10. Postupická veterans TJ 11 3 0 8 26:37 6

Pá 29.3.19 18:00 P2 Velký klády FC Nekopnem si FC   (HL6I)
Pá 29.3.19 19:15 P2 !nBev Tigers Nebeský bastardi   (HL5E)
Pá 26.4.19 18:00 P2 Nekopnem si FC Yugo FC   (HL6I)
Pá 26.4.19 19:15 P2 Defect Praha Beach attack 90210   (HL5G)
Pá 24.5.19 18:00 ZAK Yugo FC Tutto bene A   (HL6I)
Pá 24.5.19 19:15 ZAK GoGo 1.NC Defect Praha   (HL5G)

19. 6. 19 20:45 BECH Gobi dezert SLPČ FK 11. 0:9 (0:4)
Zápas v tréninkovém tempu. Mladší, běhavější a technicky vyspělejší hosté si s domácími dělali, co chtěli.
Gobi dezert SLPČ FK
Martin Havel – Jaroslav Doleček, Tomáš Hejna, Miroslav Kozel, Tomáš Moučka, Jakub Plechšmíd, Vladislav Solodki vs Jan Chrbolka – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, Sebastien Honců, Vojtěch Kurz, Denis Maršík, Jakub Rezek
10., 42. Vojtěch Kurz
16., 17. Jakub Rezek
20. OG
33., 40. Denis Maršík
47. Sebastien Honců
53. Šimon Andráško
5. 6. 19 20:00 ARIT SLPČ FK Surtep Beroun 10. 3:5 (3:0)
Domácí začali skvěle a vytvořili si tříbrankový náskok. Ve druhé půli ale přestali hrát, Surtep toho využil, svého soupeře přetlačil a zápas otočil. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
SLPČ FK Surtep Beroun
Jan Chrbolka – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, Sebastien Honců, Vojtěch Kurz, Jakub Rezek, Jan Velín vs Petr Husák – Vlastimil Bělohoubek, Tomáš Husák, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Milan Růžička, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc
15., 16. Vojtěch Kurz
25. Sebastien Honců
36. Alexander Lengyel
40., 45., 49. Václav Švarc
43. Milan Růžička
29. 5. 19 18:00 STER2 OrangeBoom SLPČ FK 9. 1:1 (1:0)
Ani jeden tým nepředvedl, že by byl lepší, proto je remíza zasloužená.
OrangeBoom SLPČ FK
Ondřej Dušek – Petra Hromádková, Filip Kadlec, Jakub Malý, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel vs Jan Chrbolka – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, Sebastien Honců, Vojtěch Kurz, Denis Maršík, Matěj Třeček, Jan Velín
12. Filip Kadlec 33. Matěj Třeček
22. 5. 19 17:00 HANSP SLPČ FK Výstavby KK 8. 0:3 (0:0)
Hosté byli s přibývajícím časem viditelně lepším týmem a zaslouženě si z utkání odnesli dva body. Tomáš Voldán, Rudolf Klinka
SLPČ FK Výstavby KK
Jan Velín – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, David Bradáček, Sebastien Honců, Denis Maršík, Matěj Třeček vs Vilém Smižanský – Roman Bartoš, Jan Böhm, Petr Doležel, Jiří Ečer, Jiří Kalina, Martin Kubín, Michael Pečinka, David Pelc, Petr Svatoň, Antonín Tyxa, Petr Uhlíř
34. OG
35. Martin Kubín
47. Jiří Ečer
15. 5. 19 18:15 HANSP Praetorians FC A SLPČ FK 7. 4:4 (2:2)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou.
Praetorians FC A SLPČ FK
Jan Hedbávný – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, Jakub Hrdlička, Richard Kubernát, Michal Provazník, Jakub Ryšlavý vs Jan Chrbolka – Timotheos Apatsidis, Sebastien Honců, Vojtěch Kurz, Denis Maršík, Jakub Rezek, Matěj Třeček, Jan Velín
54. Vojtěch Kurz
1. 5. 19 20:15 MIKU3 SLPČ FK JUDr. Brouk Pytlík 6. 4:2 (2:1)
Běhavý obětavý fotbal, plný krásných akcí a fair play. Ladislav Kurucz, Šimon Miler
SLPČ FK JUDr. Brouk Pytlík
Jan Chrbolka – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, Kryštof Hanč, Sebastien Honců, Vojtěch Kurz, Denis Maršík, Jan Velín vs Vojtěch Smola – Jan Duben, Jaromír Frič, Jan Kosina, Luděk Rýdlo, Petr Valášek, Aleš Vaněk
25. Timotheos Apatsidis
26. Denis Maršík
33. Sebastien Honců
13. Jan Duben
38. Jaromír Frič
17. 4. 19 18:00 HRAB2 Postupická veterans TJ SLPČ FK 5. 3:4 (1:3)
Dvoubrankový náskok hostů dokázali domácí smazat. Na branku dvě minuty před koncem ale již nedokázali odpovědět. Procházka
Postupická veterans TJ SLPČ FK
Martin Veselý – Martin Bejček, Lukáš Janečka, Dominik Kebrle, Dan Langšádl, Adam Lejsek, Denis Neumann, Filip Rýgl, Marek Soukup, Jan Volenec, Matěj Zdobinský vs Jan Chrbolka – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, Sebastien Honců, Vojtěch Kurz, Jan Velín
10., 33. Martin Bejček
38. Dan Langšádl
8., 17. Sebastien Honců
20. Šimon Andráško
58. Vojtěch Kurz
10. 4. 19 19:00 MIKU4 SLPČ FK Playboy team AC 4. 5:2 (1:1)
První poločas byl hodně neurovnaný, plný nepřesností. Po změně stran nasměroval Honců hattrickem svůj tým k vítězství. Čapla
SLPČ FK Playboy team AC
Jan Chrbolka – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, David Bradáček, Sebastien Honců, Vojtěch Kurz, Denis Maršík, Matěj Třeček, Jan Velín vs Ivan Lukáč – Arylson Caetano, Pavel Hrstka, Michal Koch, Ivan Kopchyk, Jiří Kopecký, Dan Presler, David Presler, Petar Ralev
16. Matěj Třeček
33., 34., 47. Sebastien Honců
59. Vojtěch Kurz
23. Arylson Caetano
43. Ivan Kopchyk
55. Ivan Lukáč
2. 4. 19 20:30 STER1 The Hamptons SLPČ FK 3. 3:1 (0:0)
V první půli zápasu se týmy spíše oťukávaly. Ve druhé začaly padat góly. Domácí zaslouženě vyhráli. Pešek
The Hamptons SLPČ FK
Jan Stejskal – Tomáš Čapek, Robin Fingerhut, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda vs Jan Chrbolka – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, David Bradáček, Kryštof Hanč, Sebastien Honců, Matěj Třeček
31., 51. Filip Jelen
58. Robin Fingerhut
45. David Bradáček
27. 3. 19 18:45 ARIT SLPČ FK Nova LFC B 2. 4:0 (1:0)
Zápas dvou generací, který se na 8.ligu odehrál ve slušném tempu. V první půli ještě stačili starší hosté dravým domácím sekundovat, ve druhé půli se přece jen projevilo více energie na straně domácích. Jan Chytil, Petr Špaček
SLPČ FK Nova LFC B
Jan Chrbolka – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, David Bradáček, Sebastien Honců, Vojtěch Kurz, Denis Maršík, Matěj Třeček vs David Kučera – Adam Jablonský, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Ladislav Král, Jan Kroj, Petr Mikula, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.
15. Šimon Andráško
44. Sebastien Honců
49. Matěj Třeček
55. Vojtěch Kurz
37 Denis Maršík
20. 3. 19 19:15 HRAB1 SLPČ FK Senioři Praha B 1. 1:0 (1:0)
Po vyrovnaném průběhu rozhodla jediná branka domácích. Husák
SLPČ FK Senioři Praha B
Jan Chrbolka – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, David Bradáček, Sebastien Honců, Vojtěch Kurz, Denis Maršík, Jan Velín vs Vadzim Ausianik – Maxim Agapov, Lukáš Boček, Carlos Martinez Exposito, Karel Koschin, Tomáš Vítek