10. Nejasná identita 1.HK 11 3 1 7 37:69 7

Po 15.4.19 18:00 STER2 Slovan Amatéři SoClose United   (HL7A)
Po 15.4.19 19:15 STER2 Deportivo bez Coruna A Torolka   (HL4A)
Po 15.4.19 20:30 STER2 Bronx KKK A 1.FC Žižkov   (HL4A)
Út 18.6.19 19:00 MIKU2 Real Spořilov Viktor 1.FC   (HL7D)
Út 18.6.19 20:15 MIKU2 Žádný soupeř Killing power FC   (HL8D)

20. 6. 19 19:00 P1 Skleňák AC Yakuza 11. 3:1 (1:0)
Utkání bohaté na nevyužité šance a chudé na góly. Domácí vydřeli vítězství. Janča
Skleňák AC Yakuza
Robert Hájek – Adam Argaláč, David Česal, Jan Česal, Filip Jankovský, Tadeáš Nedvídek, Martin Pelen, Tomáš Řehák, Tomáš Srp vs Jiří Chadima – Ondřej Folkman, Jan Fukala, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, Pavel Tolar, Daniel Zelenka, Martin Zyka
27. Tomáš Řehák
47. Filip Jankovský
60. Adam Argaláč
52 Tadeáš Nedvídek 50. Jakub Psotta
3. 6. 19 20:30 STER3 Yakuza Ya Basta! A 10. 6:0 (0:1)
Zápas v poklidném tempu, oba týmy chtěly hrát fotbal. Utkání byli kontumováno ve prospěch Yakuzy pro start hráče v trestu v týmu Ya Basta. Jakub Hlinovský
Yakuza Ya Basta! A
Jiří Chadima – Ondřej Folkman, Jan Fukala, Martin Kopečný, Matyáš Král, Pavel Tolar, Daniel Zelenka, Martin Zyka vs Dan Podpěra – Štěpán Ciprýn, Tomáš Faukner, Štěpán Jahoda, Libor Kodl III., Ondřej Lhotský, Petr Michálek, Tomáš Žůrek
33. Martin Kopečný
57. Daniel Zelenka
14. Petr Michálek
31. Libor Kodl III.
58. Tomáš Žůrek
30. 5. 19 20:30 MOTO3 Nejasná identita 1.HK Yakuza 9. 3:4 (2:2)
Do zápasu lépe vkročili domácí a ujali se vedení. Do konce prvního poločasu hosté srovnali. Ve druhé půli padaly góly až v samém závěru a přisoudily vítězství hostům.
Nejasná identita 1.HK Yakuza
Andrii Shulga – Pavel Balík, Karel Dinda, Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman vs Jiří Chadima – Ondřej Folkman, Martin Kopečný, Matyáš Král, Jakub Psotta, Pavel Tolar, Daniel Zelenka, Martin Zyka
5., 14. Tomáš Vacek
54. Miloš Fuciman
15. Pavel Tolar
30., 59. Daniel Zelenka
50. Martin Zyka
23. 5. 19 20:30 MOTO2 Yakuza Umělci z Prahy 8. 5:1 (3:0)
Vyhrál lepší tým v ofenzivě. Yakuza se snadněji dostávala do šancí, které proměňovala. Luboš Olmr, Tomáš Olmr
Yakuza Umělci z Prahy
Martin Zyka – Jiří Chadima, Ondřej Folkman, Martin Kopečný, Matyáš Král, Jakub Psotta, Pavel Tolar, Daniel Zelenka vs Václav Zadina – Jakub Lázok, Tomáš Míka, Pavel Švanda, Vlastimil Vaněk
8., 14. Jakub Psotta
12., 33. Martin Kopečný
50. Pavel Tolar
53. Vlastimil Vaněk
13. 5. 19 20:45 ARIT Lunochod 1.MFK B Yakuza 7. 2:5 (2:4)
Pěkné utkání s řadou šancí. Boubín
Lunochod 1.MFK B Yakuza
David Šesták – Martin Bárta, Libor Janský, Petr Kubík, Ján Makara, Peter Maťaš, Maxmilián Náse, Dan Vrba, Tadeáš Zahradník vs Jiří Chadima – Ondřej Folkman, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, Pavel Tolar, Daniel Zelenka, Martin Zyka
3. Dan Vrba
21. Peter Maťaš
7., 30., 56. Daniel Zelenka
26. Martin Zyka
28. Ondřej Folkman
2. 5. 19 18:45 MALES Yakuza Tvar VD 6. 5:1 (2:1)
Hráči Yakuzy měli po většinu zápasu územní převahu, spoustu z toho pochytal gólman Tvaru. Trnka
Yakuza Tvar VD
Jiří Chadima – Vladimír Douša, Ondřej Folkman, Jan Fukala, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, Pavel Tolar, Daniel Zelenka, Martin Zyka vs Jan Raška – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Patrik Jedlička, Matyáš Křížkovský, Marek Palma, Michal Tvarog, Marek Waldmann
12. Martin Zyka
26. Jakub Psotta
32. OG
54., 59. Ondřej Folkman
27. Marek Palma
24. 4. 19 18:15 CESMI Krabí výměšky FC Yakuza 5. 0:6 k.
