Seznam týmů, 8. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Vlci samotáři bílá, zelená
Viktoria Bítovská B oranžová, černá
Rychlí banáni žlutá, červená
Punisher FC černo-zlatá
Primitivové modrá, zelená
64! FC Kobylisy B zelená, bílá
Praga Calcio CC červená
Mořský panny  
Perpetis oranžová
Měcholupská střeva fialová, bílá
Literpool United modrá, červená
Divočáci rudá, bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
DivočáciVlci samotáři Út 26.3. 18:00 SCBEC
Mořský pannyPrimitivové Út 26.3. 18:15 STER3
PerpetisPunisher FC Út 26.3. 18:15 STER2
Praga Calcio CC64! FC Kobylisy B Út 26.3. 19:15 KORAB
Literpool UnitedViktoria Bítovská B Út 26.3. 19:30 BECH
Měcholupská střevaRychlí banáni Čt 28.3. 18:15 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
DivočáciLiterpool United Út 2.4. 18:00 SCBEC
Rychlí banániPerpetis Út 2.4. 18:15 HOSTI
Vlci samotáři64! FC Kobylisy B Út 2.4. 19:15 KORAB
PrimitivovéPraga Calcio CC Út 2.4. 20:45 HOSTI
Punisher FCMořský panny Čt 4.4. 19:30 CESMI
Viktoria Bítovská BMěcholupská střeva Čt 4.4. 20:30 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Měcholupská střevaDivočáci Út 9.4. 18:00 SCBEC
Literpool UnitedVlci samotáři Út 9.4. 18:15 LITVI
64! FC Kobylisy BPrimitivové Út 9.4. 19:15 KORAB
Praga Calcio CCPunisher FC Út 9.4. 20:30 STER3
PerpetisViktoria Bítovská B Út 9.4. 20:30 STER2
Mořský pannyRychlí banáni Čt 11.4. 20:30 MOTO4
Utkání Datum Čas Hřiště
DivočáciPerpetis Út 16.4. 18:00 SCBEC
Viktoria Bítovská BMořský panny Út 16.4. 18:00 STER3
Rychlí banániPraga Calcio CC Út 16.4. 18:00 STER2
Vlci samotářiPrimitivové Út 16.4. 18:00 STER1
Punisher FC64! FC Kobylisy B Út 16.4. 19:15 KORAB
Literpool UnitedMěcholupská střeva Út 16.4. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Mořský pannyDivočáci Út 23.4. 18:00 SCBEC
PrimitivovéPunisher FC Út 23.4. 19:15 STER3
Praga Calcio CCViktoria Bítovská B Út 23.4. 19:15 STER2
PerpetisLiterpool United St 24.4. 18:15 BECH
Měcholupská střevaVlci samotáři Čt 25.4. 18:00 STER2
64! FC Kobylisy BRychlí banáni Út 30.4. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Měcholupská střevaPerpetis Út 7.5. 18:15 HOSTI
DivočáciPraga Calcio CC Út 7.5. 18:15 BECH
Viktoria Bítovská B64! FC Kobylisy B Út 7.5. 19:15 KORAB
Rychlí banániPrimitivové Út 7.5. 20:45 HOSTI
Literpool UnitedMořský panny St 8.5. 20:30 SCBEC
Vlci samotářiPunisher FC Čt 9.5. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
PrimitivovéViktoria Bítovská B Út 14.5. 18:15 SLIVE
PerpetisVlci samotáři Út 14.5. 18:15 MALES
64! FC Kobylisy BDivočáci Út 14.5. 19:15 KORAB
Praga Calcio CCLiterpool United Út 14.5. 19:30 HOSTI
Punisher FCRychlí banáni Čt 16.5. 18:00 STER3
Mořský pannyMěcholupská střeva Čt 16.5. 18:00 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
DivočáciPrimitivové Út 21.5. 18:00 SCBEC
Literpool United64! FC Kobylisy B Út 21.5. 19:15 KORAB
Měcholupská střevaPraga Calcio CC Út 21.5. 20:30 STER2
PerpetisMořský panny St 22.5. 18:30 HAGIB
Viktoria Bítovská BPunisher FC Čt 23.5. 18:00 STER1
Vlci samotářiRychlí banáni Čt 23.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Punisher FCDivočáci Út 28.5. 18:00 SCBEC
Praga Calcio CCPerpetis Út 28.5. 18:15 HOSTI
64! FC Kobylisy BMěcholupská střeva Út 28.5. 19:15 KORAB
PrimitivovéLiterpool United Út 28.5. 20:30 STER1
Rychlí banániViktoria Bítovská B Čt 30.5. 18:00 SCBEC
Mořský pannyVlci samotáři Čt 30.5. 18:00 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Mořský pannyPraga Calcio CC Út 4.6. 18:00 STER1
DivočáciRychlí banáni Út 4.6. 18:00 SCBEC
Perpetis64! FC Kobylisy B Út 4.6. 19:15 KORAB
Měcholupská střevaPrimitivové Út 4.6. 20:30 STER3
Literpool UnitedPunisher FC Út 4.6. 20:30 STER2
Vlci samotářiViktoria Bítovská B Čt 6.6. 18:00 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Viktoria Bítovská BDivočáci Út 18.6. 20:15 SCBEC
Rychlí banániLiterpool United Út 18.6. 20:15 STER3
Punisher FCMěcholupská střeva Út 18.6. 20:15 BECH
PrimitivovéPerpetis Út 18.6. 20:15 STER2
64! FC Kobylisy BMořský panny Út 18.6. 20:15 KORAB
Praga Calcio CCVlci samotáři Út 18.6. 20:15 STER1