU3
St 29.5. 17:45 Mikulova MIKU4
St 29.5. 19:00 Mikulova MIKU4
St 29.5. 20:15 Mikulova MIKU4

Bröndby codein IF

Po 18.3. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 18.3. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 18.3. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 20.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 20.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 20.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Lokomotiva DP

Po 8.4. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 8.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 8.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Pa 7.6. 18:00 Pražačka P1
Pa 7.6. 19:15 Pražačka P1

Medvědi B

Po 8.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 8.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 8.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 1.5. 17:45 Mikulova MIKU2
St 1.5. 19:00 Mikulova MIKU2
St 1.5. 20:15 Mikulova MIKU2

Gekad

Čt 11.4. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 11.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 11.4. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 20.6. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 20.6. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 20.6. 20:15 Mikulova MIKU1

KKTNC On Tour

St 17.4. 19:30 Děkanka DEKAN
St 17.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 9.5. 19:00 Pražačka P3
Čt 9.5. 20:15 Pražačka P3
St 29.5. 18:30 Hagibor HAGIB
St 29.5. 19:45 Hagibor HAGIB

Vo

St 24.4. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 24.4. 20:45 Tempo FC TEMPO
St 22.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 22.5. 19:15 Hrabákova HRAB2

Blue Debils

Po 18.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 18.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
Ne 12.5. 15:00 Záběhlice ZABEH
Ne 12.5. 16:15 Záběhlice ZABEH
Čt 13.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 13.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Žádný soupeř

Pa 10.5. 18:00 Pražačka P3
Pa 10.5. 19:15 Pražačka P3
Pa 31.5. 18:00 Pražačka P3
Pa 31.5. 19:15 Pražačka P3