Rozpis pískání, 8. liga, skupina E

Viktoria Bítovská B

Po 1.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 1.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 1.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 24.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 24.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 24.4. 19:30 Hanspaulka HANSP

Perpetis

St 17.4. 18:00 Štěrboholy STER1
St 17.4. 19:15 Štěrboholy STER1
St 17.4. 20:30 Štěrboholy STER1
Čt 6.6. 19:15 Motorlet MOTO2
Čt 6.6. 20:30 Motorlet MOTO2

Praga Calcio CC

Čt 9.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 9.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 29.5. 18:00 Štěrboholy STER2
St 29.5. 19:15 Štěrboholy STER2
St 29.5. 20:30 Štěrboholy STER2

Rychlí banáni

Pa 5.4. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 5.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 5.4. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
St 29.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 29.5. 19:15 Hrabákova HRAB3

Literpool United

Po 8.4. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 8.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 8.4. 20:30 Štěrboholy STER2
St 29.5. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 29.5. 20:00 Bílá Hora BIHOR

64! FC Kobylisy B

St 3.4. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 3.4. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 24.4. 18:30 Hagibor HAGIB
St 24.4. 19:45 Hagibor HAGIB
Po 13.5. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 13.5. 20:15 Meteor 8 METE2

Divočáci

Po 18.3. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 18.3. 19:15 Hrabákova HRAB2
St 15.5. 19:00 Pražačka P1
St 15.5. 20:15 Pražačka P1
Čt 6.6. 19:15 Motorlet MOTO1
Čt 6.6. 20:30 Motorlet MOTO1

Mořský panny

St 17.4. 19:00 Meteor 8 METE1
St 17.4. 20:15 Meteor 8 METE1
St 15.5. 19:00 Pražačka P2
St 15.5. 20:15 Pražačka P2
St 5.6. 19:00 Meteor 8 METE1
St 5.6. 20:15 Meteor 8 METE1

Měcholupská střeva

Po 25.3. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 25.3. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 15.4. 19:00 Pražačka P2
Po 15.4. 20:15 Pražačka P2
Po 6.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 6.5. 19:15 Hrabákova HRAB3

Primitivové

Pa 29.3. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 29.3. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 15.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 15.4. 20:45 Hanspaulka HANSP

Punisher FC

Pa 29.3. 18:00 Pražačka P1
Pa 29.3. 19:15 Pražačka P1
Čt 25.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 25.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Pa 17.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 17.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Vlci samotáři

Pa 26.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 26.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Pa 24.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 24.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP