Rozpis pískání, 8. liga, skupina D

GFC Regent B

Po 30.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 30.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 30.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 26.11. 19:15 Motorlet MOTO4
Út 26.11. 20:30 Motorlet MOTO4

Killing power FC

St 4.9. 19:00 Meteor 8 METE1
St 4.9. 20:15 Meteor 8 METE1
St 2.10. 18:00 Štěrboholy STER3
St 2.10. 19:15 Štěrboholy STER3
St 2.10. 20:30 Štěrboholy STER3

Polnohospodár Praha

Út 1.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 1.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 1.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 24.10. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 24.10. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 24.10. 20:15 Mikulova MIKU3

Sebranka FC B

St 23.10. 17:45 Mikulova MIKU1
St 23.10. 19:00 Mikulova MIKU1
St 23.10. 20:15 Mikulova MIKU1
Čt 31.10. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 31.10. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 31.10. 20:15 Mikulova MIKU1

Bröndby codein IF

St 11.9. 18:15 Litvínovská LITVI
St 11.9. 19:30 Litvínovská LITVI
St 11.9. 20:45 Litvínovská LITVI
Po 14.10. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 14.10. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 14.10. 20:15 Mikulova MIKU4

Lokomotiva DP

Čt 5.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 5.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 5.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 25.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 25.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 25.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Medvědi B

Čt 5.9. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 5.9. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 5.9. 20:30 Štěrboholy STER1
St 20.11. 17:45 Mikulova MIKU2
St 20.11. 19:00 Mikulova MIKU2
St 20.11. 20:15 Mikulova MIKU2

Gekad

Út 1.10. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 1.10. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 1.10. 20:15 Mikulova MIKU3
Čt 24.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 24.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 24.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

KKTNC On Tour

Út 17.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 17.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Čt 24.10. 19:15 Motorlet MOTO2
Čt 24.10. 20:30 Motorlet MOTO2
St 13.11. 19:00 Meteor 8 METE1
St 13.11. 20:15 Meteor 8 METE1

Vo

Po 9.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 9.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Ne 13.10. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 13.10. 20:00 Záběhlice ZABEH
Út 19.11. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 19.11. 20:30 Motorlet MOTO1

Blue Debils

St 25.9. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 25.9. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Ne 20.10. 16:15 Pražačka P2
Ne 20.10. 17:30 Pražačka P2
Pa 15.11. 18:00 Pražačka P1
Pa 15.11. 19:15 Pražačka P1

Žádný soupeř

Pa 13.9. 18:00 Pražačka P3
Pa 13.9. 19:15 Pražačka P3
St 6.11. 19:00 Pražačka P2
St 6.11. 20:15 Pražačka P2