Seznam týmů, 8. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Polnohospodár Praha žluto-modrá
GFC Regent B černá
Vo bílá
Sebranka FC B červená, modrá
Žádný soupeř černá, bílá
Gekad modro-bílá
Lokomotiva DP rudá, zelená
KKTNC On Tour černá
Killing power FC černo-bílá
Blue Debils světle modrá
Bröndby codein IF modro-bílá, černá
Medvědi B  

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Lokomotiva DPGekad Út 19.3. 17:45 MIKU3
Killing power FCSebranka FC B Út 19.3. 18:00 HRAB3
Medvědi BPolnohospodár Praha Út 19.3. 19:00 P3
Blue DebilsGFC Regent B Út 19.3. 20:15 P1
Bröndby codein IFVo Út 19.3. 20:45 HOSTI
KKTNC On TourŽádný soupeř St 20.3. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
VoKilling power FC Út 26.3. 18:15 STER1
Polnohospodár PrahaGekad Út 26.3. 19:00 METE2
Medvědi BBlue Debils Út 26.3. 20:15 P3
GFC Regent BBröndby codein IF Út 26.3. 20:15 P2
Sebranka FC BKKTNC On Tour Út 26.3. 20:45 ARIT
Žádný soupeřLokomotiva DP Út 26.3. 20:45 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
KKTNC On TourVo Út 2.4. 17:45 MIKU4
Bröndby codein IFMedvědi B Út 2.4. 19:00 P3
GekadŽádný soupeř Út 2.4. 19:15 STER3
Lokomotiva DPSebranka FC B Út 2.4. 19:15 STER2
Killing power FCGFC Regent B Út 2.4. 20:15 P2
Blue DebilsPolnohospodár Praha Út 2.4. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Sebranka FC BGekad Út 9.4. 17:45 MIKU3
Medvědi BKilling power FC Út 9.4. 19:00 P3
VoLokomotiva DP Út 9.4. 19:15 HRAB3
GFC Regent BKKTNC On Tour Út 9.4. 20:15 P2
Blue DebilsBröndby codein IF Út 9.4. 20:45 HOSTI
Polnohospodár PrahaŽádný soupeř Út 9.4. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Žádný soupeřSebranka FC B Út 16.4. 17:45 MIKU4
Killing power FCBlue Debils Út 16.4. 19:30 BECH
Lokomotiva DPGFC Regent B Út 16.4. 20:15 P2
KKTNC On TourMedvědi B Út 16.4. 20:15 P3
Bröndby codein IFPolnohospodár Praha Út 16.4. 20:45 LITVI
GekadVo St 17.4. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Blue DebilsKKTNC On Tour Út 30.4. 18:15 HOSTI
Medvědi BLokomotiva DP Út 30.4. 20:15 P3
GFC Regent BGekad Út 30.4. 20:15 P1
Bröndby codein IFKilling power FC Út 30.4. 20:30 MOTO4
Polnohospodár PrahaSebranka FC B Út 30.4. 20:45 LITVI
VoŽádný soupeř St 1.5. 17:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Sebranka FC BVo Út 14.5. 17:45 MIKU2
KKTNC On TourBröndby codein IF Út 14.5. 18:15 HANSP
Lokomotiva DPBlue Debils Út 14.5. 19:00 ZABEH
Žádný soupeřGFC Regent B Út 14.5. 20:15 P2
GekadMedvědi B Út 14.5. 20:15 P3
Killing power FCPolnohospodár Praha Út 14.5. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Killing power FCKKTNC On Tour Út 21.5. 18:00 HRAB3
Blue DebilsGekad Út 21.5. 18:15 MALES
Medvědi BŽádný soupeř Út 21.5. 19:00 P3
GFC Regent BSebranka FC B Út 21.5. 20:15 P1
Bröndby codein IFLokomotiva DP Út 21.5. 20:30 STER1
Polnohospodár PrahaVo Út 21.5. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Lokomotiva DPKilling power FC Út 28.5. 17:45 MIKU4
Sebranka FC BMedvědi B Út 28.5. 19:00 P3
Žádný soupeřBlue Debils Út 28.5. 19:15 STER3
GekadBröndby codein IF Út 28.5. 19:15 STER2
VoGFC Regent B Út 28.5. 20:15 P2
KKTNC On TourPolnohospodár Praha Út 28.5. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Blue DebilsSebranka FC B Út 4.6. 18:15 MALES
Medvědi BVo Út 4.6. 20:15 P3
Killing power FCGekad Út 4.6. 20:30 MOTO2
Bröndby codein IFŽádný soupeř Út 4.6. 20:30 STER1
Polnohospodár PrahaGFC Regent B Út 4.6. 20:45 LITVI
KKTNC On TourLokomotiva DP Út 11.6. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
GekadKKTNC On Tour Út 18.6. 20:00 MALES
GFC Regent BMedvědi B Út 18.6. 20:15 P1
VoBlue Debils Út 18.6. 20:15 MIKU4
Sebranka FC BBröndby codein IF Út 18.6. 20:15 MIKU3
Žádný soupeřKilling power FC Út 18.6. 20:15 MIKU2
Lokomotiva DPPolnohospodár Praha Út 18.6. 20:15 LITVI