Utkání spíše bojovné než fotbalové. Domácí měli přeci jen víc ze hry, k čemuž jim samozřejmě pomohlo i vyloučení hráče Yakuzy. Ale paradoxně hosté dokázali v oslabení vyrovnat a skvělý gólman je držel až do konce. Nakonec se ale díky gólu v závěru radovali domácí.
Krabí výměšky FC Yakuza
Ondřej Liška – Tomáš Förster, Matouš Kostlivý, Jan Liška, Petr Liška, Pavel Němeček, Lukáš Vorel vs Martin Zyka – Ondřej Folkman, Jan Fukala, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Pavel Tolar, Daniel Zelenka
21., 28. Jan Liška
59. Lukáš Vorel
39 Jan Liška 1. Jan Fukala
47. Daniel Zelenka
39. Martin Kopečný
8. 4. 19 20:30 MOTO4 Yakuza Tajfun AC 4. 3:4 (1:2)
Celé utkání bylo vyrovnané, rozhodlo se v posledních minutách a výhru slavil Tajfun.
Yakuza Tajfun AC
Jiří Chadima – Ondřej Folkman, Jan Fukala, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, Pavel Tolar, Daniel Zelenka, Martin Zyka vs Radim Thiel – Petr Bahenský, Martin Endršt, Libor Gvoždík, Tomáš Hejzlar, Daniel Jiříček, Michal Nedbal
23. Martin Zyka
36. Matyáš Král
44. Tomáš Pernis
15., 33. Tomáš Hejzlar
29. Martin Endršt
58. Petr Bahenský
1. 4. 19 20:45 HANSP Kolíci Yakuza 3. 5:2 (1:2)
Domácí v druhé půli zabrali, využili šance a zvítězili. Smetana
Kolíci Yakuza
Přemysl Beneš – Jan Konšel, Michal Král, Josef Malík, Josef Orel, Zbyněk Pawlas, Jakub Šíma, Tomáš Soldát vs Jiří Chadima – Ondřej Folkman, Jan Fukala, Martin Kopečný, Matyáš Král, Jakub Psotta, Daniel Zelenka, Martin Zyka
18., 48., 50., 56. Jakub Šíma
33. Tomáš Soldát
21. Daniel Zelenka
28. Jan Fukala
27. 3. 19 18:00 HRAB2 Yakuza Strahovská 10 B 2. 4:4 (1:1)
V prvním poločase šli domácí rychle do vedení a hosté ve 24. minutě srovnali. Ve druhém poločase po hezké akci do prázdné brány šli domácí opět do vedení, hosté však dvěma slepenými góly otočili. Po přestřelce v závěru nakonec utkání skončilo zaslouženou remízou. Rataj
Yakuza Strahovská 10 B
Martin Zyka – Ondřej Folkman, Jan Fukala, Martin Kopečný, Jakub Psotta, Pavel Tolar, Daniel Zelenka vs Alexandr Zpěvák – Pavel Bartl, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, David Jaroš, Milan Merva, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha