Seznam týmů, 8. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
VZ modrá
Vožralý pandy růžová
Rošťáci bílá, černá
Proradost FK žlutá
Prase FC zeleno-bílá
Lemplíci FC bílá, černá
Jägerteam oranžová
Champions FC černá, bílá
Horno Porno černá, žlutá
DHL Brohemians černá, modrá
Czech line žlutá, modrá
Botostroj SK zlatá, modrá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
JägerteamLemplíci FC Po 25.3. 20:45 STER3
DHL BrohemiansRošťáci St 27.3. 17:30 ARIT
Czech lineVožralý pandy St 27.3. 18:15 STER3
Botostroj SKVZ St 27.3. 19:00 METE1
Champions FCPrase FC St 27.3. 20:15 METE1
Horno PornoProradost FK Čt 28.3. 20:30 MOTO4
Utkání Datum Čas Hřiště
RošťáciHorno Porno Út 2.4. 18:00 STER2
Proradost FKChampions FC Út 2.4. 18:00 STER1
Vožralý pandyDHL Brohemians Út 2.4. 18:15 PRKOP
VZLemplíci FC Út 2.4. 20:30 STER3
Botostroj SKCzech line St 3.4. 19:00 METE1
Prase FCJägerteam St 3.4. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Champions FCRošťáci St 17.4. 18:00 SCBEC
Horno PornoVožralý pandy St 17.4. 18:00 STER1
JägerteamProradost FK St 17.4. 18:15 BECH
DHL BrohemiansBotostroj SK St 17.4. 19:00 METE1
Lemplíci FCPrase FC St 17.4. 20:15 METE2
Czech lineVZ St 17.4. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
RošťáciJägerteam St 24.4. 17:30 ARIT
Botostroj SKHorno Porno St 24.4. 19:00 METE1
VZPrase FC St 24.4. 20:15 METE1
Proradost FKLemplíci FC Čt 25.4. 18:00 STER3
Vožralý pandyChampions FC Čt 25.4. 19:15 MOTO4
Czech lineDHL Brohemians Čt 25.4. 20:30 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Prase FCProradost FK St 10.4. 20:15 METE2
Horno PornoCzech line St 1.5. 18:15 BECH
DHL BrohemiansVZ St 1.5. 18:15 HOSTI
Champions FCBotostroj SK St 1.5. 19:00 METE1
Lemplíci FCRošťáci St 1.5. 20:00 BIHOR
JägerteamVožralý pandy St 1.5. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Czech lineChampions FC St 15.5. 18:15 KBELY
Botostroj SKJägerteam St 15.5. 19:00 METE1
VZProradost FK St 15.5. 19:30 PRKOP
RošťáciPrase FC St 15.5. 20:15 METE1
DHL BrohemiansHorno Porno Čt 16.5. 18:15 BECH
Vožralý pandyLemplíci FC Čt 16.5. 18:15 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
JägerteamCzech line Po 20.5. 18:15 LITVI
Proradost FKRošťáci Út 21.5. 19:00 METE2
Lemplíci FCBotostroj SK St 22.5. 19:00 METE1
Prase FCVožralý pandy St 22.5. 20:15 METE2
Champions FCDHL Brohemians Čt 23.5. 20:45 ARIT
Horno PornoVZ Út 18.6. 20:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
DHL BrohemiansJägerteam St 29.5. 18:00 KORAB
Czech lineLemplíci FC St 29.5. 18:15 KBELY
VZRošťáci St 29.5. 18:30 HAGIB
Botostroj SKPrase FC St 29.5. 19:00 METE1
Vožralý pandyProradost FK Čt 30.5. 18:00 KORAB
Horno PornoChampions FC Čt 30.5. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
JägerteamHorno Porno St 5.6. 18:00 SCBEC
RošťáciVožralý pandy St 5.6. 18:15 BECH
Proradost FKBotostroj SK St 5.6. 19:00 METE1
Prase FCCzech line St 5.6. 20:15 METE2
Champions FCVZ St 5.6. 20:45 LITVI
Lemplíci FCDHL Brohemians Čt 6.6. 18:00 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
VZVožralý pandy St 12.6. 18:00 HRAB2
Botostroj SKRošťáci St 12.6. 19:00 METE1
Champions FCJägerteam St 12.6. 19:15 KORAB
DHL BrohemiansPrase FC St 12.6. 20:15 METE1
Czech lineProradost FK St 12.6. 20:15 METE2
Horno PornoLemplíci FC Čt 13.6. 18:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
RošťáciCzech line St 26.6. 17:45 MIKU4
JägerteamVZ St 26.6. 17:45 ZABEH
Prase FCHorno Porno St 26.6. 18:00 ZAK
Lemplíci FCChampions FC St 26.6. 18:00 KORAB
Vožralý pandyBotostroj SK St 26.6. 18:15 LITVI
Proradost FKDHL Brohemians St 26.6. 18:30 HAGIB